ردسکینز خواهد بود یک مدعی به ثبت نام اولسن اگر او در زمین باقی می ماند. Rivera, استخدام واشنگتن در ماه ژانویه پس از اخراج توسط پلنگ در ماه دسامبر نشان داده است میل برای همکاران سابق در کارولینای در حالی که مونتاژ کارکنان مربیگری خود و تنظیم مجدد خود را در مقابل دفتر در واشنگتن است. او نیز داده شد گسترده اقتدار بیش از ردسکینز’ فوتبال عملیات توسط مالک دانیل اسنایدر به معنی تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای ثبت نام اولسن خواهد بود.

“در این زمان من نه درب بسته در هر بالقوه گزینه های شغلی” اولسن گفت. “من هنوز هم از فوتبال در قلب من خواهد شد و کشف تمام فرصت های ارائه شده به من.”

اولسن تا به حال یک فصل باقی مانده در قرارداد خود را با Panthers. داشتن منتشر شده است, او نمی باید صبر کنید تا باز رایگان آژانس در ماه مارس به ثبت نام با یک تیم دیگر.

او باقی مانده است نسبتا تولیدی در این فصل برای کارولینای ارسال 52 جلب برای 597 متری و دو touchdowns در 14 بازی. در همه, او با بازی nine فصل Panthers. او تا به حال سه 1,000-حیاط دریافت فصل شد و سه Pro کاسه های انتخاب. او یک عضو کلیدی 2015 Panthers تیم که رفت 15-1 و به سوپر باول.

اولسن صرف چهار فصل با خرس شیکاگو قبل از خود را در دراز مدت با Carolina. در 13 فصل NFL او 718 جلب برای 8,444 متری و 59 touchdowns. او رتبه پنجم در NFL حرفه ای لیست برای جلب و دریافت متری توسط یک پایان.

ردسکینز را یک نیاز مهم در این موقعیت پس از اردن نی بازی نمی کند در تمام طول سال 2019 فصل به طور منظم پس از او دچار ضربه مغزی در بازی پیش فصل سوم.

اولسن حضور می تواند کمک به توسعه جوان کارفرمایی Dwayne هاسکینس. اما اگر اولسن می خواهد برای بازی سوپر جام مدعی است که ممکن است رد صلاحیت ردسکینز.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de