گوگل redraws مرزهای روی نقشه بسته که به دنبال

گوگل شرکت ماموریت “برای سازماندهی اطلاعات جهان” اما آن را نیز خم آن خواهد شد. از آرژانتین به انگلستان به ایران مرز نگاه های مختلف بسته به جایی که شما در حال مشاهده آنها را از. چرا که گوگل و دیگر حاضر mapmakers — به سادگی آنها را تغییر دهید.

با برخی از 80 درصد سهم بازار تلفن همراه نقشه ها و بیش از یک میلیارد و دویست نقشه گوگل دارای یک آستین ، تاثیر بر درک افراد از جهان — از مسیرهای رانندگی به بررسی رستوران به نامگذاری جاذبه های داوری تاریخی مرز جنگ.

و در حالی که نقشه ها به معنای نظم را به جهان Silicon Valley شرکت تصمیم گیری در نقشه است که اغلب کفن در پنهان کاری حتی به برخی از کسانی که کار را به شکل آن اطلس دیجیتال هر روز. آن را تحت تاثیر قرار نه تنها با تاریخچه و قوانین محلی و همچنین تغییر هوی و هوس از دیپلمات های سیاستگذاران و خود مدیران می گویند مردم آشنا با این موضوع که خواسته نمی تواند شناسایی شود چرا که آنها مجاز به بحث در مورد فرآیندهای داخلی.

“هدف ما این است که همیشه به ارائه جامع ترین و دقیق نقشه ممکن است بر اساس زمین حقیقت” اتان راسل مدیر مدیریت محصول برای نقشه های گوگل در بیانیه ای گفت: ارسال از طریق سخنگوی وینی پادشاه. “ما همچنان بی طرف در مورد مسائل مورد مناقشه در مناطق و مرزها و هر تلاش برای عینی نمایش اختلاف در نقشه های ما با استفاده از یک نقش برآب مرز خاکستری خط. در کشورهایی که ما محلی نسخه از نقشه های گوگل ما به دنبال قانون محلی در هنگام نمایش نام و مرزها.”

پادشاه کاهش یافته است را به هر گونه نقشه های گوگل مقامات در دسترس برای مصاحبه.

در حال حاضر 15 سال به نقشه های گوگل تبدیل به یکی از ترین استفاده می شود و تشخیص محصولات این غول موتور جستجو. نقشه های یک کسب و کار بزرگ برای گوگل, در خط تولید تا آنجا که $3.6 میلیارد دلار در فروش سالانه در سال آتی در درجه اول از طریق تبلیغات با توجه به RBC تحلیلگران. گوگل نیز مجوز آن نقشه ها به هر تعداد از مکان های مبتنی بر شرکت هایی مانند Uber و Yelp گسترش خاص آن چشم انداز از جهان به مردم و حتی بیشتر. به عنوان گوگل بسته نقشه های آن با تا کنون اطلاعات بیشتر تغییرات می تواند تغییر روزانه مردم زندگی می کند. نرم افزار الگوریتم است که تغییر مسیر رانندگان دور از بزرگراه می تواند باعث ترافیک در مناطق مسکونی و یا درایو مورد نظر ترافیک پا دور از خرده فروشان.

نقشه های اپل دوم محبوب ترین در میان کاربران تلفن همراه با توجه به برآورد حدود 10 تا 12 درصد از بازار است. نقشه های بینگ یک بخش از مایکروسافت کنترل یک تکه کوچک از نقشه های آنلاین بازار است.

اپل در پاسخ به قوانین محلی با توجه به مرز و نام محل برچسب زدن گفت: ژاکلین روی یک سخنگوی. “ما در حال گرفتن یک نگاه عمیق تر در چگونه ما در رسیدگی به اختلاف در مرزهای ما خدمات و تغییرات ممکن است در آینده به عنوان یک نتیجه است.” مایکروسافت به عهده دیوان بین المللی دادگستری سازمان ملل متحد و یا دانشگاهیان در میان دیگران در مورد مرزها و یا در غیر این صورت آن را نشان می دهد مرز مورد مناقشه است با توجه به آن وابسته به نقشه کشی سیاست.

در بیشتر كشور جهان از چاپ نقشه ها که به طور معمول در حال تغییر فصلی در اکثر هیئت الهام سردبیران و کارکنان به طور منظم به بحث در مورد رویدادهای جهان و در نظر گرفتن پیشنهاد تغییرات گفت: “الکس تایت جغرافی برای National Geographic Society. آنها ممکن است مشورت دیپلمات های بدن مانند سازمان ملل متحد, تاریخی, نمودار رقابت الهام و اخبار قبل از رسیدن به یک اجماع در هر گونه تغییر معنی دار, او گفت:.

یک تفاوت مهم این است که چاپ نقشه ها ممکن است شامل متن و تصاویر برای زمینه که در غیر این صورت درهم و برهم کردن تمیز نگاه کنید آنلاین نقشه ها در تلاش برای. “ما یک روش استفاده از یک عملا راه برای نزدیک شدن به این مسائل گفت:” Tait. “ما سعی می کنید برای نشان دادن اطلاعات به عنوان آنجا که ما می توانیم زمانی که ما می توانیم برای کمک به مردم در درک آنچه در جریان است در یک بخش از جهان است.”

“این بخشی از ما روزنامه نگاری پس زمینه. ما می خواهیم به نشان می دهد چه وضعیت است که در زمین به بهترین توانایی ما پس از ما انجام بسیاری از تحقیقات است,” او گفت:.

Google maps ایجاد شده از طریق ترکیبی از تصاویر ماهواره ای کامپیوتر مدلسازی و دست کشیده مرزها و نشانه های این شرکت گفته است. آن را در درجه اول متکی بر قرارداد کارگران است که تخصص در گفتن پیگیری ساخت و ساز جدید از انواع ساختمان ها و یا جاده با توجه به شرکت و کارگران آن. دانستن دقیقا جایی که اتاق اورژانس در جلوی خانه است که می تواند تفاوت در زندگی یا مرگ وضعیت.

بر خلاف نقشه برداری از ویژگی های جغرافیایی طراحی خطوط از شهرها و یا کشورهای در نهایت یک انسان ساخت. بنابراین گوگل مشورت با دولت های محلی و سایر نهادهای رسمی برای کمک به تصمیم گیری در مورد که در آن به منظور جلب خطوط خود را با توجه به افراد آشنا با این موضوع. و آن را اشاره به نقشه های تاریخی, اخبار حوادث و اطلس این افراد گفت. اما تغییرات نیز ساخته شده با کمی هیاهو و می تواند بلافاصله در حالی که جسمی نقشه مرهون چاپ برنامه.

وقتی که می آید به رقابت مرزهای, مردم در کشورهای مختلف اغلب معانی متفاوتی دارند. را در بدن از آب بین ژاپن و شبه جزیره کره. تقریبا به همه آن است که شناخته شده به عنوان دریای ژاپن اما برای نقشه های گوگل کاربران در کره جنوبی آن را به عنوان ذکر شده دریای شرق. بیش از 4000 مایل دور آبراه جدا کردن ایران از عربستان سعودی ممکن است یا خلیج فارس یا خلیج فارس بسته که به دنبال آنلاین. و خط در صحرای غربی مارک مرز شمالی با مراکش از بین می رود برای مراکشی به دنبال آن در وب سایت — همراه با منطقه نام در دسترس نباشد. کم جمعیت شمال آفریقا و منطقه مورد مناقشه بین مراکش که ضبط آن در سال 1975 و بومی صحرا.

گاهی اوقات که مگس در صورت اجماع بین المللی. نقشه های گوگل به کاربران در داخل ترکیه می توانید از جمهوری ترک قبرس شمالی یا TRNC نمایندگی در شمال سوم از جزیره مدیترانه ای ملت. خاک است و نه به رسمیت شناخته شده توسط سازمان ملل متحد و نه گوگل نقشه برداری رقبا.

این نیست صرف چيز جزئي. ماه گذشته در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس نخست وزیر پاکستان عمران خان به نام سازمان ملل متحد به واسطه افزایش اختلاف با هند و رئیس جمهور تهمت ارائه شده به مرحله. و قبرس رسمی نظرات این ماه به نظر می رسد که به نفع این جزیره الحاق درو سریع محکومیت مقامات ترکیه.

“مرزهای کشور ذاتا سیاسی اما احتمالا تعجب برخی از آمریکایی ها به یاد بگیرند که گوگل به طور موثر انجام مناقصه و دولتهای خودکامه در نقشه های آن گفت:” الیزابت Sedano, یک استاد علوم فضایی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است. “تغییرات ممکن است به نظر می رسد بسیار ظریف به مردم زندگی وجود دارد.”

یکی از گوگل قرارداد کارمندان کار می کرد که برای رفع و یا اصلاح مشکلات با نقشه های آن گفت: او هفته جمعی, طراحی و ترسیم مجدد مرزها به خصوص در طول رودخانه آمازون در پاسخ به مقامات نگرانی دریایی نگرانی و همیشه در حال تغییر خطوط آبراه. “رودخانه ها و جنگل خالی از سکنه هستند به خصوص روی حیله و تزویر به دلیل وجود دارد هیچ نشانه به تکیه بر” او گفت:. او مانند دیگران که کار در گوگل را برون سپاری نقشه های تیم در بوتهل, بشویید., صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از عذاب از شرکت موتور جستجو.

این افراد گفت که آنها اغلب به ما گفته شده برای تغییر نقشه با هیچ دلیلی و تغییرات اثر را تقریبا بلافاصله. که به طور معمول شامل نسبتا تنظیمات جزئی مانند گسترش یک مسیر در یک پارک و یا از بین بردن اشاره از نشانه مانند یک مجسمه یا دایره ترافیک. اما این افراد گفت: گوگل یک تیم ویژه کارکنان اشاره به عنوان “منطقه مورد مناقشه تیم” است که آدرس بیشتر خاردار مسائل مانند این که چگونه برای به تصویر کشیدن این جزایر که مالکیت شده است مورد مناقشه بین بریتانیا و آرژانتین پس از دوم حمله کرد و در سال 1982 و ادعا کرد آنها (گوگل باعث می شود هیچ اشاره ای به آرژانتین نام مالویناس به انگلیسی نقشه خوانندگان).

گوگل راسل در بیانیه ای گفت که این شرکت “هدف این است که همیشه به ارائه جامع ترین و دقیق نقشه ممکن است بر اساس زمین حقیقت است.” شرکت مشاوره ملل متحد معاهدات بین المللی و دیگر سازمان های دولتی و مدیران شرکت در کنفرانس به عنوان بخشی از تلاش های خود را.

“ما بی طرف باقی می ماند در جغرافیای سیاسی اختلافات و هر تلاش برای عینی نمایش مناطق مورد مناقشه,” راسل در بیانیه ای گفت:. “در کشورهایی که ما محلی نسخه از نقشه های گوگل ما به دنبال قانون محلی در هنگام نمایش نام و مرزها.”

این شرکت همچنین در پاسخ به بازخورد مانند یک بار تغییر نام Native American tribal زمین به “ملت” از “رزرو” با توجه به یک فرد درگیر در این بحث. Google maps نیز می تواند تجدید نظر شده توسط یک گروه از علاقه مندان شناخته شده به عنوان راهنماهای محلی که می توانند پیشنهادات خود را برای تغییرات که اغلب در حال اجرا به طور خودکار. Pranksters در طول سال 2016 انتخابات فریب گوگل نرم افزار به تغییر نام و سپس رئیس جمهور منتخب مغلوب ساختن پیشی جستن منهتن صفحه اصلی “تخلیه برج” قبل از پیمانکاران خواسته شد که برای رفع آن ،

در برخی از موارد قوانین محلی دیکته چگونه گوگل و دیگران باید نشان دهنده نقشه برای جلوگیری از سرزنش به عنوان مورد در چین یا روسیه به گفته افراد آشنا با این موضوع.

