دولت می خواهند لیگ برتر مسابقات در free-to-air TV زمانی که فصل شروع مجدد

دولت ها در “ادامه بحث” در مورد ساخت برخی از مسابقات لیگ برتر از باقی مانده از فصل در دسترس free-to-air تلویزیون.

لیگ برتر باقی مانده است به طور نامحدود به حالت تعلیق در پی بیماری همه گیر کوروناویروس اگر چه باید چراغ سبز از خیابان داونینگ به بازگشت در ماه ژوئن باید وجود نمی توان بیشتر سنبله موارد بین در حال حاضر و پس از آن.

تمام 20 باشگاه آمد به یک توافق در مورد بازیکنان بازگشت به آموزش در گروه های کوچک در اوایل این هفته با مذاکرات جاری در مورد چگونگی و زمانی که آنها تلاش خواهد کرد به این نتیجه 2019/20 مبارزات انتخاباتی.

لیگ برتر شده اند در تماس با رسانههای سراسر فرایند با تمایل همه طرف ها برای تغییر تجربه مشاهده خود را داده خواهد شد و هیچ هواداران در استادیوم برای بازی.

روز چهارشنبه وزیر فرهنگ الیور Dowden تایید کرد در آخرین جلسه توجیهی روزانه که دولت به طور کامل پشت برنامه ای برای بازگشت به میدان در اواسط ماه ژوئن “اگر ما می توانید آن را با خیال راحت” و حذف از بعد از ظهر شنبه 3 بعدازظهر خاموشی از بازی ها “ایجاد یک فرصت برای ما بود قادر به گرفتن برخی از لیگ برتر رایگان به هوا.

“کسانی که بحث ادامه دارد من با گفتگوهای سازنده… آخرین آنهایی که با لیگ برتر EFL و فا.

“من امیدوارم که ما می توانیم این مرتب کردن و همچنین امیدواریم که ما می توانید پول بیشتری به ورزش فوتبال است. من فکر می کنم ما می توانیم خودمان را پیدا کنید در یک وضعیت برنده-برنده است.”

همچنین اعلام شده است که در سابق انگلستان زنان بین المللی Alex اسکات را به پیوستن به یک دولت نیروی کار است که به دنبال راه های دریافت ورزشی را به بالا و در حال اجرا با خیال راحت.

Dowden افزود: “پیدا کردن creative, crowd-رایگان راه برای حرکت, ویروس است که بزرگترین چالش برای ما تفریح و اوقات فراغت صنایع در حال حاضر.

“بنابراین این هفته من راه اندازی یک تجدید نیروی کار کمک خواهد کرد که آنها را به گزاف گویی. از آن خواهد شد ساخته شده تا از درخشان ترین و بهترین ها را از خلاق تکنولوژی و ورزشی جهان است.

“آنها خواهد بود مشاوره به من در مورد چگونه ما پیدا کردن راه های جدید و متفاوت به صنایع را به بالا و در حال اجرا است.

“این شامل Alex اسکات سابق شیر و المپیک و در حال حاضر برنده جایزه گوینده و او به ما کمک خواهد کرد از طریق فکر می کنم که چگونه ما می توانیم ورزش و بازگشت با خیال راحت در یک راه است که کمک می کند تا هر دو باشگاه بازیکنان و طرفداران به طور یکسان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>