بزرگ ملی 2020 لغو بیش از شیوع کروناویروس

بزرگ ملی با توجه به محل در 4 آوریل لغو شده است با توجه به افزایش بیماری همه گیر کوروناویروس با برگزاری این مراسم در پشت درهای بسته “دیگر به عنوان یک گزینه قابل دوام”.

یک بیانیه منتشر شده توسط سندی Dudgeon ارشد مباشر در سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه خوانده شده است: “Randox سلامت Grand جشنواره ملی فقط سه هفته به دور و آن را بسیار روشن به ما آن ممکن نخواهد بود برای این رویداد را به محل. بهداشت عمومی باید اول آمده است.

“ما در حال کار بر روی یک طرح به مرحله بزرگ ملی در پشت درهای بسته با توجه به اهمیت آن به مسابقه صنعت و فراتر از آن, اما پس از دولت جدید اقدامات را تایید کرد در این شب برای کمک به مقابله با کروناویروس شیوع این است که یک گزینه قابل دوام.

“من می دانم که این بسیار ناامید کننده خبر برای بسیاری از افرادی که در ورزش ما و بسیاری از میلیون ها نفر که به دنبال به جلو به این رویداد را سال اما متاسفانه اینها استثنایی بار این مسئول چیزی که به انجام است.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>