گوگل به احتمال زیاد به صورت فدرال و ایالتی ضد تراست پرونده های حقوقی در ماه های آینده منابع می گویند

وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر جمعه. تگزاس دادستان کل کن Paxton است که رهبری دولت کاوشگر در بیانیه ای گفت: آنها تا به حال نشده است “آهسته با بیماری همه گیر کوروناویروس.”

“ما امیدواریم که این تحقیقات پیچیده با سقوط” پکستون اضافه شده است. “اگر ما تعیین می کند که پر است merited ما را از رفتن به دادگاه به زودی پس از آن.”

در پاسخ به سخنگوی گوگل جولی Tarallo McAlister گفت: این شرکت همچنان به تعامل با محققان. “تمرکز ما این است که بصورتی پایدار و محکم در ارائه خدمات است که کمک به مصرف کنندگان حمایت هزاران نفر از کسب و کار و فعال کردن افزایش انتخاب و رقابت” او در بیانیه ای گفت.

وال استریت ژورنال برای اولین بار گزارش های خبری.

یک آنتی تراست دعوی علیه گوگل را وارونه بخت برای این غول فن آوری بیش از هفت سال پس از دولت فدرال و مقامات یافت می شود این شرکت تا حد زیادی به حال نقض این کشور رقابت ، تنظیم کننده های اروپایی در مقابل بارها و بارها باید وضع میلیاردها دلار جریمه متهم دره سیلیکون فن آوری های غول پیکر از آسیب رساندن به رقبا در جستجوی تبلیغات و گوشی های هوشمند کسب و کار.

ایالات متحده محققان تجدید علاقه خود را در گوگل در سال گذشته به عنوان بخشی از یک گسترده تر-اعم پرس و جو به این که آیا دره سیلیکون کسب و کار تهدید رقابت و مصرف کنندگان است. در ماه سپتامبر وزارت دادگستری ساخته شده خود را برای اولین بار درخواست برای اسناد و مدارک مهم از گوگل در یک پروب که به نظر می رسد تمرکز در گوگل, تبلیغات, کسب و کار است.

از آن پس مقامات قضایی خود را گسترش داده اند پرس و جو شامل گوگل موتور جستجوگر با توجه به چند نفر آشنا با آژانس تلاش اگر چه روشن نیست که چه تخلف دولت را مورد ممکن است ادعا می کنند. این کاوشگر در زمان شده است acrimonious با مقامات قضایی در یک نقطه و خصوصی سیگنالینگ دولت ایالات متحده می تواند گوگل را به دادگاه اگر آن را سریعتر به تولید انتقادی شواهد.

تقریبا هر دولت دادستان کل در ایالات متحده امضا کرده است به تحقیقات ضد تراست رهبری Paxton که اعلام کرد این کاوشگر در مراحل دیوان عالی ایالات متحده. او متعهد در مصاحبه ای که همه چیز — از جمله مجازاتهایی است که می تواند منجر به فروپاشی این شرکت خواهد بود “بر روی میز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>