اگر PGA Tour نمی رزومه ژوئن 11 عنوان برنامه ریزی شده شما باید یک اشاره به به چقدر لجستیکی مشکل پزشکی پیچیده و سیاسی بحث برانگیز آن است که برای از سرگیری هر ورزش.

دایره ژوئن. اگر تایگر وودز, Rory McIlroy بروکس Koepka فیل مایکلسون و داستین Johnson نیست در تلویزیون چهار روز در هفته — شروع یک کوتاه برنامه تور — پس از آن و یا حداقل در اوایل ژوئیه چگونه بر روی زمین می تواند ما را تصور کنید که NBA یا NHL فصل می توانید راه اندازی مجدد در هر نقطه این تابستان ؟

اگر شما حتی نمی توانید گلف رفتن با دو یا سه بازیکن و ویلچرهای خود را در یک گروه ambling در سراسر گسترده ای خالی حومه — بدون عرق هیچ کس لمس کردن یا حتی تنفس سخت در یکدیگر — چگونه می تواند به لیگ اصلی بیس بال جام جم در کوتاه 2020 فصل ؟

که در آن نقطه شما می توانید پیوستن به من در اضافی بالغ آشامیدنی و مختصر هق هق.

بزرگ بعدی ما نقطه داده خواهد شد موکول PGA قهرمانی است که در حال حاضر مجموعه ای برای شروع Aug. 6. در صورتی که رویداد نمی تواند بازی می شود و سپس شما می دانم که وجود خواهد داشت هیچ فوتبال کالج ها و احتمالا هیچ NFL این سال است. اگر شما نمی توانید بازی گلف در یک میدان باز با هر کس با پوشیدن N95 ماسک و برای همه من می دانم اضافی و تجهیزات حفاظت فردی چگونه می تواند به شما تصور یک NFL pileup?

هفته گذشته هنگامی که من شنیده ام PGA Tour اعلام کرده بود خود را جدید برنامه, اولین واکنش من — به عنوان یک مشتاق میانگین دوره های عمومی هکر و دیرین گلف نویسنده — یک سطح از لذت که مرا شوکه کرد. شاید شما نمی دانید که چقدر شما از دست ورزش تا زمانی که شما به طعنه با این احتمال که آنها خواهد آمد — حتی فقط یکی از آنها — در صرف هفت هفته و دو روز از سه شنبه که نه من شمارش.

در اینجا آنچه در آن آمده: با توجه به انتخاب بین تماشای “باقی مانده روز” برای بار دوم و یا “Kong: Skull Island” بار سوم رفتم با کینگ کنگ و Samuel L. Jackson. من آماده هستم برای دیدن کسی آمار چیزی یا کسی.

اگر آن را یک توپ کوچک و سفید یا هر رنگی که بابا واتسون در حال پخش است — من آن را.

“مردم [در حال] گرسنه برای الهام” PGA Tour کمیسر جی موناهان گفت: جمعه به 10-رسانه ها-خروجی تاسیسات. “گلف فراهم می کند که, و ورزشی فراهم است. ما کار کرده ام شب و روز با محلی, شهرستان, دولت و مقامات فدرال برای تعیین توالی راست به عقب می آیند در امن ترین و مسئول ترین راه ممکن برای بازیکنان ویلچرهای و ترکیبات. …

“ما ورزش خود را آشنایی بیش از هر ورزش دیگر اجتماعی فاصله” اضافه شده موناهان که بخشی از شورای ریاست جمهوری برای بازگشایی این کشور است.

من گلف-قدردانی از روح خوشحال بود در این فکر است که این ورزش را یک شکست بزرگ در قرار گرفتن در معرض در یک نقطه هنگامی که آن بالا 70 است که به عنوان جذاب به عنوان همیشه. قدیمی و معروف مانند جنگل و مایکلسون در حال متعادل با تاسیس عمده قهرمانان Koepka Johnson, جاستین توماس, Adam Scott, جاستین رز سرجیو گارسیا و Jordan Spieth به علاوه عمده-کمتر فن مورد علاقه های شما جان رحم (شماره 2 جهان) و ریکی Fowler. خیلی زود من نمی خواهد که برای توضیح به طور کلی طرفداران ورزش که تونی Finau سکس Schauffele, Bryson DeChambeau, Hideki ماتسویاما و تامی Fleetwood شد ارزش تماشای.

ناگهان PGA قهرمانی در یک ماه اوت شکاف زمان ایالات متحده باز در بالدار پا در ماه سپتامبر و به دنبال آن هفته آینده با جام رایدر در سوت زدن تنگه و یک سال-اوج کارشناسی ارشد در ماه نوامبر بود و من زمزمه.

به عنوان تمایل به اتفاق می افتد در این روز از همه گیر واقعیت reentered من شاد مغز است.

به عنوان موناهان اشاره تور عضویت شامل 93 بازیکنان در 28 کشور خارجی است. آنچه در مورد محدودیت های مسافرتی و مرز تعطیلی? را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون گلف پرواز “ضروری?”

به مراتب بزرگتر موضوع: تور یک هفتگی کارکنان پشتیبانی از بیش از 600 که نیاز به صدها نفر از هزاران نفر از کمیاب coronavirus کیت تست بیش پیشنهادی خود را برنامه.

بحث در مورد یک واقعیت را بررسی کنید. چگونه بسیاری از میلیون نفر از جمله کیت های آزمایش خواهد عمده ایالات متحده ورزشی, همه با 30 تا 32 فرانچایز نیاز خود را برای فصل? نه به ذکر کالج, ورزشی, برای کسانی که هنوز هاربر چنین توهمات در کشور است که در شک و تردید جدی در مورد زمانی که دانشگاه می تواند بازگشایی شده است.

“اگر تغییر نام برای پس ما [باید] برای تغییر باز شود آن را به عنوان مربوط به سلامت و ایمنی” موناهان گفت: با حداکثر سروپا هفته گذشته است.

این روزها همه چیز را آلوده به سیاست های حزبی. چند مراقبت است که سابق رئیس جمهور دوایت آیزنهاور جرالد فورد و جورج دبلیو بوش همه جمهوری خواهان بودند گلف بازان مشتاق عنوان شد, John F. Kennedy, بیل کلینتون و باراک اوباما, همه دموکرات ها.

این روزها گلف است که در ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن دوره کشاورزی و نامحدود-مولیگان بازیکن. و مغلوب ساختن پیشی جستن در مخالفت با بسیاری یا شاید تقریبا تمام بیماری های عفونی دانشمندان ادعا می کند که بسیار افزایش یافته است آزمایش اولویت نیست و شاید حتی یک ملی نیاز است.

پس آیا کسی فکر می کنم که در جریان سیاسی گلف قادر خواهد بود برای به دست آوردن شاید 500,000 (و یک گزارش برآورد 1 میلیون) کیت تست فقط تا مثبت می swat کمی توپ ؟

شاید مغلوب ساختن پیشی جستن که شور و شوق برای گلف است که او همواره خود را در سبد خرید به طور مستقیم در سراسر سبزی را به بعد از سه راه می توان متقاعد کرد توسط مشاوران او به مشاهده و آزمایش ظرفیت در یک نور متفاوت است. به جای تاکید بر اینکه کسانی که آزمون را به هزاران نفر از زندگی آنها می تواند او را متقاعد به آن را به عنوان جدایی ناپذیر به آنچه که مهم ترین دستور کار خود: خود را.

بدون ده ها میلیون نفر بیشتر تست تهمت نیست گرفتن ورزش به عقب در هر زمان از راه دور به “به زودی” که بدان معنی است که او نمی خواهد بود قادر به لاف زدن در مورد چگونه او آنها را برای همه ما (رای دهندگان). محدود کردن تست به این معناست که فرد مسئول برای جلوگیری از بازگشت از ورزش ما. این است که آنچه که او می خواهد ؟

ورزش نباید حزبی میدان نبرد. نه باید به بهداشت عمومی به ویژه هنگامی که وجود دارد یک اجماع علمی در نیاز بزرگ برای تست های بیشتر.

دایره کسانی که گلف خرما — 11 ژوئن و اوت. 6 — در ذهنی خود را به تقویم. آنها خواهد بود “می گوید” در مورد بازگشت یا نه ورزشی در سال 2020 است.

اگر کسانی که در تاریخ تصویب بدون ببر, روری بروکس و داستین در تلویزیون ما ما را سرزنش بیماری همه گیر ، اما در مقام دوم ممکن است یک رئیس جمهور که فکر نمی کند که امریکا باید بسیاری از میلیون ها نفر بیشتر کیت های آزمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات