دولت مسائل بنیادی جدید کروناویروس مشاوره: جلوگیری از بارها کار از خانه رها کردن برنامه سفر

انگلیسی ها گفته شده برای جلوگیری از “همه سفر غیر ضروری” و دور ماندن از بارها و باشگاه ها به عنوان تعدادی از coronavirus قربانیان ميگيرد.

و مردم با “جدی ترین شرایط سلامت” باید برای جلوگیری از تقریبا تمام تماس های اجتماعی برای 12 هفته از این تعطیلات آخر هفته.

در لندن – یک ویروس hotspot – سرکوب می رود و حتی بیشتر با هر کس خواست به منظور کاهش ارتباطات اجتماعی.

پرداختن به ملت بوریس جانسون گفت: “حتی اگر شما علائم و هیچ کس در خانواده خود را دارای علائمی وجود دارد که بیشتر ما نیاز شما را به انجام در حال حاضر است.

“در حال حاضر زمان برای همه به توقف غیر ضروری در تماس با دیگران و برای جلوگیری از تمام سفر غیر ضروری.

“ما باید مردم را به شروع به کار از خانه زمانی که آنها می توانند. شما باید به جلوگیری از بارها, باشگاه, تئاتر و دیگر مانند سالن.”

محدودیت های جدید همچنین شامل تمام خانواده ها گفته بودن به ماندن در انزوا برای 14 روز اگر کسی نمایش علائم سرفه مداوم یا تب – به جای یک فرد برای هفت روز.

“ما در حال ورود به یک دوره رشد سریع و یا ما در آستانه یک” گفت: Patrick blue palace hotel, the مشاور ارشد علمی.

سوال در مورد چگونه دولت خواهد اجرای اقدامات نخست وزیر پیشنهاد برگزاری صاحبان امر را “گام منطقی” از بسته شدن محل خود.

“وقتی که می آید به اجرای ما قدرت اگر لازم باشد اما من باور نمی کنم از آن خواهد شد لازم به استفاده از کسانی که در قدرت” او گفت:.

او نشان می دهد حکومت ممکن است مطرح شود که شیوع جمع آوری سرعت و گفت: “ما در حال نگه داشتن تمام اقدامات تحت بررسی است.”

کریس Ersin این افسر ارشد پزشکی هشدار داد این اقدامات را به آخرین برای یک دوره طولانی و گفت: “این است برای رفتن برای برخی از زمان…یک دوره طولانی مدت.”

او استدلال کرد که مدرسه را تعطیل کرده بودند لازم نیست در حال حاضر, اما می تواند اجرا شود “در زمان مناسب در راه حق در مرحله” از وقوع.

او هشدار داد وجود دارد خواهد بود مستقیم مرگ و میر ناشی از این ویروس بلکه غیر مستقیم مرگ و میر – به عنوان بیمه خدمات درمانی بخش های مراقبت ويژه غرق شد – و از اثرات منفی سلامت به مردم ماند داخل خانه شد و جدا شده است.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de