“هیچ سیاستمدار می خواهد به سرب با افزایش مالیات گفت:” علامت گذاری Mazur مدیر شهری-بروکینگز سیاست های مالیاتی مرکز. “زمانی که آنها وجود دارد به این دلیل است که آنها به اجرا از گزینه های دیگر.”

فیلادلفیا افزایش هزینه های پارکینگ و افزایش دستمزد مالیات بر کارگران ساکن در خارج از شهر. شهردار شیکاگو لری Lightfoot (D) گفت: این ماه او نمی تواند رد افزایش مالیات بر دارایی برای پوشش شهرستان را 700 میلیون دلار کسر بودجه. از نیویورک به سیاتل دیگر ایالت ها و شهرداری ها در نظر گرفته اند یک آرایه گسترده ای از آینده نگر افزایش نرخ در پاسخ عمده قطره در یک بار-منابع قابل اعتماد از درآمد ها و ماه ها تلاش موفق به دریافت کنگره به اجازه دولت فدرال بیشتر کمک.

نشویل رهبران حتی در زمان eye-popping مرحله در ماه ژوئن به افزایش مالیات بر املاک در حدود 34 درصد یک حرکت به منظور کمک به پرداخت افزایش هزینه های عمومی آموزش و پرورش — و یکی که به سرعت موجب اعتراض عمومی.

شهر نرخ طولانی شده بود در طول تاریخ کم با توجه به باب مندس یک در بزرگ عضو نشویل مترو شورا که به سادگی بودجه طرح. افزایش کمک به هموار کردن راه برای شهرستان به یک پیش بینی $216 میلیون, مالی, سوراخ در 2021 سال مالی بدون شدت hamstringing بسیار مورد نیاز خدمات عمومی است.

“من قطعا نگران” مندس اضافه شده در مورد بودجه ابراز طولانی ترس نشویل که در حال رفتن به مجبور به خراش برای به دست آوردن. “احتمالا وجود دارد هرگز یک درآمد طرح که به اشتباه به عنوان این یکی در حال رفتن به نوبه خود به.”

بر خلاف دولت فدرال است که می تواند به کاهش مالیات ها و دندانه دار کردن کسری بودجه عظیم با مصونیت از مجازات محلات به طور کلی باید تعادل بودجه خود را هر سال. Coronavirus همه گیر در نتیجه ترک کرده است بسیاری از شهرها و ایالات متحده کاهش هزینه های عمومی, برنامه, توقف ارتقاء به جاده و سیستم های آب و تخمگذار کردن برخی از کارکنان خود را. عمیق کاهش کمک کرده به کل از 1.5 میلیون از دست بخش عمومی مشاغل پس از همه گیر شروع فدرال داده ها را نشان می دهد.

مالیات های جدید را افزایش می دهد نیز می تواند کمک به دولت های محلی جبران قتل عام اقتصادی ناشی از شایع بیکاری و عمده slowdowns در خرید و گردشگری. اما انجام این کار این است که یک پیشنهاد پر مخاطره. آن می تواند مخاطره اقتصادی کشور بهبود قبل از آن آغاز می شود به صورت جدی اقتصاددانان می گویند ترک ساکنان و کسب و کار به لایحه ای که آنها ممکن است قادر به به راحتی استطاعت.

بودجه کارشناسان به طور فزاینده ای بر این باورند ممکن است آنها را انتخاب و به کسانی که در نظر گرفتن اقدامات شدید در واشنگتن ناسازگاری. شهرستان و مقامات دولتی باید صرف ماه شفاعت با قانونگذاران فدرال اجازه آنجا که $1 تریلیون دلار در کمک های جدید برای کمک به آنها نزدیک کسری بودجه و دفع بدترین عواقب اقتصادی coronavirus بیماری همه گیر. اما آنها مواجه می شوند شیب دار مخالفت رئیس جمهور تهمت و خواهان — و حزبی مجادله است که مانع از هر گونه پیشرفت در دیگر بسته امداد برای ماه می باشد.

“با توجه به این اندازه مشکل آنها در حال رفتن به مجبور به استفاده از هر ابزار در اختیار خود گفت:” الیزابت McNichol ارشد همکار متخصص در دولت مسائل مالی در این مرکز در بودجه و اولویت های سیاست چپ متمایل فکر می کنم تانک. “است که شامل کاهش هزینه و درآمد را افزایش می دهد.”

در نیویورک به عنوان مثال دولت بیش از 100 مجمع اعضا و سناتور با صدور بیانیه مشترک عمومی در این ماه اساسا خواستار دولت به مالیات بالاتر درآمد به آسمان بالا $17 میلیارد کسری بودجه. “ما نمی خواهد اجازه می دهد دولت کاهش بودجه بدون افزایش درآمد حاصل از کسانی که می توانند بیشترین استطاعت به پرداخت بیشتر” قانونگذاران هشدار داد.

برخی از نیویورک قانونگذاران باید تنظیم مناظر خود را به طور خاص در آمازون, Facebook, Google و دیگر تکنولوژی غول که باید سود سخاوتمندانه حتی به عنوان همه گیر wallops بقیه از اقتصاد است. اندرو Gounardes یک دولت دموکراتیک سناتور نامیده می شود در هفته های اخیر برای مالیات های جدید با هدف جمع آوری و فروش از مصرف کنندگان اطلاعات آنلاین. (آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

طرح های مشابه قرار داده شده است رو به جلو توسط سیاستگذاران برای سال, از جمله در کالیفرنیا خانه دره سیلیکون و مریلند که در آن قانونگذاران پیشرفته تبلیغات آنلاین مالیات قبل از coronavirus همه گیر گریبانگیر این کشور است. در سیاتل اعضای شورای شهر گرفته اند یک رویکرد متفاوت ارائه سراسیمگی از طرح های جدید به مالیات آمازون و دیگر کارفرمایان بزرگ در دولت است. وجود دارد و در سراسر کشور سیاستگذاران استرس آنها امید به غلبه بر دیرین مقاومت از شرکت های فن آوری و دیگر شرکت عظیم برای کمک به تامین مالی برنامه های در هم ریخته به دلیل coronavirus.

“این فقط ممکن است به قطع راه ما را از این سوراخ” Gounardes گفت.

در طول سه گذشته ایالات متحده رکود در اوایل 1990s 2001 و آخرین رکود بزرگ آغاز و در سال 2008 — نمرات از شهرها و کشورهای خود را در شبیه تنگه وخیم مالی. یک موج از ریاضت به زودی جاروب شوراهای شهر و statehouses در سراسر کشور و در نتیجه فراگیر به کاهش هزینه های عمومی دولت و حقوقی واجد شرایط که در برخی از موارد بازگشت نیست حتی پس از اقتصاد بهبود یافته است.

اغلب هر چند این کاهش به تنهایی و به سادگی به اندازه کافی نبود. در طول رکود اقتصادی برخی از کشورهای مطرح درآمد و فروش و کسب و کار دیگر مالیات همراه با یک میزبان از هزینه های اضافی با توجه به گزارش در آن زمان از CBPP است که گفت: افزایش کمک به پوشش هزینه های فزاینده تقاضا برای خدمات دولتی.

بیش از یک دهه بعد اقتصادی قتل عام ساخته شده توسط coronavirus خرس شباهت کمی به این رکود از سال گذشته است. اقتصاد شده بود پررونق قبل از رهبران محلی اجرا اقامت در خانه دستور به دستگیری این بیماری همه گیر و بسیاری از شهرها و ایالات متحده وارد رکود با سالم ذخایر نقدی به منظور محافظت از آنها را در این رویداد از رکود است. به حدی که این دولت را انتخاب کنید و کار خود جدید و پیش بینی نشده کسری بودجه از طریق مالیات تغییرات ممکن است لولا در شکل بازیابی — و کشت اپیدمیولوژیک عوامل خارج از اقتصاددانان’ کنترل.

برخی از رهبران محلی ممکن است به صورت سیاسی با چالش پیدا کردن خود تمایلی به “افزایش مالیات در زمانی که بسیاری از کسب و کار بسته و ساکنان در حال تجربه بی سابقه ای مشکلات اقتصادی” پیش بینی یک گزارش از خدمات مودی سرمایه گذار در این ماه است که به تشریح گریم آینده مالی بسیاری مواجه متحده است.

اما شواهد اولیه نشان می دهد coronavirus می تواند به من قرض بدهید حداقل برخی از حرکت های سیاسی برای طولانی نهفته مبارزات به افزایش هزینه ها در یک آرایه وسیعی از محصولات و خدمات از جمله الکل و تنباکو و بازی گفت: Jared Walczak دولت بودجه تحلیلگر برای حزبی مالیاتی, پایه, به خصوص اگر کسانی که مالیات می تواند جبران ناتوان کننده کاهش است.

“وجود دارد رفتن به یک احساس است که در آن هر بخش که نگاه نسبتا سالم خواهد بود و جذاب برای اهداف مالیات بیش از چند سال آینده” او گفت:.

این ماه گرجستان قانونگذاران eyeing اول خود را با افزایش مالیات بر سیگار در چند دهه یک حرکت که به دست آورده برخی از کشش پس از همه گیر برش حدود 2 میلیارد دلار در دولت بودجه. در کلرادو در همین حال قانونگذاران جعل جلوتر هستند با طرح خود را برای افزایش مالیات بر نیکوتین و vaping محصولات است که انتظار می رود به افزایش بیش از 80 میلیون دلار درآمد در سال آینده است. مالیات پیشنهادی قبل از همه گیر در زمان برگزاری خواهد شد قبل از رای دهندگان بعد از این سال.

در ابتدا دولت قانون گذاران امیدوار بود برای قرار دادن درآمد نسبت به بودجه پیش دبستانی آموزش و پرورش گفت: Dominic مورنو یک دولت دموکراتیک عضو مجمع. اما coronavirus قانونگذاران مجبور به تجدید نظر در برنامه های خود و به جای آن کانال پول به دولت در صندوق به طور کلی برای پوشش هزینه های عمومی-بهداشت بحران آنها هرگز پیش بینی و بودجه فاجعه که واشنگتن تا کنون ارائه شده تنها محدود کمک کند.

“اگر وجود اضافی فدرال منابع” مورنو گفت: “من فکر نمی کنم ما می تواند به از جان گذشته برای درآمد به عنوان ما در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات