گریم مک داول افزایش رایدر جام امید با عربستان بین المللی پیروزی

گریم مک داول خود را بصورتی پایدار و محکم در قاب یک جام رایدر بازگشت پس از یک مبارزه پیروزی در عربستان بین المللی در روز یکشنبه.

مک داول شروع دور نهایی با یک شات سرب و بسته سطح-par 70 در سختی به ثمر رساند شرایط در رویال سبز گلف و باشگاه کشور بود به اندازه کافی به مهر اولین تور اروپایی عنوان پس از 2014.

پیروزی تنظیم شده است برای بلند کردن مک داول از 104 در رتبه بندی جهان به داخل بالای 50 کمتر از یک سال پس از 2010 باز ما قهرمان خود را در یک پست 257th.

دفاع از قهرمان داستین جانسون ساخته شده دوم خود را عقاب از روز 18 تا پایان دو عکس پشت مک داول در 10 زیر برای این مسابقات با فیل مایکلسون, توماس پیترس و گاوین سبز سکته مغزی بیشتر به عقب.

عاطفی مک داول جنگیدند اشک به او گفت: آسمان ورزشی: “این دشوار را به نفع خود در یک دوره که مناسب نیست چشم خود را, اما این یک شیرین است.

“اگر بچه ها من در حال تماشای در خانه من شما را دوست دارم بچه ها و همسرم بدیهی است. من نمی توانم صبر کنید تا به خانه و دیدن آنها.”

The 40-year-old شمالی ایرلندی افزود: “یک هدف بزرگ در این سال بود که در 50 بالا, آن را کمی سریع تر از من انتظار می رود. من مشغول به کار سخت سال گذشته-و-یک-نیمه را امتحان کنید و دریافت خودم را به عقب وجود دارد یک بار دیگر فقط به خارج وجود دارد و بازی برابر این بچه ها.

“بازی گلف است که در چنین شکل بزرگ بسیاری از بازیکنان بزرگ. آن را بسیار هیجان انگیز به یک بازیکن برتر در جهان است و من می خواهم به بازگشت دوباره وجود دارد.

“من مادر بچه ها در خانه و من می خواهم به آنها را نشان می دهد که پدر و پدر می تواند آن را انجام دهد. من نمی خواهید به جلو و تا YouTube فیلم ها آزاد.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات