“هستند بسیاری از سوالات در مورد او گفت:” سناتور. Richard C. شلبی (R-Ala.), از اعضای ارشد کمیته بانکی سنای است که به تصویب تغذیه نامزد. “من چند اما من نه تنها یکی است.”

شلبی گفت که او برنامه ریزی شده برای گوش دادن به دقت به پاسخ او در فوریه. 13 جلسه است که همچنین شامل مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر نامزد سنت لوئیس فدرال رزرو اقتصاددان کریستوفر والر. دموکرات ها در سنا کمیته امور بانکی به احتمال زیاد رای در برابر شلتون.

“من علاقه داشتن جامد جریان اصلی مردم در تغذیه” شلبی در مصاحبه ای گفت:. “برخی از مردم می گویند که او نه دیگران می گویند او است. بیایید ببینید که او چه می گوید.”

چگونه شلتون در پاسخ به قانونگذاران سوالات می تواند باعث شکستن و یا نامزدی با توجه به پنج لابی بانکی سخن گفت که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد تایید شنوایی رک و پوست کنده. در حالی که بسیاری از رسانه ها توجه متمرکز شده شلتون نمایش در مورد طلا بانکی جامعه بیشتر احساس خطر توسط تمایل خود را برای پایان دادن به بیمه سپرده فدرال که در حال حاضر تضمین می کند آمریکایی ها سپرده تا 250.000 دلار در بانک ها. و اخیر سوال از تغذیه را یک شبه قرض گرفتن بازار به عنوان عملیات مخزن است که یک راه مهم فدرال رزرو نگه می دارد جریان نقدی از طریق سیستم مالی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته چهار تغذیه نامزد موفق به آن را از طریق فرایند تأیید نادر از شکست کاخ سفید در ایران-کنترل سنا. سیاسی آن خواهد بود دشوار است برای سناتور جمهوریخواه به رفتن در برابر شلتون پس از آنها فقط رای به تبرئه رئیس جمهور از استیضاح اتهام و تهمت را گشتند کمپین زمزمه همراه با بودجه قابل توجهی.

در حالی که بسیاری از شلتون به مواضع آنها در خارج از جریان اصلی بسیاری از جمهوری خواهان و مالی خودی می گویند او ارائه خطر کمی به تغذیه — یا گسترده تر اقتصاد است. در صورت تایید او خواهد بود یکی از هفت تغذیه فرمانداران و یکی از 12 رای گیری از اعضای فدرال ریزرو کمیته که مجموعه نرخ بهره به معنی نفوذ او خواهد بود ،

“من فکر نمی کنم او به آن تعلق دارد در [تغذیه] هیئت مدیره, اما آن را نمی توان آخرالزمان” گفت: تونی Fratto سابق خزانه داری رسمی برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش که در حال حاضر اجرا می شود یک شرکت مشاوره ای. “او است رفتن به تغییر جهت سیاست های پولی.”

این نگرانی وجود دارد میان تغذیه مراقب است که مغلوب ساختن پیشی جستن است موقعیت شلتون به عنوان بعدی فدرال رزرو صندلی و موقعیت است که او را به گسترده نفوذ و قدرت به تصویب بیشتر سیاست های غیر متعارف. مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب فعلی فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول اما او بارها ابراز پشیمانی با انتخاب و نگاه راه هایی برای حذف پاول که این مدت به پایان می رسد در اوایل سال 2022.

“هر کسی که فکر می کند شلتون خواهد بود فقط یکی از 12 رای در سیاست های پولی نبوده است با توجه به معاشقه کاخ سفید و مغلوب ساختن پیشی جستن دشمنی با تغذیه. شما می توانید پشتیبانی نمی پاول و رای به تایید او.” گفت: سام بل مشتاق تغذیه watcher و بنیانگذار استخدام امریکا یک سیاست است که طرفداران برای اشتغال کامل و دستمزد بالاتر است.

سناتور. مایک Crapo (R-آیداهو) رئیس کمیته بانکی است که در حال حرکت به سرعت به فشار از طریق نامزد که نگران کننده است برخی در این صنعت است که ترجیح می دهند به خوبی بررسی روند.

“این برای ردیابی سریع از شلتون نامزدی است که ذهن ترا درهم میشکنند. آن را به عنوان اگر آنها را به خواندن هر چیزی را به او گفته ایم” دایان Bg اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون. “او نه تنها بی حد و حصر او خطرناک است. او به حمایت از سیاست های حذف بیمه سپرده و سیاست است که تضعیف جامعه بانکی.”

“من از نوع دوست داشتن کسی که چالش های وضع موجود مانند جودی در آن” کرامر گفت. “من نمی خواهم پنج نفر مانند او باشد.”

سناتور. تهم Tillis (R-N. C.) یکی دیگر از بانکی عضو کمیته همچنین پیش بینی, پر جنب و جوش تایید شنوایی. اما مانند بسیاری از جمهوری خواهان او خار برخی از ستیز دیدگاه های خود را با این استدلال آنها مهم نیست پس هیچ راهی وجود دارد که ایالات متحده در حال رفتن به بازگشت به استاندارد طلا در هر زمان به زودی.

“من مطمئن هستم که استاندارد طلا سوال خواهد آمد. راستش هیچ راهی برای انجام آن داده شده که در آن ما هستند و با ما ترازنامه” Tillis گفت. “فقط هیچ راهی وجود دارد که ریاضی کار می کند در حال حاضر.”

سناتور. Patrick J. Toomey (R-Pa.) نیز ابراز نگرانی در مورد تلاش برای حرکت به ایالات متحده بازگشت به استاندارد طلا که اکثر اقتصاددانان فکر می کنم اشتباه است و به شدت مانع ملت توانایی خارج شدن از رکود است. Toomey را کاهش یافته است به نظر شلتون این هفته است.

سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.), بالا مشخصات بانکی عضو کمیته اتحاد به نام شلتون نمایش “رادیکال” و سوال كننده را آشکار تلنگر-flopping در دیدگاه های خود را از نرخ بهره است.

پس از رکود بزرگ زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور شد, Shelton غالبا انتقاد “ultralow” نرخ بهره. اما در ماه های اخیر او تبدیل به یک مدافع از نرخ بهره پایین تر است که منتقدان می گویند که بیشتر سیاسی رانده شده به چین با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در قبل از مصاحبه با واشنگتن پست, Shelton است تاکید کرد که او نمی خواهد صحبت می کنند با تهمت و همواره یک متفکر و مستقل. شلتون به عنوان غیر رسمی مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و بود خود را انتخاب کنید برای آمریکا و مدیر اجرایی به بانک های اروپایی برای بازسازی و توسعه یک موقعیت برای او که با تایید سنا در سال 2018 است.

شلتون که دارای مدرک دکترا در مدیریت بازرگانی از دانشگاه یوتا زیادی را صرف حرفه خود نوشتن کتاب و عنوان کردن صدا پول پروژه. “ما را در امریکا بزرگ دوباره با ساخت امریکا پول زیادی دوباره” شلتون نوشت: در یک سال 2018 مقاله برای آزادیخواه موسسه Cato.

والر دیگر تغذیه نامزد برای رفتن قبل از کمیته امور بانکی سنا در هفته آینده صرف دهه گذشته به عنوان یک اقتصاددان و مدیر تحقیقات در سنت لوئیس فدرال رزرو یکی از منطقه ای بانک فدرال. او صریح حامی تغذیه استقلال است و به طور گسترده ای به عنوان یک noncontroversial نامزد. بانک لابی گفت جفت والر و شلتون با هم یک حرکت زیرکانه توسط کاخ سفید است که می تواند کمک به سهولت شلتون را تایید.

ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود به بحث خصوصی مذاکرات گفت که این دولت نیست و پیش بینی هر گونه مشکل گرفتن شلتون را تایید کرد. جلسات خود با سناتور موفق بوده است. این مقام گفت: “او فرآیند تایید در کمیته باقی مانده در مسیر.”

اما قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت به فدرال رزرو, Marvin Goodfriend, اب و هوای خشن تایید شنوایی در اوایل سال 2018 است. او تلاش می کرد تا توضیح دهد که چرا او اشتباه در پیش بینی تورم بالا را خراب اقتصادی پس از رکود بزرگ به عنوان تغذیه کاهش نرخ و تحریک اقتصاد. (Goodfriend درگذشت در ماه دسامبر.) رهبران جمهوری خواه فکر نمی کنم آنها تا به حال به اندازه کافی رای به تایید او و هرگز او را به ارمغان آورد تا به تایید سنا کامل. شلتون را نامزدی خطرات مشابه سرنوشت اگر او نمی تواند آن را از طریق شنوایی نسبتا صدمه ندیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im