HomeVisit

2013, خانه طراحی شده توسط Franck & Lohsen معماران و داریل کارتر و ساخته شده توسط لئونارد Nurmi از مفاهیم طراحی سفارشی.

این دستور برای grand خانه پوشیده شده از درخت یک بلوف بالای رودخانه پوتوماک در بتسدا به نام برای یک خط تیره از تنسی خرج کردن از اروپا و یک ترکیب قدیمی و جدید.

این خانه که در سال 2013 به اتمام زمان دو سال برای ساخت. آن است که در محل خانه سابق چالمرز رابرتز اواخر رئیس خبرنگار دیپلماتیک برای واشنگتن پست نوشت که “واشنگتن پست: اولین 100 سال است.”

الهام بخش برای خانه — که طراحی شده توسط Franck & Lohsen معماران و داریل کارتر و ساخته شده توسط لئونارد Nurmi از مفاهیم طراحی سفارشی — بود صاحب خانه مادر بزرگ در تنسی است. طراحی شده است نه تنها ادای احترام به داوطلب دولت است. چوب اصلاح شده از یک انبار در تنسی استفاده شد برای انبار شراب و یک نقشه از تنسی زینت cabinetry در پشت نوار مرطوب در سطح پایین تر.

پیر جهان لمس می توان در mantels شومینه که وارداتی از فرانسه و ایتالیا و در سقف پاسیو پوشش داده شده و در کنار استخر عرشه. Captivated by مشابه سقف در فرانسه صاحب خود جلب کرد یک طرح در یک دستمال و پرسید: Nurmi دوباره آن را ایجاد کنید.

اصلاح آجر از بالتیمور بودند مورد استفاده در ساخت و ساز از خانه. جراحی اضافه شد به منظور تقویت ساختار. سقف پوشش داده شده با Ludowici terra cotta کاشی. چوب ماهون کرکره بر روی پنجره ها ساخته شده بودند در مونتانا. این 2¼-اینچ ضخامت ویندوز تولید شده در کانادا.

کاشی های سیاه و سفید در راهرو آمده از فیلم های قدیمی تئاتر در نیویورک است. دست خراشیده بلوط سفید طبقه گذاشته شده در یک الگوی شورون یافتند که در مطالعه زندگی و اتاق ناهار خوری و اتاق خواب استاد. هر طبقه گرم می شود.

HomeVisit

این استخر گرم دارای چند رنگ نور صفحه نمایش. خانه مشرف به رودخانه پوتوماک در لیتل فالز.

آشپزخانه جزیره آشپزخانه عظیم مرمر است که در زمان نه کارگران برای حمل. برجک بین آشپزخانه و اتاق خانواده به عنوان یک اتاق صبحانه با دیدگاه های پانوراما از پوتوماک را کوچک می افتد.

استاد سوئیت دارای یک بالکن به یک اتاق نشیمن خود را و حمام سه راه رفتن در جعبه و یک شومینه در اتاق خواب. تمام شش اتاق خواب, en مجموعه حمام با ان کیسه کاشی.

یک دریچه اگزوز نصب شده در پشت, هوای آزاد, کوره تساوی دود دور از منطقه استخر. این استخر گرم دارای چند رنگ نور صفحه نمایش.

در حالی که خانه خود عظمت و شکوه آن جارو نظر پوتوماک و درخشنده غروب حتی بیشتر دیدنی و جذاب. تقریبا در هر اتاق در خانه مشرف به رودخانه است.

شش اتاق خواب, 11 -, حمام, 12,150 فوت مربع خانه در نزدیک به دو هکتار ذکر شده است در $17.5 میلیون نفر است.

مثال: 6699 مک آرتور Blvd. Bethesda, Md. لیست عوامل: لودگی Jacobs و بن Roth, واشنگتن, خوب, خواص قبلی خانه های هفته بیشتر املاک و مستغلات:: داغترین آشپزخانه و حمام طراحی روند برای سال 2020 یک نگاه دقیق تر در طراحی آشپزخانه روند برای سال 2020 یک نگاه دقیق تر در طراحی حمام روند برای سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im