رهبر جناح اکثریت مجلس Steny D. Hoyer (D-Md.) روز دوشنبه اعلام کرد که اتاق به تاخیر می اندازد بازگشت آن به جلسه قانونی تا اوایل ماه آینده و احتمالا دیگر اگر کارشناسان بهداشت عمومی توصیه آوردن بیش از 400 قانونگذاران در واشنگتن برای یک جلسه کامل.

هویر که او نیز اعلام کرد که تاخیر در تماس با رهبران دموکرات و رئیس کمیته گفت که خانه اصلی برنامه ریزی برای بازگشت به دوشنبه آینده تبدیل شده بود غیر ممکن است به دلیل برخی از کارشناسان در نظر گرفتن این چند هفته آینده یک لحظه بحرانی در تلاش برای آهسته coronavirus گسترش در واشنگتن در منطقه است.

“روشن است ما نمی توانیم به عقب می آیند در 20th” هویر گفت: اعضای رهبری با توجه به یک دموکرات در تماس است.

دفتر او سپس تصمیم رسمی در اطلاعیه ارسال شده به دموکراتیک دفاتر. “کاربران توصیه می شود که غایب اورژانس به خانه نمی رود, به ملاقات قبل از روز شنبه, آوریل 4 سال 2020” بیانیه ای گفت:. “اعضای بیشتر توصیه می شود که اگر از خانه است که نیاز به اقدام مهم قوانین مربوط به کروناویروس پاسخ و یا دیگر قانونی اولویت های اعضا داده خواهد شد و توجه کافی به بازگشت به واشنگتن, DC.”

تاخیر می آید به عنوان رهبران کنگره در ادامه به چانه زدن بیش از جایگزینی چک حفاظت از برنامه کمک مالی جدید برنامه ریزی از طریق اداره کسب و کار کوچک برای کمک به شرکت های کوچک حفظ کارگران است. دموکرات ها را خواستار شده است که علاوه بر حدود 250 میلیارد دلار در جدید PPP بودجه متحده و دولت های محلی دریافت تزریق منابع مالی و پول بیشتر می رود به بیمارستان ها و دیگر خدمات پزشکی در خط مقدم نبرد در برابر این ویروس مرگبار است.

رهبران در هر دو طرف یک بار که مذاکره حل و فصل شده است امیدوارم که به تصویب این قانون از طریق اتفاق آراء و بدون رسمی رول تماس بگیرید به طوری که تنها چند عضو را می توان در دست به نظارت گذشت. در مارس 27, زمانی که مجلس مجبور به تصویب 2.2 تریلیون دلار نجات قوانین Rep. توماس Massie (R-Ky.) مسدود شده و تلاش برای تصویب چنین اصلی در لایحه بدون ایجاد حد نصاب (بیش از نیمی از نمایندگان مجلس که در دست) که در آن نقطه دو حزبی رهبران تایید اندازه گیری بر روی یک صدا رای دادن.

Massie شده است تهدید دیگری چنین حرکت می کند اما در روز پنج شنبه, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) به خبرنگاران گفت که او مطمئن است که اگر آنها تا به حال به تصویب تمدید SBA برنامه روز بعد او را به اتفاق آراء حمایت خود را کنار راهرو به انجام این کار بدون تماس صدها نفر از نمایندگان مجلس به کنگره.

سنا توافق رهبران در حال برگزاری 5 p. m. کنفرانس دوشنبه طی آن آنها ممکن است به روز رسانی در برنامه های خود را. مانند مجلس سنا است که میله میله به بازگشت بعدی دوشنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات