“پس از قطعیت در اطراف هنگامی که آن را امن خواهد بود برای راه اندازی مجدد تنیس حرفه ای تورهای بین المللی حاکم بر بدن تنیس جهان می تواند تایید آنها در بحث و گفتگو برای ایجاد یک بازیکن امداد برنامه به ارائه کمک های مورد نیاز به این بازیکنان که به خصوص در این زمان از coronavirus بحران” خواندن یک بیانیه مشترک صادر شنبه توسط ITF, ATP, WTA و چهار گراند اسلم.

مردان و زنان pro تورهای ATP و WTA را اداره کمک و هفت حاکم بر اشخاص را “سهم قابل توجهی” بیانیه اضافه شده است.

هر دو طرفدار تورهای متوقف بازی 6 مارس و هیچ مسابقات می توانید جریان تا 13 ژوئیه در اولین.

که مقدار به چهار ماه کشش بدون درآمد برای بسیاری از بازیکنان خارج رتبه بالای 100 یا 150 که اغلب در تلاش برای پوشش خود از سفر و هزینه های مربیگری حتی در زمان خوب است. در حالی که برتر بازیکنان باید حمایت های مالی به سقوط دوباره در پایین رتبه بندی بازیکنان تقویت تور خود را برنده توسط مربیگری در سمت. با باشگاه تنیس و دادگاه توقیف که یک گزینه نیست.

“بهداشت و ایمنی از همه درگیر در تنیس است در اولویت مطلق برای تمام بدن حاکم و تنیس جامعه شده است تزلزل در بازی بخشی خود را در محدود کردن گسترش عفونت” بیانیه مشترک به عنوان خوانده شده. “این درست است به خصوص از بازیکنان ما با بسیاری از درگیر شدن طرفداران خود را از طریق پیام امید در حالی که تکرار اهمیت ایمن ماندن در خانه و همچنین نشان دادن راه های خلاق به تناسب اندام و تمرین ورزشی ما به آماده برای زمانی که زمان می آید که بازی می توانید شروع دوباره.”

جهانی گسترش coronavirus مجبور, فرانسوی, باز کردن مقامات به حرکت این مسابقات به طور سنتی دومین گرند اسلم در تقویم از سنتی خود را شروع و در اواخر ماه مه تا سپتامبر. 20. ویمبلدون لغو آن سال 2020 نسخه در دسترس نباشد با توجه به عدم اطمینان بیش از این ویروس و پنجره های باریک برای چمن-دادگاه بازی.

در حال حاضر ایالات متحده باز مقامات اقدام با برنامه ریزی برای برگزاری این مسابقات به عنوان برنامه ریزی شده از اوت. 31 سپتامبر. 13. اما از آن است که به دور از روشن زمانی و تحت چه شرایطی در مقیاس رویدادهای ورزشی می تواند بازگشت — به خصوص در نیویورک است که کانون این ویروس در ایالات متحده است.

این موضوع از ارائه کمک های مالی به پایین رتبه بندی بازیکنان به ارمغان آورده بود به جلو توسط 375th-رتبه صوفیه Shapatava از شوروی سابق در جمهوری گرجستان که در ماه مارس آغاز یک طومار خواستار ورزشی (بدن حاکم برای کمک به.

هفته گذشته برتر نواک جوکوویچ که همچنین رئیس جمهور از ATP بازیکن شورای گردش نامه پیشنهاد که برتر مردان کمک می کند به یک صندوق کمک به کاهش-رتبه بازیکنان بدون یک منبع درآمد. این ایده که او تخمین زده می تواند در بالا بردن تا آنجا که $4.5 میلیون دلار به حمایت از قهرمانان همکار رافائل نادال و راجر فدرر. هر سه ساخته شده اند قابل ملاحظه شخصی سهم به حمایت از تلاش ها برای مبارزه با این ویروس در کشورهای خود از صربستان و اسپانیا و سوئیس.

اما این ورزش چهار گراند اسلم — استرالیا (australian Open, French Open, Wimbledon و ایالات متحده باز تولید سهم شیر از درآمد در تنیس بنابراین مشارکت خود را در هر وسیع از صندوق امداد کلیدی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات