کار کرده در دولت برای ارتکاب به یک “بازگشت به کار” بودجه برای جلوگیری از افزایش نرخ بیکاری در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

Anneliese Dodds کار سایه صدراعظم دولت را متهم به پیروی از “آهسته و اشتباه” پاسخ به Covid-19 بهداشت و درمان اضطراری با همین بی حال رویکرد به مشاغل با وجود بزرگ در دراز مدت هزینه های بالا و بیکاری است.

Tabling یک “سوال فوری” در مجلس عوام در روز سه شنبه خانم دادز دولت را متهم به گرفتن “یک اندازه متناسب با همه” رویکرد به آن مالی بسته های حمایتی مانند طرح کردند که با توجه به نزدیک در پایان ماه اکتبر.

او نامیده می شود برای پاک کردن استراتژی خروج از این طرح و همچنین به عنوان یک کمک مالی سیستم برای خود اشتغالی و متهم خزانه به جای داشتن برنامه ریزی شده “خروج بدون یک استراتژی”.

جسی نورمن مالی وزیر خزانه داری به پاسخ که دولت انجام می دهد “هر آنچه که مورد نیاز است” برای حمایت از اقتصاد است.

او با اشاره به این که furloughed کارکنان می تواند بازگشت به کار پاره وقت از جولای با ادامه حمایت از دولت گفت که اطمینان حاصل شود که هیچ کسب و کار چهره “لبه صخره”.

آن را به عنوان داده های جدید نشان داد تعداد زیادی از مردم در انگلستان payman سقوط توسط 612,000 بین ماه های مارس و آوریل در حالی که فرصت های شغلی سقوط 60 درصد و اعتبار جهانی و کارجویان کمک هزینه ادعا می کند به شدت افزایش یافت به 2.8 میلیون نفر است.

اقتصاددانان مطرح کرده اند که ترس بیکاری رقم افزایش به بالاتر از 10 درصد زمانی که اورژانس اقدامات حمایت خارج هستند و یک سطح دیده نمی شود پس از سال 1980

خانم دادز با اشاره به آمار منتشر شده از سوی سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) پیش بینی که بریتانیا خواهد رنج می برند 11.5 درصد ضربه به تولید ناخالص داخلی در این سال – بزرگترین از هر کشور توسعه یافته.

سایه صدراعظم و پرسید: “آیا خزانه آن را تغییر دهید یکی از اندازه متناسب با تمام رویکرد کردند و خود اشتغالی طرح که خطر اضافی امواج از بیکاری ؟

“آیا این قانون برای تشویق افراد جوان به ماندن در آموزش و پرورش و آموزش ؟ آن را در ساخت قبلی طرح های مانند شغل آینده صندوق برای حمایت از جوان بیکار به دیگر سخت-آمار گروه مانند کارگران مسن تر?”

انگلستان در حال سقوط بود در پشت کشورهای دیگر که در حال حاضر اعلام کرد بسته های مشوق برای تقویت اقتصاد خود خانم دادز گفت.

برخی از تحلیلگران هشدار داده اند در مقیاس بزرگ اقتصادی آسیب و کاهش مگر اینکه دولت طول می کشد یک رویکرد دقیق تری به آن اقدامات حمایت مالی.

کسب و کار در بخش هایی مانند مهمان نوازی و اوقات فراغت و گردشگری صورت بسیار بزرگتر آمار نسبت به دیگران و ممکن است مجبور به اخراج کارکنان بدون بیشتر حمایت هدفمند.

بارها به علت دوباره باز روز 4 ژوئیه در اولین اما مهمان نوازی تجارت بدن هشدار داد در هفته گذشته که هزار نفر نمی خواهد بود قادر به انجام این کار بدون حمایت دولت.

انگلستان, مهمان نوازی به بخش انجمن تجارت نوشت: به وزرای اصرار دولت به گام برای ارائه مستقیم کمک مالی برای نجات کشور بارها شده که باز از اواسط ماه مارس, ولی racking تا اجاره اسکناس در ضمن.

صدها هزار شغل در بارها و رستوران ها می تواند از دست رفته بدون پشتیبانی مناسب بدن هشدار داد.

در ویکیانبار روز سه شنبه آقای نورمن با اشاره به موجود کمک های مالی و مالیاتی برجسته برای مهمان نوازی شرکت هایی که دولت اعلام کرد در ماه مارس به عنوان شواهدی وجود دارد که پاسخ آن شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات