Gouged قیمت واسطه ها و عرضه های پزشکی هرج و مرج: چرا فرمانداران بسیار ناراحت با مغلوب ساختن پیشی جستن

“ما در حال سوختن از طریق پول نقد اما هیچ گزینه های دیگر” از شبکه ارشد پزشکی و کیفیت افسر جان Bonamo گفت واشنگتن پست. “قوانین همانطور که می دانیم آنها وجود ندارد دیگر.”

این “آخرتی جو” به عنوان Bonamo خواستار آن است که رانندگی مطالبات از فرمانداران محلی و مقامات بهداشتی برای دولت فدرال را به کنترل توزیع کمیاب منابع پزشکی در سراسر کشور.

آنها به التماس برای کاخ سفید به استناد دفاع تولید عمل در زمان جنگ قانونی که وادار کردن شرکت های آمریکایی به بحرانی منابع. رئیس جمهور تهمت خودداری کرده است. “من فقط به حال به استفاده از آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه شب.

مصاحبه با بیمارستان خرید مدیران دولت اضطراری مدیریت افسران و حتی واسطه خود را به رنگ یک تصویر متفاوت است. آنها را به تصویر بکشد گسترده ناکارآمد سیستم در سراسر ایالات متحده با بیمارستان ها و مقامات بهداشتی با داشتن چند گزینه, اما به تکیه بر تا حد زیادی ناشناخته واسطه که اولویت به نظر می رسد به سود آنها به عنوان وعده به سرعت عرضه ملت را تهی پزشکی ذخایر.

شرکت های وجود دارد خارج از پزشکی سنتی زنجیره تامین و ارائه wildly سطوح مختلف از قیمت و کیفیت ترک بیمارستان با محدود توسل در هنگام تحویل به اشتباه. این دیوانگی است که کمک به درایو تا هزینه ها و اجبار در حال حاضر تیره و تار بیمارستان رهبران به دامپزشک کنندگان برای خطرناک تقلبی و کلاهبرداری است.

بدون روشن فدرال هماهنگی متحده و بیمارستان گروه می گویند که آنها نیاز به دست و پنجه نرم کردن با تامین کنندگان مشتاق برای تضمین فروش و فشار سود از شرکت ها صرف میلیاردها دلار برای مبارزه با گسترش ویروسی.

فرمانداران نیویورک تگزاس آمریکا و کشورهای دیگر باید گفت که آنها در حال رقابت با دولت فدرال و ایالت های دیگر در یک دیوانه تقلا برای نجات منابع مانند فولاد ماسک N95 ماسک انزوا لباس و هواکش که به طور گسترده ای خشک و یا خارج از بورس.

آنها همچنین برخورد با یک دیوانگی از رزین از ناشناخته تامین کنندگان و ارائه آنها را به فروش مواد به طور مستقیم از کارخانه های چینی. مسیحی Mitchell, معاون فرماندار ایلینوی گفت: او در یک تیم از بیش از یک دوجین کارکنان اقدام به مرتب سازی از طریق مجموعه ای گیج کننده از فروشندگان ارائه ماسک و تجهیزات پزشکی.

“شما باید یک دوست از یک دوست و یک پسر است که یکی از دوستان پسر عموی که شاید نشانی از کسب و کار در چین و شما باید مطمئن شوید که: این شخص قانونی است؟” میچل در مصاحبه ای گفت:. “می توانید آنها را به شما تصاویر و یا می توانید آنها در واقع شما ارسال نمونه? … آن است که یک سگ خوردن سگ جهان را در اینجا.”

در تگزاس مقامات با یک زنجیره تامین نیروی اعتصاب برگزار شده در این هفته توسط رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت (R) هستند منینگ گوشی در داخل دولت عملیات اورژانس مرکز امید غربالگری عجله از کارگزاران بین المللی و کسب و کار.

“من ایمیل, لینک, پیام, Facebook messages از مردم من نشنیده هرگز در تمام زندگی من گفت: ‘من یک تامین کننده است که شما می توانید این یا آن’ ” گفت: جان Wittman یک ابوت سخنگوی.

برای آمریکا و بیمارستان و بحران است که در اینجا با هیچ پایانی در چشم. ایالات متحده بیشتر تایید عفونت بیش از هر کشور دیگر با 82,000 موارد و شمارش داده های به روز شده در روز پنج شنبه نشان داد.

برخی از واسطه ها اذعان آنها در حال سرمایه گذاری بر هرج و مرج از یک بازار که در آن بیمارستان و وضعیت سلامت رهبران پیشنهاد در برابر یکدیگر برای کاهش منابع.

