“و من تو را دیدم برخی از کسانی که [کالج] شهریه و گفت: ‘من نمی تواند من مامان پرداخت آن است. من قصد دارم برای شروع به مصرف این جدی'” ویلیامز گفت: بعد از ظهر چهارشنبه و چند ساعت پس از امضای قرارداد با میشیگان.

آن روز که ویلیامز پیش بینی کرده بود. این Gonzaga به جلو از خواب بیدار شدم حدود ساعت 8 صبح برای یکی از کلاس های آنلاین. پس از آن بود که بیش از او به پایان رسید مشق شب خود را به طوری که او می خواهم که تمام بعد از ظهر رایگان. حدود 1 p. m. او خود را امضا کرد ملی نامه ای از قصد و رو در زوم تماس با دوستان نزدیک و خانواده و مربیان سابق به جشن می گیرند. او به دنبال آن است که با یک Instagram Live اعلام شده و با پدر و مادر خود را در کنار او.

ویلیامز یکی از چندین محلی بسکتبال ستاره را به چیزهایی رسمی شنبه به عنوان بخشی از یک منحصر به فرد ملی و امضای روز عاری از سنتی تجمعات و جشن. در اواسط ماه مارس NCAA برقرار اورژانس استخدام مرده دوره در تلاش برای کمک به مبارزه با رمان coronavirus و به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. که توقف به پایان رسید جمعه و این امضای دوره اجرا خواهد شد تا Aug. 1 برای تمام بخش های ورزشی.

در حالی که روز شنبه مشخص شده برای اولین بار بعد از بسکتبال نرمال امضای دوره بسیاری از این منطقه بالا بازیکنان امضا شده با مدرسه از انتخاب خود را در طول دوره امضای در ماه نوامبر فقط به عنوان دبیرستان فصل بود در جریان است.

این بهار signees در حال جشن گرفتن در یک نامشخص زمان در ورزش جهان است. برای ویلیامز این مخاطره آمیز واقعیت ممکن است این معنی است که او قادر به جمع آوری با خانواده و دوستان در گنزگا را تریا برای مراسم امضای اما آن را نیز باعث می شود او بیشتر به خاطر فرصت های در اختیار خود را.

“داشتن متعهد در ماه ژانویه آن را فقط یک برکت و رحمت را نمی باید به نگرانی در مورد آن” ویلیامز گفت. “من قطعا احساس می کنید برای آن دسته از سالمندان که به فکر آنها می شود بازی AAU در حال حاضر گرفتن به نظر می رسد و یا بازدیدکننده داشته است.”

آن را نه یک راه آسان به این محل راحتی برای چهار ستاره استخدام. او موفق به دریافت اولین پیشنهاد از ایالتی کارولینای شمالی زمانی که او در کلاس نهم و یک جریان ثابت از علاقه دنبال کرد. او متعهد به جورج تاون در ماه جولای سال 2019 هیجان زده برای آینده اما بعد احساس خود تصمیم گیری شده بود کمی با عجله.

در اوایل ماه دسامبر در میان برخی از آشفتگی با Hoyas او د-متعهد است. او در مواجهه واکنش در رسانه های اجتماعی و مجبور به اقامت کردن توییتر در حالی که برای.

“من فقط به حال به آن فکر می کنم به عنوان یک تخته سنگ پاک” ویلیامز گفت. “من به خودم گفتم: ‘شما در حال رفتن به رفتن به کالج. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از علاقه. فقط وقت خود را.’ “

اما همه چیز به سرعت نقل مکان کرد و پس از ویلیامز را اعلام. بعد Juwan Howard آمد به Gonzaga به دیدن او. میشیگان مربی سابق NBA ستاره تحت تاثیر قرار ویلیامز بلافاصله. در حال حاضر در میانه فصل ارشد که در آن نقطه او تصمیم گرفت به برنامه دو بازدیدکننده داشته است برای ماه دسامبر: میشیگان و UCLA. او در زمان سفر به آن آربور و او متعهد Jan. 1.

زمانی که خبر شکست ویلیامز رو یک نوع متفاوت از رسانه های اجتماعی سیل.

“اوه مرد آنها را به احمقانه ترین طرفداران. من قصد ندارم به دروغ” ویلیامز گفت. “آنها نشان داد عشق است.”

او نه تنها WCAC ستاره به رهبری به آن آربور. DeMatha بزرگ مرد شکارچی دیکنسون عنوان رتبه شماره 7 مرکز در کشور نیز متعهد به Wolverines. او نه نشانه جمعه است اما انتظار می رود برای انجام این کار به زودی.

دیکینسون دبیرستان در حال اجرا همسر گوزن گارد ارل تیمبرلیک بود که دیگر محلی نام به ثبت نام در جمعه, ساخت چیزهای رسمی با میامی. حیله گر بال رتبه به عنوان بالا استخدام در ایالت مریلند است که این طوفان از نوامبر.

“این یک وزن شانه های من,” Timberlake گفت. “در حال حاضر من فقط می تواند آماده برای کالج آماده برای ACC بسکتبال. من آماده به کار است.”

در میان دیگر چشم انداز به ثبت نام در روز شنبه بودند McNamara گارد عالیه پیتز (ویرجینیا) کارول رو به جلو Tegra Izay (La Salle) و سنت استفان/سنت اگنس گارد Jared صلیب (ارتش).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات