Popovich توضیح داد که به عنوان یک مرد سفید مربیگری سیاه, بازیکنان, آشنایی با پس زمینه خود را بخش مهمی از کار خود را.

“این خواهد شما را به اشک,” Popovich گفت: از این احساسات در تماس های اخیر در میان بازیکنان اسپرز و کارکنان. “آن را حتی عمیق تر از شما فکر می کنید و این چیزی است که واقعا به من شروع به فکر می کنم: شما یک ممتاز و پسر از یک ب—- و شما هنوز هم نمی توانید آن را تا آنجا که شما فکر می کنم شما انجام دهد. شما باید به کار سخت تر است. شما باید آگاه تر است. شما باید تحت فشار قرار دادند و خجالت. شما باید تماس با آن است.”

که موضع است که چرا بخشی از Popovich توجه خود را تبدیل به جونز و کرافت دو هفت NFL صاحبان که اهدا حداقل 1 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته در حالی که به طور همزمان در حال اجرا فرانچایز است که تکیه بر اغلب سیاه و سفید بازیکنان. که ترکیبی نیست مش خوبی با Popovich.

“این فقط ریاکارانه” Popovich گفت. “آن را ناهمخوان. آن حس را ندارد. مردم نه کور. آیا شما رفتن به کارکنان خود و بازیکنان خود را و بحث در مورد بی عدالتی و دموکراسی و نحوه اعتراض ؟ من آن را دریافت نمی. من فکر می کنم آنها خود قرار داده و در یک موقعیت است که قابل دفاع است.”

به عنوان اعتراض با توجه نابرابری های اجتماعی و خشونت پلیس صورت گرفته در سراسر کشور وجود دارد تمدید شده است موشکافی NFL و صاحبان آن با توجه به درمان سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri که شروع به پخش جنبش اعتراضی در سال 2016 شده است و از این لیگ پس از.

هفته پس از زانو با کل تیم خود قبل از سرود ملی در اوایل سال 2017 فصل جونز گفت: هر کابوی بازیکنان “بی احترامی به پرچم” در طول سرود نمی خواهد بازی برای تیم خود.

تهمت بود — و هنوز هم هست — بسیار مهم از کسانی که زانو زدن در طول سرود. در شنبه تهمت توییتی که او نمی خواهد watch NFL یا ملی فوتبال, تیم اگر آنها اعتراض در طول پخش سرود ملی. NFL صاحبان تصویب یک سیاست در سال 2018 به امید سرکوب هر گونه سرود تظاهرات.

Popovich معتقد است Goodell در اصل تسلیم به خواسته تهمت و NFL صاحبان.

“او مرعوب زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به پریدن کرد بر روی زانو,” Popovich گفت: بار اضافه کردن که Goodell “تاشو.”

“یک انسان هوشمند در حال اجرا است NFL و او را درک نمی کنند تفاوت بین پرچم و آنچه باعث می شود این کشور بزرگ — تمام افرادی که مبارزه اجازه می دهد تا Kaepernick به حق به زانو زدن برای عدالت” Popovich گفت. “پرچم بی ربط است. این فقط یک نماد است که مردم آسیب میرسانند روی به دلایل سیاسی درست مثل [سابق معاون رئیس جمهور دیک] چنی در جنگ عراق.”

این ماه Goodell بستری NFL را خطا در نظر گرفتن یک روشنفکر روش با بازیکنان که اعتراض در طول سرود ملی.

“ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و نظام ظلم و ستم از مردم” Goodell گفت: در یک ویدئو منتشر شده توسط NFL. “ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است.”

در ویدئو منتشر شده توسط اسپرز آخر هفته گذشته Popovich گفت که او “خجالت به عنوان یک فرد سفید” در لهستانی به شیوه ای که در آن شرکت سابق مینیاپولیس افسر درک چوین زانو در جورج فلوید گردن برای تقریبا نه دقیقه منجر به Floyd مرگ است. لحظه ای که منجر به راهپیمایی برای برابری نژادی و علیه خشونت پلیس در سراسر ایالات متحده و جهان است.

Popovich به تازگی با انتقاد از رئیس جمهور برای عدم وجود خود را از رهبری و توانایی متحد کردن ملت در درد زیر فلوید مرگ است. سه بار NBA مربی سال به نام رئیس جمهور یک “آشفته ادم سفیه و احمق” یک “احمق” و “ناوشکن”.

“این باور نکردنی” Popovich ملت گفت چند هفته پیش. “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مغز, حتی اگر آن را 99 درصد بدبینانه او خواهد آمد و چیزی می گویند برای متحد کردن مردم است. اما او نمی مراقبت در مورد آوردن مردم با هم. حتی در حال حاضر. این که چگونه آشفته او است. این همه در مورد او. این همه در مورد آنچه منافع او را شخصا. آن را هرگز در مورد خوب بیشتر. و این که همه او را به حال شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات