O’Daniel پیامک اول: “مربی شما نمی دانید که ما یک بازی در روز یکشنبه, راست?”

فولر در پاسخ با عکس از لومباردی جایزه و میدان در جنوب فلوریدا راک ورزشگاه decked در سوپر باول لباس شاهانه یا فاخر.

“اوه راست است” جعلی Milloy که مربی هر دو بازیکن در مشاور خوب در اولنی, Md. “تمام شهر را به صحبت کردن در مورد شما. بهترین شانس است.”

واشنگتن در منطقه و به طور خاص واشنگتن کاتولیک های ورزشی, کنفرانس, دارای سابقه تولید NFL استعداد, اما ممکن است این اولین بار دو سی-منطقه دبیرستان هم تیمی های کت و شلوار برای همان تیم در سوپر باول.

در یک مصاحبه تلفنی Milloy گفت: پتانسیل خود را روشن بود حتی قبل از آنها پا در مدرسه بالا است. هر سه فولر برادر بزرگتر — Vincent کوری و کایل — در NFL. (کایل است که هنوز هم در لیگ برتر با خرس شیکاگو.) کندال فولر تبدیل از بالتیمور به بازی برای Milloy را شاهین که تا به حال در پنج مستقیم کنفرانس عنوان بازی از سال 2004 تا 2008.

فولر در اولین روز مدرسه Milloy به یاد می آورد, “پدرش راه می رفت در اتاق و گفت:” مربی من قصد دارم به شما پسر من و من می دانم که شما در حال رفتن به خوب انجام شده توسط او.’ “

پایان فصل اول سال 2009 فولر کمک مشاور خوب دفاع نگه دارید برای بازی برنده جلوگیری از WCAC بازی مسابقات قهرمانی.

“او بیش از حد سخت به مربی” Milloy گفت. “همه شما تا به حال به انجام رسیدن او به حق لعنت زمینه است.”

Milloy در حال تماشا O’Daniel بازی به عنوان یک معلم مدرسه ابتدایی در یک محلی جوانان لیگ و استخدام او را به مشاور خوب بیشتر به عنوان یک بازیکن دفاعی. او خود را صرف سال اول در تاریخ اول یادگیری شاهین’ سیستم و بلند کردن وزنه. به عنوان یک دانشجوی سال دوم او در حال بازی در هر دو طرف توپ برای تیم اول دانشگاه یا دانشکده.

با ارشد خود را در فصل او متعهد به کلمسون به عنوان یک مدافع (“شخصیت من است Clemson,” او گفت: زمانی که او اعلام کرد تصمیم خود را) اما مسلما بهترین منطقه ballcarrier. در برابر رقیب Gonzaga ارشد خود را در سال او برای 336 متری و چهار touchdowns در 24 حمل. او به پایان رسید در این سال با 1,307 متری و 18 touchdowns و مشاور خوب برنده چهارم آن راست کنفرانس قهرمانی.

فولر و O’Daniel در رفت و موفق کالج مشاغل. فولر آغاز شده و بلافاصله در ویرجینیا که در آن او تا به حال شش interceptions به عنوان یک دانشجوی سال اول بود و ACC دفاعی rookie از سال است. او انتخاب شده بود در دور سوم 2016 پیش نویس توسط واشنگتن ردسکینز پس از آن داد و ستد به شهر کانزاس در سال 2018 در این معامله که آورده کارفرمایی الکس اسمیت به واشنگتن است.

O’Daniel برنده فوتبال کالج حذفی قهرمانی با کلمسون به عنوان یک اشتباه junior در سال 2016 فصل; به عنوان یک ارشد او رتبه دوم را در این تیم در پردازد و سوم در کیسه و بازگشت دو interceptions برای touchdowns. اشراف انتخاب او با انتخاب نهایی از دور سوم در سال 2018 است.

که تابستان Milloy رفت و به دیدار او دو نفر از اتهامات عنوان شده علیه. او را تماشا کانزاس سیتی تمرین و مطمئن ساخته شده فولر و O’Daniel بودند اقامت در هست. او خریداری یک ستاد کلاه و تی شرت است که او را با پوشیدن زمانی که شهر کانزاس چهره خاموش در برابر سان فرانسیسکو در روز یکشنبه.

او پیش بینی ستاد پیروزی.

“من فکر می کنم بدون شک کانزاس سیتی در حال رفتن به برنده شدن در این بازی است.” “به علاوه من دو بچه ها در این تیم است که من ریشه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im