خوب تبارها!’ مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش هنری فورد موتور پایونیر که یهودستیزی تحسین بود هیتلر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش, Ford Motor Company, بنیانگذار هنری فورد – بدنام antisemite – خود را “خوب تبارها” در طول سفر رئيس جمهور به یکی از خودروساز میشیگان گیاهان.

رئیس جمهور گفت: “این شرکت تاسیس شده توسط مردی به نام هنری فورد — خوب تبارها خوب تبارها. اگر شما بر این باورند که مسائل است؟” ظاهرا پرداختن به ویلیام رس فورد, شرکت رئیس اجرایی و بزرگ نوه هنری فورد آقای ترامپ افزود: “شما خوب خون است.”

پس از موفقیت های انقلابی خود را در تولید سرمایه گذاری آقای فورد را منتشر کرده بود ده ها تن از مقالات بازتاب خود تعصب از جمله یهودستیزانه توطئه هدف قرار دادن “بین المللی یهودی” قبل از او پس گرفت نظرات خود را در 1920s.

اما آقای فورد تحسین شده توسط آدولف هیتلر دریافت کرد حزب نازی را به صلیب بزرگ, آلمانی, عقاب یک دهه بعد در سال 1938 در شروع econd را جنگ جهانی.

آقای فورد همچنین تامین مالی, انتشار هزار نسخه از “پروتکل بزرگان صهیون” ساخته تبلیغات یهودستیزانه استناد توسط هیتلر به عنوان بخشی از خود را توجیه برای هولوکاست که شاهد قتل بیش از شش میلیون یهودی.

“بحث برانگیز ترین و حداقل قابل تحسین جنبه فورد حرفه ای بود و تبار خود را به یهودی ستیزی” با توجه به هنری فورد موزه اشاره کرد که آقای فورد “معتقد است که “بانک” و “یهودیان” بود مسئول برای طیف وسیعی از چیزهایی که او نمی خواهم از جنگ جهانی به دامن کوتاه به موسیقی جاز”.

پس از اعتراضات و داد و بیداد بر سر انتشار “بین المللی یهودی” سری که اغلب به نظر می رسد در صفحات اول خود مقاله آقای فورد کشیده سری در سال 1922 و سپس دوباره آن را یک سال بعد.

رئیس جمهور قبلا مورد ستایش قرار داد آقای فورد در ماه اوت سال 2019 در حالی که نخوری مدرن تولید کنندگان ماشین در حالی که رد حملات بیش از آغوش او از حال به نام “پادشاه اسرائیل” و تصریح می کند که یهودی آمریکایی که برای رای دادن دموکرات ها “بی وفا” به دولت اسرائیل.


روز قبل از ستایش آقای فورد در سال گذشته رئیس جمهور به نقل از جناح راست توطئه نظریه پرداز Wayne Allyn ریشه چه کسی پیشنهاد کرد که اسرائیل و یهودیان “او را دوست دارم مانند او پادشاه اسرائیل” و مانند “او از آمدن خدا”.

رئیس جمهور رسمی کاخ سفید بازدید از کارخانه در سراسر ایالات متحده به ستایش کارگران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس را آینه خود تجمعات انتخاباتی او به عنوان شناور توطئه علیه مخالفان سیاسی خود و حملات رقبای خود.

“ما باید به عقب بر گردیم به تظاهرات گفت:” روز پنج شنبه در سفر خود به فورد Rawsonville گیاه در میشیگان, میشیگان که در آن کارخانه بن repurposed به ساخت هواکش برای Covid-19 بيمار.

او اضافه کرد که او نمی به برگزاری تظاهرات در حالی که مردم موظف به توان جسمی فاصله گرفته. او گفت: او را به جای در نظر گرفتن “هوای آنهایی که” یا “صبر کنید تا استادیوم باز” پس از “باور نکردنی تقاضا” در میان هواداران خود را برای بازگشت به رالی مرحله است.

رئیس جمهور همچنین حاضر به پوشیدن پوشش صورت برای تمامیت سفر خود با وجود اینکه خواست توسط این شرکت به انجام این کار.

“بیل فورد تشویق رئیس جمهور تهمت به پوشیدن ماسک زمانی که او وارد” یک شرکت در بیانیه ای گفت:. “او عینک یک ماسک در هنگام مشاهده خصوصی از سه فورد GTs از بیش از سال است. رئیس جمهور بعد از حذف ماسک باقی مانده از این دیدار است.”

“من نمی خواهم به را فشار دهید لذت بردن از دیدن آن” رئیس جمهور گفت:.

او ادعا فورد مقامات به او گفت یک ماسک بود “لازم نیست” و این که “این مجموعه به عنوان مثال هر دو راه” نشان می دهد او سیگنالینگ به پایگاه سیاسی که حاضر به رعایت الزامات مورد نیاز برای پوشش صورت در فروشگاه ها و اماکن عمومی در طول بحران بهداشت عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>