صاحبان و لیگ امیدوار هستند که DeMaurice اسمیت مدیر اجرایی بازیکنان NFL انجمن خواهد usher جدید CBA به اتمام چند نفر آشنا با روند گفت.

مذاکرات بین لیگ و اتحادیه اقدام در ماه های اخیر بر فرض که 17 بازی فصل به طور منظم می تواند بخشی از معامله است. رد که توسط بازیکنان خواهد بود مشکلات و موانعی در صاحبان نمایش گفت: آن دسته از مردم که صحبت در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که مذاکرات در این مرحله حساس.

کسانی که مردم توصیف جدید CBA به عنوان نزدیک به کامل در انتظار بازیکنان به اسمیت رفتن به آینده به پایان روند.

بازیکنان که در خدمت به عنوان NFLPA نمایندگان 32 تیم در حال برنامه ریزی برای دیدار روز شنبه در منطقه میامی. تنها تیم نمی رود به نمایندگی هستند کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو 49ers, سوپر باول شرکت کنندگان است. جلسه روز پنجشنبه پس از بازیکنان در NFLPA حاکم 11-عضو کمیته اجرایی صحبت کرد, کنفرانس دوشنبه.

هیچ رای رسمی از پخش تکرار برنامه ریزی شده است برای شنبه با توجه به یک فرد نزدیک به این وضعیت است. اما صاحبان امیدوار است که بازیکن تکرار خواهد شد یا اجازه اسمیت برای تکمیل CBA با صاحبان بر مبنای خاص مشخص شده نظر یا قرار دادن معامله است که در جدول به رای همه بازیکنان NFL.

در یادداشت اخیر به همه بازیکنان اسمیت گفت که لیگ و اتحادیه رسیده بود توافق آزمایشی در تعدادی از مسائل بود اما اختلافات باقی مانده بر روی مسائل دیگر. این توافق آزمایشی اسمیت نوشت: در این یادداشت شامل تغییرات قابل توجهی به لیگ برتر مبارزه با مواد مخدر سیاست ها و سیستم پخش نظم و انضباط. اسمیت نوشت که مذاکرات شده بود اقدام به لیگ پایگاه پیشنهادات خود را برای سود مالی برای بازیکنان در قضیه 17 بازی فصل پیش فصل کوتاه و یک برنامه به طور بالقوه گسترش حذفی میشه.

Goodell گفت: گسترش فصل به طور منظم خواهد بود توجیه و حتی در میان برخی از بازیکنان نگرانی در مورد سلامت و ایمنی به دلیل تنظیمات مربوطه است که می توان به بخش های دیگر از لیگ تقویم.

“ما اصلا به آن نگاه کنید به عنوان تنها: ما 17 بازی” Goodell گفت. “ما در کل فصل offseason, اردوگاه های آموزشی ما چگونه آماده سازی بازیکنان ما برای آماده شدن برای فصل چگونه عمل ما در طول فصل است.”

Goodell گفت: این مذاکرات شده اند و مولد. فعلی CBA منقضی می شود پس از سال 2020 فصل است.

“ما ساخته شده بسیاری از پیشرفت در, در حال حاضر هفت یا هشت ماه پس از ما شروع کسانی که بحث بیشتر به طور رسمی” Goodell گفت. “در آن بحث بوده است باز گفتگو. آن بوده است متفکر. ما خطاب مسائل دشوار است که چهره لیگ ما رفتن به جلو و به دنبال به جلو. بازیکنان و مدیریت و هر کس در مذاکره کرده اند سعی کنید برای پیدا کردن راه حل های خلاق برای ایجاد NFL بهتر است. و این چیزی است که شما می خواهید.”

در مورد موضوعات دیگر Goodell گفت: لیگ نگران رفاه عامل رایگان گیرنده گسترده آنتونیو قهوه ای که اتهامات جنایی مواجه است در فلوریدا مربوط به یک حادثه با راننده یک کامیون در حال حرکت.

“اولین چیزی که برای همه ما به فکر رفاه آنتونیو به درک آنچه آنتونیو رفتن را از طریق” Goodell گفت. “ما نمی بحث در مورد سلامتی بازیکنان ما publicly. اما من می خواهم به شما بگویم که شما می توانید مطمئن باشید که NFL و NFLPA باید مقدار زیادی از منابع که در دسترس هستند برای همه بازیکنان است. آنها در حال رفتن به در دسترس ساخته شده به آنتونیو. ما می خواهیم برای کمک به او را در مسیر صحیح و او را در یک موقعیت … جایی که او فکر می کند او می تواند در زندگی موفق. و ما با اعتماد به نفس است که می تواند اتفاق می افتد.”

براون در حال حاضر تحت بررسی توسط لیگ بر اساس اتهامات توسط دو زن تجاوز جنسی تجاوز جنسی و تهدید های ساخته شده از طریق پیام های متنی. او امضا شده توسط هر تیم بعد از اینکه منتشر شده توسط New England Patriots در ماه سپتامبر و چهره تعلیق ممکن است توسط NFL تحت آن شخصی انجام سیاست.

Goodell هم با ارائه یک جدول زمانی برای اعلام بالقوه مجازات در برابر پرستان برای خود بستری نقض لیگ تصویری سیاست در دسامبر اما به نام NFL بررسی کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im