Petros Giannakouris AP

یک مرد پیاده روی سگ خود را توسط آرئوپاژ تپه ای در آتن. اثربخشی یونان مستند شده است تعجب خوش آمدید.

آتن — یونان اروپا یکی از قدیمی ترین جمعیت یک سیستم مراقبت های بهداشتی ضعیف توسط یک دهه از ریاضت و سابقه ای طولانی در skirting دستور دولت است.

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان وجود دارد زنگ در آتن که این عوامل ممکن است ترکیب به یاد ماندنی فاجعه انسانی.

اما به تعجب بسیاری از اینجا یونان تا کنون خودداری کرده است که که وخیم سناریو در حال ظهور در عوض به عنوان یک مثال از اینکه چگونه حتی آسیب پذیر کشور می تواند حاوی ویروس اگر آن را به سرعت حرکت می کند و متقاعد مردم را تهدید جدی است.

‘”ما نشان داد ما بهترین خود گفت:” نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis. “و این … پر ما با غرور و افتخار این سلاح ما با شجاعت بیشتری برای ادامه جنگ.”

در حالی که دریای مدیترانه همسایه ایتالیا همچنان به اعلام مرگ روزانه عوارض حدود 500, یونان با یک ششم جمعیت هرگز ثبت روزانه تلفات بالاتر از نه. کل مرگ و میر می ایستد در 121 در میان 2,400 موارد تایید شده. دولت نشان داده است آن را لغو محدودیت ابتدا در نیمه اول ماه مه.

“مردم فکر می کردند که یونان در نظام سلامت نخواهد بود قادر به مقابله” گفت: Alexandros Kentikelenis, یک استاد اقتصاد سیاسی و جامعه شناسی در دانشگاه Bocconi در میلان. او گفت: دولت به سرعت پاسخ داد و آگاه از مشکلات بالقوه و “نتایج خوبی به مردم امید.”

در یک معنا یونانیان آماده شد برای این بحران تجربه خود را با یک دهه از رکود اقتصادی. آنها نیاز به کمی قانع کننده است که یک رویداد جهانی می تواند دوباره upend ظاهر ،

اما در دردناک و تاب برای یک کشور است که تا به حال فقط شروع به ظهور از آن با مشکلات مالی حتی موفق به پاسخ در برابر ویروس متوقف نمی شود خرید اینترنتی. در واقع یونان هوا به صورت یکی از سنگین ترین ضربات اقتصادی در اروپا به دلیل وابستگی بسیار زیاد در گردشگری. همان صنعت است که به کمک کشیدن کشور از رکود اقتصادی است که در حال حاضر آماده به ارسال آن فزاینده دوباره.

یونان تعطیل آن جامعه بعد از بسیاری از کشورهای دیگر در اروپا بود اما نسبتا زود از نظر پیشرفت آن شیوع کروناویروس. یونان بسته مدارس در مارس 10, هنگامی که آن را تا به حال کمتر از 100 مورد تأیید. آن را توقیف و کافه ها و رستوران ها و موزه ها و مراکز خرید در مارس 13, بعد از مرگ اول و آن تحمیل ملی مستند در مارس 23, زمانی که مرگ و میر در ایستاده بود 17. در مقابل زمانی که ایتالیا تمدید آن مستند به کل کشور در مارس 10, بیش از 460 نفر فوت کرده است. زمانی که اسپانیا تحمیل ملی خود را مستند در 14 مارس آن را ضبط کرده 190 مرگ و میر.

لوییزا Gouliamaki

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Evangelismos بیمارستان سلامت کارگران گوش دادن به قدردانی کنسرت ملی سمفونی پخش این ارکستر.

یونان بود به خصوص در سپاه پاسداران در مورد آن بيمارستان. هزینه های بهداشت و درمان کاهش بیش از 30 درصد در طول بحران در سال, خروج از کشور با کمتر از 600 تخت های مراقبت ويژه برای جمعیت 11 میلیون. و نمرات از پزشکان چپ این کشور به عنوان بخشی از یک رکود اقتصادی فرار مغزها. پس از رفتن به شیوع کروناویروس یونان می دانست که آن سیستم نمی تواند مقاومت در برابر فشار زیاد.

“کشورهای دیگر با مقدار بهتر بیمارستان زیرساخت و بیشتر ICU واحد در هر جامعه حفظ یک توهم است که سیستم های خود را قادر خواهد بود به مقابله به طوری که آنها به تاخیر افتاد [مقابله با]” گفت: Yannis Toundas سر از یونان موسسه پزشکی پیشگیری و اجتماعی.

کارکنان در آتن بیمارستان ها آغاز شده و تحت آموزش برای رسیدگی به این ویروس در اوایل ماه ژانویه گفت: النا Karabatsaki یک مشاور پزشکی عمومی در Gennimatas بیمارستان یکی از سرمایه بزرگترین. علاوه بر این با اواسط ماه آوریل دولت تا به حال موفق به افزایش تعداد تخت 50 درصد است.

هنوز نظام سلامت است خوش شانس بوده که شیوع نشده آزمایش ظرفیت آن که بیمارستان های دولتی هرگز تا به حال بیش از 100 تخت های مراقبت ويژه اشغال شده توسط coronavirus بیماران در هر زمان.

“این سیستم به مقابله با مشکلات به طور قابل توجهی کمتر از یک بیماری همه گیر” Karabatsaki گفت. “ما همچنان با کمبود بودجه روبرو شده و understaffed.”

بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد رمان coronavirus و یونان تا به حال برخی از مزایای آن مبارزه کنند. ویروس منفجر شد در سراسر جهان در طول فصل کردن برای گردشگری یونانی. این کشور همچنین فاقد تراکم و ارتباط از ضربه سخت تر سازمان ملل در اروپا مانند اسپانیا و ایتالیا.

بالاتر از همه, یونان بوده است فوق العاده خوش شانس است که این ویروس به نظر نمی رسد که آمار آن به شدت به سر می برند جزیره مهاجر اردوگاه که در آن بیش از 40 ، 000 نفر در زندگی کثیف شرایط با توانایی محافظت از خود را از ویروس و یا بسیاری دیگر. کمک کارگران توصیف کرده اند کسانی که در اردوگاه ها به عنوان تیک تاک بمب ساعتی برای ویروس. تحت فشار اتحادیه اروپا و سازمان های کمک رسانی دولت یونان وعده داده است برای انتقال 2,380 مهاجران که مسن هستند و یا باید شرایط موجود به سرزمین اصلی است.

مهاجران در سرزمین اصلی زندگی می کنند ممکن است در معرض خطر بالا در شرایط بیش از حد ، یونان این هفته گزارش کرده است که 150 نفر تست مثبت برای این ویروس در یک خوابگاه اشغال شده توسط مهاجران و پناهندگان است. خوابگاه قرار داده شده است در دو هفته قرنطینه و شش پزشکان اضافه شد به بیمارستان محلی.

لوییزا Gouliamaki

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سربازان یونانی حمل لوازم خارج از قرنطینه خوابگاه در نزدیکی Kranidi, که در آن حدود 150 مهاجر آزمایش مثبت برای coronavirus.

اما در کل برای یونانیان خود را coronavirus پاسخ به ارمغان آورده است در مورد یک حس غرور و افتخار است که فاقد حداقل پس از کشور میزبان بازی های المپیک در سال 2004.

“یونانیان شروع شد با انتظارات پایین” گفت: mehran khalili, ویرایشگر, اقتصادی و سیاسی, تجزیه و تحلیل وب سایت Nasri.

یونانی دولت ها یکی بعد از, بعد, تلاش کرده اند با دور متوسط وظایف از طراحی یک بیماری همه گیر پاسخ. و یونانی شهروندان باید به طور منظم تحت فشار قرار دادند در برابر پایه عمومی اقدامات ایمنی از جمله قوانین در کلاه دوچرخه و در برابر سیگار کشیدن در اماکن عمومی.

این دولت این پیام را به ماندن در خانه اگر چه پذیرفته شده است و در آغوش گرفت.

پیام ترویج شده است معروف یونانیان که توصیه به مردم برای دقت شستن دست های خود را و می گویند پدربزرگ و مادربزرگ باید تنها دیدن نوه های خود را از یک فاصله امن — از پشت شیشه پنجره.

بیشتر بعید ستاره پدید آمده در Sotiris Tsiodras, یک متخصص بیماری های عفونی و سلامت سخنگوی وزارت. با توجه به نظر سنجی دو سوم از یونانیان تنظیم در 6 p. m. هر روز به خود تلویزیونی “گزارش پیشرفت.” نشستن پشت یک میز در یک اتاق روشن نورانی او می رود از طریق اعداد و آخرین توصیه های پزشکی. خشک گزارش اغلب به دنبال شخصی افکار و سخنان در وحدت و شفقت اغلب شبیه خطبه. خود انسانیت را لمس وتر با بسیاری از یونانیان.

Alkis Konstantinidis

ایسنا

این مستند در سراسر کشور نگهداری می شود مردم به دور از کلیساها در طول یونانی ارتدوکس عید پاک.

اما جدی وجود دارد چالش های پیش رو از جمله نگرانی در مورد اقتصاد است.

اخیر سازمان همکاری اقتصادی و توسعه, گزارش, نگاهی به تاثیر از مستندات در بیش از 40 کشور پیشرفته پیش بینی یونان که بیشترین آمار اقتصادی.

بخش گردشگری حساب برای حدود 25 درصد از نیروی کار — بیش از یک میلیون شغل است. در حال حاضر تمام است که بر روی یخ. و در حالی که یونانیان انتظار کشور خواهد شد در نهایت قادر خواهید بود زمین خود را به عنوان یک نسبتا امن مقصد مشخص نیست که آیا جهانی محدودیت های مسافرتی را اجازه می دهد تا خارجی ها برای تعطیلات به راحتی به عنوان آنها استفاده می شود.

Miltos Palatzas, 29, از کوزانی یک شهر در شمال یونان, تا به حال مورد مطالعه قرار حسابداری زمانی که بحران مالی آغاز شده اتفاق می افتند اما پس از نقل مکان به مهمان نوازی است و در حال حاضر مدیریت یک رستوران در یک هتل لوکس است.

“این یک سازش” Palatzas گفت. “اما زمانی که شما زندگی می کنند در بحران شما را مجبور به وفق دهند. گردشگری شده است یک بخش مراتب هست. شاید این را در حال حاضر تغییر است.”

ادامه مطلب

مهاجران صبر در نان خطوط در حالی که گردشگران ناهار خوردن اختاپوس کبابی در یونان

برای مهاجران به اروپا و یونان ارائه می دهد یک راه: اخراج داوطلبانه

جدید داعش می خواهد مردم را به اطاعت عمومی سیگار کشیدن ممنوع — صورت واقعی در این زمان

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات