دولت برای معرفی 5 سال محدودیتی در تعقیب نیروهای مسلح برای نقض حقوق بشر

دولت بریتانیا است که با توجه به قانون تنظیم یک زمان محدود از پنج سال برای اعضای نیروهای مسلح به تعقیب برای نقض حقوق بشر در حالی که خدمت در درگیری های خارج از کشور مستقل یاد کرده است.

این لایحه تنظیم و به معرفی هفته آینده نیمه بازه زمانی برای دادخواهی از قبلا پیشنهاد 10 سال – محدودیت که قبلا در بحث و جدل با انتقاد از گروه های حقوق بشر و وکلا و سیاستمداران است.

وزارت دفاع اعلام کرد که “حمایت قانونی لایحه کمک خواهد کرد برای جلوگیری از مضطرب تعقیب پس از پنج سال که هیچ شواهد جدید پدید آمده است” و اضافه کرد که آن را ارائه نمی کند یک پتو مصونیت به نیروهای مسلح و دولت را ایستاده تعهد خود تحت قوانین بین المللی.

اما سردرگمی وجود دارد بیش از آنچه که “مضطرب دادخواهی” به معنی در این زمینه با منتقدان این ادعا آن است که استفاده می شود را امتحان کنید و جلوگیری مشروع تلاش در تحقیقات و در هر صورت در حال حاضر وجود دارد پادمان تحت قوانین موجود برای جلوگیری از اقدام قانونی است که می تواند ثابت می شود مضطرب.

بوریس جانسون, نخست وزیر متعهد به پایان دادن به پیگرد قانونی جانبازان در طول مبارزات انتخاباتی خود. این لایحه خواهد شد در آورده توسط جانی مرسر نیروهای مسلح وزیر در وزارت دفاع که اعلام کرده است که روز وکلا “تلاش برای بازنویسی تاریخ به پول بیش … این دولت است که برای رفتن به جنگ در مبارزه حقوقی.”

مجلس عوام دفاعی انتخاب کمیته بود خواست که 10 سال “واجد شرایط اساسنامه محدودیت ها” باید معرفی به محافظت از جانبازان و خدمت نیروهای مسلح پرسنل از reinvestigation به اتهام جنایات. آن را نیز نامیده می شود در دولت برای اصلاح قانون حقوق بشر به ارائه یک “فرض برابر پیگرد قانونی” به صورت تاریخی جرائم.

دفاع مقامات نگه دارید که پنج سال بود تلقی می شود زمان کافی توسط دولت وکلا برای شواهد به ظاهر در مورد افراد مظنون در حادثه. آن معنی خواهد بود که این ماموریت در عراق و افغانستان عملیات Telic و هریک که به پایان رسید در سال 2009 و 2014 به ترتیب سقوط خواهد کرد در خارج از محدودیت زمانی.

دولت تعطیل IHAT که بررسی اتهامات جنایات جنگی در عراق و عملیات Northmoor با افغانستان سه سال پیش پس از فیل Shiner یک وکیل که تا به حال گرفته شده از یک هزار مورد به IHAT بود زده از تمرین قانون پس از گناهکار قصور.

تامین عدالت برای قربانیان در ایرلند شمالی است که بخشی از شرایط جمعه خوب توافق و به عنوان سیاستمداران در استان و لندن با اشاره به توقف تعقیب سابق پرسنل خدمات ممکن است به معنی داشتن به همان مقابله به اعضای جمهوری خواه و وفادار طرف مقابل باید.

جان لارکین, QC, دادستان کل برای ایرلند شمالی پیشنهاد کرده است که یک قاضی باید بررسی اتهامات علیه سربازان قبل از نوشتن اتهامات عنوان شده علیه. او افزود که نخست وزیر تعهد در مهار تعقیب خواهد تنها با یک تغییر قانون است.

استیو Crawshaw سیاست و حمایت مدیر گروه حقوق بشر آزادی از شکنجه گفت: “این به اندازه کافی نگران کننده است که دولت می خواست به اعطای موثر مصونیت از مجازات برای شکنجه و دیگر جنایات جنگی پس از 10 سال. برای کاهش زمان محدود برای عدالت هنوز هم بیشتر است تکان دهنده و توهین به بازماندگان.

“دولت ادعا می کند آن معتقد است که در حکومت قانون است. این طرح از آنچه ما می دانیم از آنها تا کنون نشان می دهد بر خلاف آن آماده است تا به دنبال [دونالد] تهمت و دیگران را در مسیر حمله به جهانی شکنجه بان کی مون که بریتانیا کمک کرد. ما به فوریت نیاز به یک تغییر جهت است.”

آقای Crawshaw با اشاره به این که بریتانیا مناقصه انتخاب شود به شورای حقوق بشر سازمان ملل افزود: “دولت بریتانیا ادعا می کند که حمایت از حقوق بشر است ‘در بالای لیست خود را بین المللی اولویت است. اما این قانون جدید باعث نمی شود آن را نگاه کنید که راه برای اطمینان حاصل کنید.”

نماینده محافظه کار مجلس توبیاس الوود سابق افسر ارتش و جدید رئیس عوام دفاع کمیته گفت: “آنچه به منزله مضطرب دادخواهی سوال خوبی است. در ذهن من این است که یک وضعیت که در آن چیزی شده است به درستی و به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و سپس یکی دیگر از مجموعه ای از وکلا می آیند و می خواهند به باز کردن همه چیز دوباره.

“این است که در عراق و افغانستان اما ایرلند شمالی است که دشوار است به ویژه آن خواهید بود تا به دولت تفویض. شما نمی توانید فقط پیشنهاد مصونیت به سربازان Sinn Fein در حال رفتن به می گویند: “چه در مورد طرف ما?'”

یک مقام ارشد حزب محافظه کار MP که خواسته نمی شود به نام گفت: “من باید کامل همدردی با مردم در خدمات بود که شجاعانه خود را در خدمت کشور, در خارج از کشور و پس از آن خود را مورد hounded غلط الکی اتهامات. اما آن است که بسیار متفاوت از اتهامات جنایات جنگی که حکم مناسب بررسی است.

“اکثریت قریب به اتفاق ما پرسنل خدمات باید چیزی برای ترس. آنها کار خود را با حرفه ای و تعهد. اما یک جنایت جنگی را متوقف نمی کند که یک جنایت جنگی پس از 10 سال. در صورت وجود شواهد جدی به آن نیاز دارد را به نگاه در این که آیا آن را پس از 10 سال و یا 50 سال است.”

نظر حقوقی به دست آمده از آزادی از شکنجه نگه می دارد که این قانون پیشنهادی ممکن است قرار دادن انگلستان در نقض کنوانسیون علیه شکنجه و سایر رفتارها یا مجازات (CAT) و ترک خدمت پرسنل باز می شود سعی در خارج از کشور.

QC مشاوره ارائه شده توسط Matrix اتاق گفت: “اگر اتهام جرم توسط یکی از اعضای نیروهای مسلح تا به حال شناسایی شده که شامل شکنجه یا بدرفتاری های دیگر و به مقدار یک جنایت جنگی و یا جنایت علیه بشریت اما بریتانیا کاهش یافته و به تعقیب بر اساس برنامه از پیش فرض برابر پیگرد قانونی است: 1. یکی دیگر از دولت به گربه می تواند درخواست استرداد مجرم ادعا (یک درخواست که به بریتانیا خواهد بود موظف به تن دادن به موجب ماده 7); و یا 2. ICC [دادگاه جنایی بین المللی] ممکن است دریابید که آن را به حال قضایی در رابطه با اتهام جرم زیرا بریتانیا تمایلی به تعقیب.

“این البته تضعیف وزارت دفاع را هدف ارائه نیروهای مسلح پرسنل با ‘حفاظت’ در برابر دادستان و همچنین افشای انگلستان به سانسور در صحنه بین المللی است.”

دفاع گفته مقامات دولت بریتانیا در نظر گرفته شده مطابق با ICC مورد نیاز در سربازان که در حال خدمت در خارج از کشور و مواجه سوء استفاده اتهامات.

در ایرلند شمالی یک سخنگوی دولت گفت: “نخست وزیر شده است و روشن است که ما به پایان خواهد رسید مضطرب دادستان از جانبازان از جمله آوردن به جلو قانون برای رسیدگی به میراث گذشته در ایرلند شمالی. به عنوان ظ گفت: ما در اجرای Stormont خانه توافق در چنین راهی به یقین برای جانبازان و عدالت برای قربانیان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de