آندره Leite and Adrian کوچک, Washington d. C.-بر اساس لوکس عوامل املاک و مستغلات با هیچ پزشکی-عرضه تجربه گفته است: “سرد خواستار بیمارستان شهرداران و پرستاران گروه فوق العاده ای را ارائه می دهند: تمام مواد محافظ آنها می تواند نیاز برای تحویل قیمت مقرون به صرفه. آنها اصرار دارند آنها می دانند که حق کارخانجات از روز خود را خرید ظروف و خانه-بازسازی مواد از مناطق صنعتی است. و برای خدمات خود را به همه آنها خواسته است که یک حاشیه سود حدود 20 درصد است.

“که حداقل من می تواند به” Leite در مصاحبه ای گفت:. “من گفتن مردم, ‘چوب دست خود را در جیب شما ماهی چند دلار و اجازه انجام کاری درباره آن.’ “

Bonamo از RWJBarnabas بهداشت گفت: یک تیم از مدیران بیمارستان در حال حاضر sifts طریق روزانه سیل از زمین خواستار صف مقابل پرداخت برای یک شانس در منابع. قیمت تغییر روز به روز افزایش موارد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیاز دارید بیشتر. فولاد ماسک که یک بار هزینه 3 تا 5 سنت در حال حاضر هزینه چند دلار یک قطعه در حالی که آرزو N95 ماسک که یک بار هزینه کمتر از یک دلار در حال حاضر به فروش می رسد برای $7.50 یا بیشتر.

“وجود دارد یک صدای ناهنجار و خشن از ایمیل ها و متون و تماس های تلفنی از مردم که می دانند افرادی که محصول” Bonamo گفت. “اغلب آنها واسطه: وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد با محصول بودند که هرگز در این کسب و کار قبل از, اما آنها کارآفرینی آنها این فرصت را ببینید, آنها اتصالات در چین و یا در جای دیگر در سراسر جهان است.”

تولید کنندگان عمده و ارتش از داوطلبان باید با هم متحد شده و به کمک مالی میلیون ها نفر از ماسک و تجهیزات دیگر به ارائه دهندگان خدمات پزشکی در سراسر کشور است. اما هنوز هم کافی نیست, ترک, باز, برای, برای سود کسب و کار و دلالان که اغلب نیز پیشنهاد برای همان منابع.

“پویا از بازار بسیار عجیب و غریب در این مرحله گفت:” اندرو Stroup از بنیانگذاران پروژه N95, غیر انتفاعی تهاتری کار برای اتصال بیمارستان با تامین کنندگان. این گروه دریافت کرده است بیش از 2000 درخواست از موسسات مراقبت های بهداشتی جستجو برای بیش از 110 میلیون قطعه از تجهیزات حفاظت شخصی.

“با تغییر چگونه بازار عامل و عدم وجود یک جدول زمانی و همچنین چیزهایی که احساس بسیار خونتان غیر طبیعی” Stroup گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از تقاضا و بسیاری از مسائل با قادر بودن به دامپزشک عرضه است.”

N95 ماسک ماسک با استفاده از میکروسکوپی وب پلاستیک موضوعات برای جلوگیری از 95 درصد از ذرات آنها را به یک قطعه مهم برای حفاظت از پزشکان و پرستاران است. آژانس های فدرال تنظیم ماسک استفاده و تولید در ایالات متحده است.

برخی از مدیران بیمارستان گفت: آنها نگران این ماسک آنها فروخته می آیند از غیر قابل تنظیم کارخانه ها به دنبال سرمایه گذاری در این بازار پررونق: هر چند ماسک واقعی و تقلبی شبیه آنها را به طور گسترده ای در سطوح مختلف از حفاظت است که می تواند ارائه دهندگان خدمات سلامت در خطر است.

قیمت درآوردن اتحاد گود بهداشت عمومی در بودجه, مقامات می گویند. مینه سوتا مبتنی بر غول صنعتی 3M که باعث می شود صدها میلیون نفر از N95 ماسک از یک سال گفت: در بیانیه ای گفت “دریافت گزارش از افزایش جعلی و تقلبی” ماسک و مشغول به کار بود برای پیدا کردن و متوقف کردن “همه گیر سود.”

اف بی آی گفت: در این هفته که آن را به حال نیز شاهد افزایش N95, تقلب با محققان و گفت که کلاهبرداری listings منجر شده بود قربانیان به از دست دادن بیش از 3 میلیون دلار تا کنون در این سال است. در یک مورد یک فروشنده به جیب پول برای ماسک سرزنش خود را با تاخیر تحویل در تجارت اختلالات مربوط به ویروس و پس از آن ناپدید شد.

یک گروه کر در حال رشد از قانونگذاران از هر دو طرف خواسته است تهمت به استناد دفاع تولید قانون سال 1950 قانون طراحی شده است را به فرمانده کل قوا با اقتدار به مارشال منابع در زمان جنگ. یک لایحه پیشنهادی این هفته را وادار مغلوب ساختن پیشی جستن به خرید 300 میلیون N95 ماسک ظرف 24 ساعت پس از تصویب.

دولت حفظ فدرال ذخایر استراتژیک تجهیزات پزشکی, اما متحده و بیمارستان ها پیدا کرده اند آن را محزون می خوانی کمبود. مقامات دولتی در ویرجینیا آموخته این هفته آنها را دریافت کمتر از 10 درصد از موارد آنها درخواست کرده بود از یک پشتیبان بخش بهداشت و خدمات انسانی عرضه پارچه مبلی. ابیگیل Spanberger (D-Va.) در مصاحبه ای گفت:.

“این یک بحران بهداشت عمومی و مردم خواهد مرد اگر ما تمرکز بر به دست آوردن منابع ما نیاز به نگه داشتن کارکنان مراقبت های بهداشتی امن” گفت: Spanberger سابق سیا, افسر عملیات. “این تکان دهنده است که ما باید مردم شفاعت برای کمک به, و دولت این است که با استفاده از قدرت آن است به ارائه آن کمک کند. آن است که ویرانگر است.”

روندا Medows رئیس جمهور برای سلامت جمعیت در پراویدنس سنت جوزف سلامت در سیاتل یکی از بزرگترین بیمارستان سیستم در سواحل غرب گفت که او و دیگر مدیران شده اند شفاعت برای هفته ها با سازمان های فدرال برای کمک به پر کردن این کمبود در تامین نیاز.

آنها به دریافت چند پاسخ و pitifully کوچک محموله. تنها پاسخ مثبت آمد از وزارت کشاورزی که او گفت: ارائه شده برای کمک به پیدا کردن حیوان بزرگ مصنوعی است که می تواند تبدیل برای استفاده انسان.

برخی از متخصصان پزشکی باید دنبال اخرین تلاش برای حفاظت از سلامت خود. لی ساندرز رهبر اتحادیه به نمایندگی از کارکنان مراقبت های بهداشتی و گفت: این که برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی در نیویورک باید ملبس به کیسه های زباله به دلیل بیمارستان ها در حال کوتاه از لباسهای محافظ.

“این یک قطار خراب می افتد در حرکت آهسته درست قبل از چشم ما” ساندرز گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “آیا اخلاقی چیزی که آقای رئیس جمهور: کسانی که پرستاران و کارکنان بهداشتی محافظ دنده نیاز آنها با استناد به دفاع تولید عمل می کنند.”

این کمبود مجبور هستند برخی از مردم به نوبه خود به روش تست نشده. برندان Babb رسمی با شهر انکوریج گفت که او در حال همکاری با طراحان در یک تجربی نمونه از N95 ماسک است که می تواند تولید شده توسط 3-D چاپگر مورد استفاده توسط کلینیک های دندانپزشکی و علاقمندان است. خود تیم وردپرس لوازم و هماهنگی با بیمارستان و او انتظار دارد که آنها می تواند صدها نفر در عرض سه هفته بعد.

اما تا زمانی که خطوط عرضه در ظرفیت برخی از مدیران بیمارستان گفت: آنها انتظار می رود برای ادامه فیلدینگ تماس از منابع غیر معمول. لئو فریدمن که در شیکاگو مستقر در شرکت iPromo فروش مارک قلم و تبلیغاتی کوله پشتی برای رویدادهای شرکت گفت که او به سرعت در حال retooled شرکت خود را به فروش ماسک ماسک و دستکش و انزوا لباس. این شرکت در حال حاضر ارسال تبلیغاتی انفجار را به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی امیدوار کننده عمده تخفیف و هفت روز تحویل مستقیم از کارخانه های چینی.

بسیاری از مدیران بیمارستان گفت: آنقدر از جان گذشته آنها “پاره شدن چپ و راست” توسط کارخانه فروش تجهیزات “$11, 12 دلار 20 دلار است.” شرکت خود را به او اطمینان آنها معتبر است. N95 ماسک های فروخته شده در حمل و نقل اعم از 200 ماسک به بیش از 50,000 — شروع در حدود $9.99 در هر.

جین واندن تام همبرگر و شیلا Eldred کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>