دولت “باز کردن درب” برای لیگ برتر به راه اندازی مجدد در ماه ژوئن

دولت باید “درب باز” برای لیگ برتر به بازگشت در ماه ژوئن.

نمایندگان از لیگ برتر فوتبال انگلستان لیگ و فدراسیون فوتبال در دیدار با دولت یک بار دیگر در روز پنج شنبه به عنوان آنها به دنبال یک راه برای آوردن بازی برگشت داشتن شده است به طور نامحدود به حالت تعلیق در پی بیماری همه گیر کوروناویروس از مارس.

باشگاه در حال کار به سمت اواسط ماه ژوئن شروع و تاریخ باید وجود نمی توان بیشتر سنبله در موارد این ویروس در حال حاضر و پس از آن چراغ سبز برای انجام این کار از 1 ژوئن به عنوان بخشی از نخست وزیر بوریس جانسون نقشه راه برای خروج از این مستند اعلام کرد در روز یکشنبه.

وزیر امور خارجه, برای, دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش الیور Dowden می گوید طرف های درگیر در مطلب “مثبت” مذاکرات جلوتر از آنها چه امید خواهد بود و بازگشت امن این بازیکنان به میدان.

“امروز مثبت جلسه من با میزبانی فوتبال مقامات پیشرفت برنامه ای برای از سرگیری بازی حرفه ای در انگلستان,” او گفت:.

“همه ما توافق کردیم که ما فقط پیش بروید اگر آن را امن برای انجام این کار و بهداشت و رفاه از بازیکنان و مربیان و کارکنان می آید برای اولین بار.

“دولت در حال باز کردن درب برای رقابتی فوتبال برای بازگشت با خیال راحت در ماه ژوئن. این باید شامل گسترش دسترسی برای علاقه مندان به مشاهده پوشش زنده و تضمین منابع مالی از این بازی پشتیبانی از سرگیری گسترده تر فوتبال ،

“این است که در حال حاضر به فوتبال مقامات به توافق و نهایی جزئیات برنامه های خود را وجود دارد و در ترکیب حسن نیت برای رسیدن به این هدف برای طرفداران خود را به جامعه فوتبال و ملت به عنوان یک کل.

“دولت و تیم پزشکی و کارشناسان ادامه خواهد داد به ارائه راهنمایی و پشتیبانی به بازی پیش از هر گونه تصمیم گیری نهایی است که قرار این طرح به عمل است.”

شده است وجود دارد پیشرفت های قابل توجهی در مذاکرات پس از فا گفت: همه باشگاه ها روز دوشنبه که مبارزات انتخاباتی باید تصمیم گرفت “ورزشی شایستگی”.

در حالی که حذف برخی از موانع و به طور موثر تضمین اکثر باشگاه ها به توافق برسند به بازگشت حتی اگر آن را در خنثی زمینه های اصلی موضوع است که در حال حاضر بازیکنان.

لیگ برتر کاپیتان مشتاق هستند برای اطلاعات بیشتر در مراحل بعدی که شامل تمام گروه آموزش و پس از بحث بیشتر در روز چهارشنبه.

نگرانی های اصلی در حال تماس در آموزش و همچنین خطر ابتلا به اعضای خانواده و بازیکنان با شرایط مانند آسم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>