جزایر یونانی گام تا تظاهرات در مهاجر بازداشت طرح

آتن — شهرداران و ساکنان جزایر یونانی سخت ترین ضربه از کشور پناهنده بحران باید اعتراض در مرکز شهر آتن در برابر برنامه های دولت برای ساخت یک شبکه از اردوگاه های بازداشت.

مقامات به نام کردن یک جلسه که برنامه ریزی شده بود روز شنبه با دولت و صحنه تظاهرات در خارج از پارلمان پیوست توسط چند صد نفر از ساکنان جزیره.

لزبوس Samos و سه نفر دیگر از جزایر شرقی دریای اژه در حال تلاش برای مقابله با ازدحام شدید در اردوگاه های پناهندگان و مهاجران پس از افزایش ورود از نزدیک ترکیه است.

دولت در اوایل این هفته اعلام کرد initative برای ساخت بازداشتگاه در پنج سلیمان با این استدلال که این حرکت بسیار حیاتی است به درستی سازماندهی ثبت نام از متقاضیان پناهندگی و اخراج مهاجران را تکذیب کرد حمایت بین المللی.

اما جزیره مقامات در حال برنامه ریزی, چالش های قانونی و محاصره در سایت های که در آن اردوگاه های جدید در حال برنامه ریزی برای سعی کنید برای جلوگیری از ساخت و ساز.

Stratis Kytelis شهردار لزبوس سرمایه Mytilene گفت: تظاهرات آغاز شده بود پس از دولت موفق به انجام تعهد به شدت کاهش تعداد مهاجران در این جزیره در طول ماه های زمستان.

“ما باور نمی کنیم خود اطمینان داد که تمام ساختارهای موجود تعطیل خواهد شد,” Kytelis آسوشیتدپرس گفت.

“مردم در جزایر … افتتاح خانه های خود و به آنچه که آنها تا به حال به کمک (پناهندگان) اما متاسفانه به دلیل سیاست های بد این وضعیت در حال حاضر خارج از کنترل” او گفت:. “اروپا به قرار دادن دیوار در برابر ما و در دام مهاجران و پناهندگان در جزیره ما.”

افزایش واردان مهاجر در سال گذشته موجب شده است تا جدی overcrowing موجود در اردوگاه های پناهندگان در جزیره با برخی از 20000 در یک مرکز در لزبوس ساخته شده است به خانه 3,000.

مهاجران در جزیره ممنوع برای سفر به سرزمین اصلی یونان بدون اجازه مخصوص زیر یک سال 2016 به توافق بین اتحادیه اروپا و ترکیه با هدف محدود کردن تعداد گذرگاه های غیر قانونی به اروپا است.

روز پنجشنبه در اعتراض مسالمت آمیز به پایان رسید و هیچ بازداشت شد, گزارش, پلیس گفت:. ___ دنبال Gatopoulos در https://twitter.com/dgatopoulos و Giannakouris در https://twitter.com/PGiannakouris

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>