چین و کره جنوبی و کشورهای دیگر موضوع رسمی راهنمایی در مورد چگونگی نقشه باید ارائه شود و الهام صورت مجازات برای زیر نمی ارشاد گفت: سابق بینگ نقشه های اجرایی سخن گفت که به شرط ناشناس ماندن به دلیل نبود او مجاز به بحث در مورد روند. “برای چین وجود دارد دقیق فرآیند صدور گواهینامه با جزئیات از مناطق حساس بودن نزدیک طلبه,” او گفت:.

گوگل به طور موثر ممنوع از سرزمین اصلی چین است اما ارائه می دهد خدمات خود را در هنگ کنگ و ماکائو.

یک کلبه صنعت پدید آمده در انجمن در ق و در وبلاگ ها از نقشه علاقه مندان به مستند تغییرات بزرگ و کوچک در گوگل اپل و مایکروسافت بینگ نقشه های. یافته های خود را شامل حدود 40-کشش مایل بین شیلی و آرژانتین از دست رفته یک مرز و شاید خیالی کمی جبران تقاطع شناخته شده به عنوان چهار گوشه که در آن یوتا و کلرادو و نیومکزیکو و آریزونا دیدار خواهد کرد.

نشان دادن چگونگی نقشه برداری شرکت سیاست های اعمال شده متفاوت گوگل گفته های گم شده در مرز بخش است زیرا شیلی و آرژانتین نشده توافق کردند که برای رسم خط پس از آن خالی باقی مانده است. هر دو شرکت اپل و مایکروسافت نمایش یک نقطه مرزی وجود دارد.

اما گوگل به طور معمول طول می کشد طرف در اختلافات مرزی. گرفتن نمایندگی از مرز بین اوکراین و روسیه است. در روسیه شبه جزیره کریمه نشان داده شده است با یک خط به عنوان مرز روسیه کنترل می شود در حالی که اوکراین و دیگران را به یک نقطه-خط مرز است. مهم استراتژیک شبه جزیره ادعا است که توسط هر دو کشور و خشونت های صورت گرفته توسط روسیه در سال 2014 یکی از بسیاری از درگیری بیش از کنترل است.

تحت آشکار فشار از مسکو اپل تجدید نظر در نقشه های آن در اواخر سال گذشته به نمایش کریمه به خاک روسیه هنگام بازدید در روسیه است. این تغییر باعث اعتراض از مقامات اروپایی که محکوم روسیه الحاق شبه جزیره.

“متاسفانه این مشروعیت می بخشد غیر قانونی اشغال کریمه توسط روسیه” گفت: Oleksii Makeiev سیاسی مدیر اوکراین وزارت امور خارجه در یک مصاحبه. “اپل و دیگران باید به دنیا بگویید آنها خواست برای ایجاد تغییرات و محکوم کردن آن است.”

“در غیر این صورت آنها به نمایندگی از این است که بخشی از ارزش خود را و آنها در حال آسیب رساندن به شدت تصویر خود را در اوکراین گفت:” Makeiev. او گفت که او تا به حال ملاقات با اپل و گوگل مقامات به مطبوعات این مسئله است.

نزدیک به چهار سال پیش یک گروه از روزنامه نگاران فلسطینی را محکوم کرد آنچه را که آنها به اشتباه تصور می شود گوگل پاک از سرزمین های فلسطینی از آن نقشه. نه گوگل تا به حال برای سال مشخص قلمرو مورد مناقشه است اما نام آن در نقشه های آن.

و توسط misplacing بخشی از مرز بین کاستاریکا و نیکاراگوئه گوگل به طور موثر منتقل شد کنترل یک جزیره از یک کشور به کشور دیگر و ذکر شده بود به عنوان توجیهی برای سربازان جنبش در منطقه در سال 2010. گوگل به سرعت رفع اشتباه قبل از هر گونه خون ریخته شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im