گوگل در حال ساخت یک coronavirus وب سایت, اما آن را نگاه نمی کند هر چیزی به مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد

این سایت در واقع خواهد بود ساخته شده توسط همانا زندگی علوم بخش از گوگل شرکت مادر حروف الفبا است که با تمرکز بر تحقیق و توسعه در اطراف مسائل مربوط به سلامت این شرکت را تایید کرد.

رئیس جمهور گفت که 1,700 مهندسین مشغول به کار بودند در تریاژ سایت و که این امر می تواند انجام شود بسیار به سرعت.” دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گفت: آنها می خواستند آن را “در سراسر این قاره است.” معاون رئیس جمهور پنس گفت: آنها می خواهم که اطلاعات بیشتر در مورد زمانی که سایت در دسترس خواهد بود با شروع از یکشنبه شب.

“من می خواهم برای تشکر از گوگل. گوگل است که برای کمک به توسعه یک وب سایت است. آن را می شود بسیار به سرعت انجام می شود بر خلاف وب سایت ها از گذشته برای تعیین اینکه آیا یک آزمون موجه است و به منظور تسهیل تست را در نزدیکی یک محل مناسب” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس خبری اعلام coronavirus ملی اضطراری است.

اما در یک بیانیه کوتاه به اشتراک گذاشته شده در توییتر یک ساعت و نیم پس از اعلام همانا گفت: این سایت تنها در “مراحل اولیه توسعه است.” این ابزار شروع خواهد شد در منطقه خلیج سان فرانسیسکو برای اولین بار با “امید گسترش به طور گسترده تر در طول زمان.”

با توجه به Birx برگزار شد که تا یک نمودار جریان برای نشان دادن سایت چگونه کار می کند, آن شروع خواهد شد با یک نظرسنجی که از مردم می پرسد در مورد علائم و عوامل خطر. اگر آن را تعیین آنها باید یک آزمون را به طور مستقیم آنها را به نزدیکترین درایو-از طریق مرکز آزمون.

همانا سخنگوی امیلی فریدمن گفت که این سایت با مکان های مختلف در منطقه خلیج در حالی که آن در حال آزمایش است و قطعا در حال کار با شرکت های تست تلاش برای تشخیص و LabCorp در این پروژه است. اندرو کنراد همانا مدیر عامل شرکت استفاده می شود رئیس علوم افسر در LabCorp.

به عنوان اولین تقویم اقتصادی آستانه, ابزار ساخته خواهد شد همانا در این پروژه ابتدا که جمع آوری داده های سلامت از داوطلبان. به راستى سایت نیست قرار بود برای عموم مردم اما این شرکت تغییر کرده است که طرح پس از اعلام.

“ما قصد شروع با کمترین خطر جمعیت که شامل مراقبت های بهداشتی کارگران اما نمی شد برنامه ریزی تنها برای آنها گفت:” فریدمن. “ما آرمان است برای تریاژ ابزار استفاده می شود بسیار به طور گسترده تر.”

همانا آغاز شده داخل گوگل X Google بال برای پروژه های تجربی. می شد خود را تقسیم به نام همانا در 2015. یکی از آن پروژه با مشخصات بالا بود و تلاش برای توسعه گلوکز-سطح-سنجش از لنزهای تماسی است که این شرکت گفت که امیدوار است “می تواند روزی منجر به یک راه جدید برای افراد مبتلا به دیابت به مدیریت بیماری خود را.” این پروژه توقیف در سال 2018 پس از پژوهشگران نمی تواند پیدا کردن یک ارتباط قوی بین سطح گلوکز در teardrops و کسانی که در خون.

همانا ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه آن را به رسیدگی به هر گونه حساس به سلامت داده ها را جمع می کند. گوگل دست زدن به اطلاعات سلامت مطرح شده است و نگرانی های حریم خصوصی در گذشته است. در ماه نوامبر سال 2019 آن گفت که همکاری با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی صعود به جمع آوری و ذخیره اطلاعات شخصی میلیون ها نفر از بیماران از جمله نام کامل تاریخ تولد و بالینی تاریخ را دقیق توصیه به پزشکان است.

این اولین بار نیست تهمت به تحریف این کار از یک شرکت با تکنولوژی. در ماه نوامبر سال 2019 او در زمان اعتبار برای اپل افتتاح یک کارخانه در تگزاس است. این شرکت تا به حال بوده است ساختمان کامپیوتر در یک کارخانه متعلق به یکی از پیمانکاران آن وجود دارد از سال 2013 و در حالی که آن را برای برنامه های جدید Austin پردیس در سال 2022 را ساخت سخت افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im