Newsom حرکت به بلانت گسترش coronavirus بود فقط یکی از نشانه های به طور فزاینده ای همکاری نزدیک بین مقامات دولتی و شرکت های فن آوری در مبارزه با خطرناک دشمن مشترک. این جهانی موج آزمایش شامل مجموعه داده های طولانی در نظر گرفته شده بنابراین شخصی و حساس — قابلیت آشکار چگونه کاربران گوشی های هوشمند خود را صرف روز با آنها — که بسیاری از مقامات دولتی خودداری از استفاده از آنها از ترس از واکنش شدید عمومی.

اما کارشناسان بهداشتی می گویند چنین تاکتیک های جدید در حالی که تست های سنتی مرزهای حریم خصوصی در ایالات متحده و جاهای دیگر می تواند بازی یک نقش محوری در مبارزه با کروناویروس به عنوان سازمان ملل سعی کنید برای بازگشایی اقتصاد خود را. کلیدی خواهد بود گسترش نظارت بیماری با کمک فن آوری های نوظهور برای شناسایی عفونت های جدید قبل از آنها ایجاد عمده نقاط داغ.

کارشناسان می گویند که از مد افتاده بهداشت عمومی روش های مانند گسترده تست و دستی ردیابی تماس با افراد مبتلا به تازگی کشف عفونت احتمالا باقی خواهد ماند و موثر ترین راه برای کنترل این بیماری همه گیر. اما با چند نشانه که ایالات متحده مونتاژ ارتش از سلامت کارگران مورد نیاز برای پیگیری coronavirus عفونت تکنولوژی ممکن است به نام در به پر کردن شکاف.

در حال حاضر ابزارهای تکنولوژیکی در حال کمک به مقامات ریز لحن خود را عمومی دستورات و داده های به دست آمده از فرد گوشی های هوشمند به زودی ممکن است نقش مهمی در نقشه برداری, شبکه های جدید بالقوه عفونت و هشدار به افراد در معرض خطر ابتلا covid-19 که آنها نیاز به آزمایش می شود بلافاصله.

“شما نیاز دارید بیشتر [معرض] مردم را به رفتن و آزمایش” گفت: Ashish Jha, دانشکده مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه. “اگر ما می توانیم این کار را انجام و نگه داشتن آن رفتن من فکر می کنم ما باید یک شات — فقط یک شات در نگه داشتن اقتصاد ما رفتن.”

وجود دارد برخی از شواهد از پذیرش عمومی از فن آوری ابزار نظارت. یک مرکز تحقیقات پیو مطالعه منتشر شده در پنج شنبه متوجه شد که کمی بیش از نیمی از کسانی که نظر سنجی می گویند آن است که حداقل “تا حدودی قابل قبول” برای دولت به استفاده مردم از تلفن های همراه برای ردیابی کسانی که تست کردم مثبت برای این ویروس به درک چگونه آن را در حال گسترش است. چهل و پنج درصد گفت: این قابل قبول است که برای دولت به انجام این کار برای افرادی که ممکن است در تماس با کسی که تست مثبت برای coronavirus.

کمتر وجود دارد پشتیبانی برای نظارت بر دستگاه های تلفن همراه به اطمینان حاصل شود که مردم به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات ، فقط زیر 4 در 10 37 درصد گفت: آن حداقل “تا حدودی قابل قبول” برای دولت به پیگیری مردم محل برای نظارت بر انطباق.

طرفداران حفظ حریم خصوصی احتیاط که با عجله به استقرار ممکن است راه حل های فن آوری به یک بیماری همه گیر ویرانگر ممکن است outrunning درک عمومی از چگونه داده های خود را در حال جمع آوری و استفاده می شود. آنها هشدار می دهند که این نرم افزار و دیگر خدمات توسعه یافته برای مبارزه با کروناویروس ممکن است روزی استفاده می شود متفاوت مقامات دولت برای مبارزه با جرم و جنایت و یا نظارت بر فعالیت های سیاسی ،

در بخشی به دلیل این نگرانی بسیاری از ابزارهای تکنولوژیکی بودن مستقر شده اند — از جمله فعالیت های نقشه Facebook ارائه شده به مقامات کالیفرنیا — تکیه بر آنچه شناخته شده به عنوان جمع آوری شده و داده ناشناخته خواهد ماند و معنی آنها تلفیقی از داده ها که محروم شده اند از اطلاعات است که می تواند مورد استفاده برای شناسایی یک فرد است. جدید مکزیک مقامات در حال استفاده از چنین ناشناس اطلاعات گوشی های هوشمند برای کمک به پیش بینی صعودی بیمارستان تقاضا و کلرادو مقامات با استفاده از داده های مشابه برای تعیین اینکه آیا ساکنان در حال سفر کمتر در انطباق با اقامت در خانه سفارش دولت دموکراتیک فرماندار Jared پلیس صادر شده 25 مارس.

اما مقامات در کشورهای دیگر و عمدتا در اروپا و آسیا رفته دورتر بهره برداری از اطلاعات گوشی های هوشمند برای شناسایی افراد آلوده و دیگران هشدار می دهند که آنها در معرض خطر هستند و در برخی موارد باید قرنطینه خود را. بسیاری از اسرائیلی ها برای مثال دریافت متون از مقامات بهداشت عمومی هشدار آنها را که بر اساس محل تلفن همراه سوابق جمع آوری شده توسط دولت به آنها داده شده بود در نزدیکی یک فرد آلوده و نیاز به رفتن به انزوا برای 14 روز.

شتاب در حال ساخت مشابه — هر چند کمتر سخت گیرانه — روش ها در ایالات متحده است. دیرین دره سیلیکون رقبای گوگل و اپل هفته گذشته اعلام کرد که آنها را ایجاد ویژگی های جدید به طور گسترده ای استفاده می شود سیستم عامل گوشی های هوشمند برای کمک به مقامات در حال بررسی موارد جدید عفونت کروناویروس. این شرکت ها می گویند که خود سیستم تشخیص بر خلاف آنهایی که مورد استفاده در اسرائیل و برخی از کشورهای دیگر خواهد بود به طور کامل ناشناس داوطلبانه و با طراحی راهکارهایی برای حفظ حریم خصوصی مردم.

به عنوان فن, به دنبال تعادل عمومی مزایای بهداشت و درمان با نگرانی های حریم خصوصی وجود دارد باقی می ماند عدم اطمینان در مورد چگونه موثر هر یک از این ابزار ممکن است و اینکه آیا زمان و پول و انرژی صرف شده در آنها بهتر خواهد بود با استفاده از گسترش ویروس تست و یا استخدام افراد بیشتری برای انجام تماس-ردیابی تحقیقات.

“قبل از اینکه ما عجله کردن و انجام [تکنولوژیکی ابتکارات] در مقیاس ما باید بدانند که آنها کار می کنند. ما نمی رفتن به طور تصادفی ظاهر قرص” گفت: Daniel Weitzner سابق مقام کاخ سفید در حال حاضر در حال توسعه تماس با ما-ردیابی فن آوری برای موسسه تکنولوژی ماساچوست که در آن او یک محقق. “شما نمی خواهید به تجارت هر گونه خطر حفظ حریم خصوصی در همه برای هیچ بهره مند شوند. ما می خواهیم به مطمئن شوید که وجود دارد روشن شواهد اثربخشی قبل از ما نشان می دهد صدها نفر از میلیون ها نفر از مردم شروع به انجام این کار است.”

به دنبال نوآوری

گوشی های مستمر چشمه آشکار اطلاعات: شرکت های تلفن می دانم که در آن یک تلفن همراه کاربر است که با ردیابی آنچه برج های سلولی مشتری تلفن برقراری ارتباط از طریق بسیاری از انواع گوشی های هوشمند نرم افزار از جمله نرم افزار مانند Facebook و Waze جمع آوری اطلاعات کاربر از قبیل مختصات GPS و یا نزدیکی به شناخته شده سیگنال های وای فای. اکثر گوشی های هوشمند نیز می توانند ثبت نام چگونه نزدیک آنها به دستگاه های دیگر با استفاده از بلوتوث رادیو که جستجو برای نزدیکی بلندگو یا هدفون بی سیم.

تمام اطلاعات که به طور بالقوه مفید برای مقامات بهداشت عمومی به عنوان آنها به دنبال پیگیری هر دو گسترده و حرکات جمعیت در مناطق آلوده به کروناویروس و بیشتر خطرات خاص مطرح شده توسط افراد آلوده.

کره جنوبی با استفاده از تلفن همراه داده های مکان برای بازسازی حرکات افراد آلوده و هشدار به ساکنان نزدیک است که آنها ممکن است در معرض. چنین اطلاعاتی است که در پشت توانایی اسرائیل برای شناسایی افراد در معرض خطر عفونت و ارسال آنها را متون سفارش آنها را به قرنطینه خود را. هنگ کنگ مستقر “geofencing” — یک بازاریابان استفاده از تکنولوژی برای ارائه کافی شاپ تبلیغات هنگامی که مشتریان بالقوه راه رفتن در این نزدیکی هست — برای تعیین اینکه آیا مردم با تایید عفونت خانه ماندند طول قرنطينه. متخلفان مواجه شده زمان زندان و یا جریمه.

سنگاپور مهار تکنولوژی بلوتوث برای شناسایی پتانسیل جدید عفونت با دیدن اینکه آیا این دستگاه از مردم شناخته شده است به coronavirus شده اند ظرف شش پا از دستگاه های دیگر مردم برای دوره های طولانی از زمان. دولت مقامات بهداشتی سپس می توانید درخواست کسانی که سیاهههای مربوط به آنها بررسی ویروس گسترش یافته است.

این روش نیز در حال به دست آوردن زمین در اروپا, که در آن یک صلیب-قاره گروهی از محققان طراحی شده تا به یک سیستم “غیر متمرکز Privacy-Preserving نزدیکی ردیابی” که در آلمان و کشورهای دیگر برنامه ریزی برای اتخاذ کنند. در پادشاهی متحده, مقامات بهداشت و درمان در حال کار بر روی تماس با ما-ردیابی نرم افزار که ارسال خواهد مردم رنگی هشدار در مورد افرادی که با آنها در حال عبور از مسیر بیش از دو هفته گذشته: زرد هشدار برای افراد مبتلا تایید نشده خود تشخیص; قرمز هشدار برای عفونت تایید توسط کارکنان پزشکی.

کشورهای دیگر می رویم دورتر با استفاده از داده های مکان به پلیس تعاملات اجتماعی و مبارزه با این ویروس را گسترش. نیوزیلند و تایوان و تایلند استفاده می شود تلفن محل سکونت ردیابی برای نظارت بر آزار مردم در حرکات و صدور جریمه های سنگین به مردم به نقض سفارشات. در چین, لهستان و روسیه, مقامات بهداشتی استفاده کرده اند صورت-نرم افزار تشخیص برای تایید اینکه آیا کسی اطاعت مستند سفارشات.

این آزمایش در ایالات متحده شده است کمتر تهاجمی با تکیه به طور عمده در جمع آوری مجموعه ای از کاربر ناشناس اطلاعات ارائه شده به طور داوطلبانه توسط شرکت.

کالیفرنیا تصمیم به محدود کردن دسترسی به سواحل و پارک های, برای مثال, به خود جلب کرد در داده ها نه تنها از Facebook اما از گوگل.

در کلرادو یک تیم از سرمایه گذاران و مهندسان با استفاده از گوشی های هوشمند داده ها به منظور تعیین این که ترافیک در کشور کاهش قابل ملاحظه ای گفت: Brad Feld یک تکنولوژی سرمایه گذار در آن کشور است. مانند مقامات در جای دیگر کسانی که در کلرادو به دنبال جلوگیری از تحریک حریم خصوصی واکنش کار با مجموعه داده های محروم از اطلاعات شناسایی شخصی.

“من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به تحمل به عنوان یک فرهنگ دولت فدرال دانستن همه ما حرکات. من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به تحمل تلفن شرکت ها عطف به ماسبق ما ارائه اطلاعات محل” گفت: سارا Tuneberg مدیر کلرادو تیم پاسخ برای توسعه فن آوری ابزار برای کمک به بیماری همه گیر کوروناویروس. “در صورت عدم وجود آن ما در حال رفتن به مجبور به ایجاد نوآوری های دیگر.”

برخی از داده ها شنود گذاشته شده توسط کلرادو و کشورهای دیگر می آید از دکارت آزمایشگاه های تجزیه و تحلیل ترافیک شرکت مستقر در سانتا فه, N. M. آن با استفاده از داده های مکان جمع آوری شده از 10 میلیون دستگاه تلفن همراه برای کمک به مقامات بهداشت عمومی تعیین تا چه حد مردم در حال سفر در یک روز داده می شود, صدور جمع نمره برای هر شهرستان. پایین تر از نمره بیشتر احتمال دارد که مردم در یک نقطه در حال پیروی از رهنمودهای دولتی و ماندن در خانه.

در دکارت Labs خانه دولت و مقامات شده اند با استفاده از فن آوری آن برای هفته سعی کنید که برای تعیین بيمارستان مواجه بلندی له از عفونت های جدید و اطلاعات در سفر کمک به رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام (D) اندازه گیری اثربخشی اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و کمک به او سفارش در هفته گذشته برای بستن کسب و کار گفت: تریپ بیرد سخنگوی والی.

‘چسبنده, چسبنده, مسائل’

به مراتب حساس تر و همچنین به طور بالقوه مفید تر — آیا فردی شاخص های خطر عفونت قابل تشخیص از طریق گوشی های هوشمند داده است.

ابتکار اعلام کرد در هفته گذشته توسط گوگل و اپل به دنبال رسیدن به این هدف در حالی که حفاظت از حریم شخصی مردم شرکت می گویند. آنها در حال به روز رسانی خود را در غالب سیستم های عامل تلفن همراه اجازه می دهد تا رادیو بلوتوث ساخته شده است به میلیاردها گوشی های هوشمند در سراسر جهان برای کمک به مقامات بهداشت عمومی در انجام تماس با ردیابی این روند پر زحمت از شناسایی که ممکن است در معرض به افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus.

این روش نه تکیه بر دقیق موقعیت جغرافیایی و نه ایجاد یک مخزن مرکزی از اطلاعات در مورد افراد بهداشت فردی اطلاعات شرکت ها می گویند.

سیستم کار می کند مثل این: مقامات بهداشتی را به یک فرد که تست مثبت برای coronavirus یک کد ویژه ای است که اجازه می دهد آنها را به برنامه بر روی تلفن خود را که آنها تا به حال تایید عفونت است. سیستم پس از آن ارسال هشدار به گوشی های هوشمند از هر کسی که در تماس با فرد آلوده بیش از دو هفته گذشته. این هشدار شامل راهنمایی در مورد چگونگی رسیدن به محلی خود را در بخش بهداشت و درمان و تذکری برای قرنطینه خود را.

سیستم را با استفاده از کدهای عددی نیست اطلاعات شخصی برای ورود به تعاملات و اطلاعات باقی خواهد ماند و بر روی مردم گوشی های مشترک با مقامات و پاک شود پس از چند هفته شرکت برنامه ریزی اسناد و مدارک نشان می دهد. مقامات بهداشتی نیز نمی خواهد که دسترسی به برنامه به طور بالقوه در معرض مردم نام و یا شماره تلفن — یک امتیاز به نگرانی های حریم خصوصی است که به طور بالقوه می تواند محدودیت اثربخشی گوگل و اپل رویکرد است که می تواند در دسترس در ماه آینده.

چنین بلوتوث-سیستم های مبتنی اگر به طور گسترده ای به تصویب رسید می تواند کمک به کاهش و گمان تماس با ما-ردیابی تحقیقات و هشدار به مردم بی گناه به بالقوه عفونت است. گوگل و اپل باید گفت که سیستم های خود را در اول خواهد تکیه بر جدید و تجربی برنامه های توسعه یافته توسط ادارات بهداشت و یا شخص ثالث توسعه دهندگان و کاربران را مجبور به دانلود و نصب بر روی تلفن های خود را. اما در نهایت این شرکت گفت: تماس با ما-ردیابی امکانات ساخته خواهد شد به سیستم عامل گوشی های هوشمند ساخت آنها را بیشتر به راحتی در دسترس برای استفاده گسترده است.

این که آیا آن خواهد شد به اندازه کافی به سیستم واقعا موثر برای, تماس, ردیابی نامشخص است. محققان نشان می دهد که برای یک سیستم موثر باشد شاید به اندازه 60 درصد از جمعیت ایالات متحده را به شرکت. اما حتی اگر آن ساخته شده است به هر گوشی جدید کاربران هنوز هم باید برای فعال کردن آن در همان راه آنها را قادر می سازد از دیگر ویژگی های گوشی های هوشمند و مردم با گوشی های پر از لکه قابلیت اتصال به اینترنت و یا سردرگمی بیش از خود تنظیمات بلوتوث می تواند پشت سر گذاشت. در سنگاپور که در آن یک سیستم مشابه استفاده شده است برای هفته ها در حدود 1 در 6 نفر دانلود کرده این برنامه است.

Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس Coronavirus نیروی کار در مصاحبه ای گفت: در اسنپ چت است که نگرانی های حریم خصوصی در مورد استفاده شخصی از اطلاعات گوشی های هوشمند ایجاد “چسبنده, چسبنده, مسائل است.”

“حتی اگر از یک صرفا بهداشت عمومی در نظر است که باعث می شود حس” Fauci گفت. “شما می دانید, شما می توانید نگاه در کسی تلفن همراه و بگو: شما در کنار این 25 نفر در طول 24 ساعت گذشته.’ پسر من باید به شما بگویم که آزادی های مدنی-نوع مقاومت مواجه است که می تواند قابل توجه است.”

اطلاعات محل کار ممکن است

گذشته از نگرانی های حریم خصوصی و کارشناسان بهداشت عمومی تعجب می کنم که آیا این فن آوری جدید روش را به اثبات موثر علیه غیر قابل پیش بینی حرکت سریع همه گیر — به خصوص در زمانی که بیشتر تاسیس بهداشت عمومی اولویت های مانند ارائه به اندازه کافی تست پزشکی و دنده محافظ افتاده اند فاجعه است.

اشکان سلطانی یک محقق امنیتی سابق کمیسیون تجارت فدرال کارشناس ارشد گفت که او و دیگر محققان تا به حال شمارش بیش از 50 تماس-ردیابی پروژه هایی که راه اندازی شده است و توسط مهندسین بیش از چند هفته گذشته.

برخی با استفاده از WiFi و بلوتوث به دقت اشاره کردن به مردم محل در حالی که یک پروژه با استفاده از فرکانس های صوتی از گوشی های هوشمند و میکروفون را به تلاش برای تشخیص آن با دقت بیشتر. گوشی های هوشمند منتشر می کند امواج مافوق صوت است که می تواند با میکروفون دستگاه دیگر اگر آن را دید.

برخی از پروژه های در حال بهتر است در محافظت از حریم خصوصی نسبت به دیگران سلطانی در گفت و برخی او هشدار لازم نیست که هر گونه کارشناسان بهداشت عمومی درگیر است. او گفت خطر از خطا بالا است. اگر یک فرد از طبقه پایین را انتخاب کنید تا تحویل پیتزا و خود را به تلفن خود را با آنها, آن را نمی خواهد انتخاب کنید تا عفونت وضعیت فرد در درب.

بلوتوث در ضمن ثبت نام خواهد شد به عنوان دستگاه نزدیک حتی اگر آن را در طرف دیگر از یک دیوار بالا بردن امکان تحریک هشدارهای غلط است که می تواند منحرف کردن مراقبت های بهداشتی کارگران از خطرات عفونت و باعث نیازی نگرانی و اختلال.

برای به حداقل رساندن مثبت کاذب گوگل و اپل سیستم را نشان می دهد یک تماس تنها زمانی که دو نفر در این نزدیکی هست برای یک ماده از چند دقیقه این شرکت ها می گویند. اما آن زمان ساز و به احتمال زیاد خواهد از دست مختصر اما پر مخاطره مواجهه مانند از سرفه یا عطسه که می تواند گسترش ویروس به طور گسترده ای در یک ماده از ثانیه. این سیستم همچنین عدم توانایی برای تشخیص انتقال ریسک از یک شیء یا یک موقعیت پناه دادن به این ویروس مانند یک آسانسور را فشار دهید و یا فروشگاه مواد غذایی پرداخت راهرو.

کورش شهابی, دانشگاه کالیفرنیای جنوبی, علوم کامپیوتر استاد در حال کار بر روی تماس با ما-ردیابی نرم افزار که با استفاده از داده های مکان به ارائه “خطر” نمرات عمومی مناطق گفت که چالش حیاتی است که سیستم را در تلاش برای غلبه بر.

“این به طور بالقوه می تواند به بسیاری از مثبت کاذب است که آن را ارائه رویکرد موثر بی فایده” شهابی گفت.

Jason بای محصول سرب از سنگاپور TraceTogether هنوز برجسته ترین مثال های دنیای واقعی از بلوتوث تماس با ما-سیستم ردیابی نیز تحت فشار قرار دادند به تنظیم انتظارات در مورد چگونه مفید این سیستم خواهد بود.

“اگر شما از من بپرسید که آیا هر بلوتوث تماس با ردیابی سیستم مستقر و یا در حال توسعه در هر نقطه در جهان آماده است تا به جای دستی, تماس, ردیابی, من می گویم بدون صلاحیت که پاسخ این است که هیچ” او نوشت: در یک رسانه پست هفته گذشته است. “شما نمی توانید ‘اطلاعات’ راه خود را از یک ‘هیچ داده ای’ وضعیت. دوره. هر گونه تلاش برای باور این است که ورزش در غرور و فناوری triumphalism. وجود دارد زندگی در خطر است.”

اما بسیاری از مقامات دولتی در خط مقدم از همه گیر شده اند و با جسارت ریسک درگیر و احساس خود را هنوز تست نشده که ممکن است پذیرش بیش از با استفاده از داده های شخصی نسبت به گذشته — اگر هدف شایسته است.

“بسیاری از شرکت ها که در حال جمع آوری داده های حجیم در مورد ما ما اغلب بدون آگاهی یا رضایت با استفاده از داده ها برای خوب اجتماعی گفت:” بث Noveck مدیر ارشد نوآوری افسر در نیوجرسی است که با استفاده از کد پستی ارائه شده در وب نمایش داده شد برای پیش بینی آینده virus نقاط داغ. “وجود دارد بسیاری از حقوقی و معضلات اخلاقی ناشی از مجموعه ای از داده ها بدون ما رضایت. اما در سمت روشن است که اگر یک پوشش نقره ای آن است که توانایی به انجام برخی از خوب با آن داده است.”

Dwoskin گزارش از اوکلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات