صحبت کردن در CNBC سلیمان گفت: این بانک به اجرای سیاست شروع این تابستان خواهد بود و باید یک “تمرکز بر زنان.” این برنامه برای افزایش این تعداد به دو سال 2021 است.

“از یک حکومت منظر تنوع در تابلوهای بسیار بسیار مسئله مهم است. ما شده اند بسیار با تمرکز بر روی آن. بنابراین ما در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای تشویق که” سلیمان گفت عرضه اولیه اوراق بهادار با یک زن در هیئت مدیره انجام شده بود “به طور قابل توجهی بهتر” از کسانی که بدون. “ما درک میکنیم که این یک گام کوچک اما یک گام در یک جهت و گفت:” شما می دانید چه ؟ ما فکر می کنم این درست است.’ “

در یک ایمیل گلدمن سخنگوی لسلی Shribman گفت: سیاست تبدیل خواهد شد موثر در 30 ژوئن “ما به عنوان انتقال برخی از مشتریان موجود به این هدف است.” سیاست خواهد تعداد یک مدیر به عنوان متنوع اگر او به طور سنتی کمتر از گروه ها از جمله جنسيت ، نژاد ، قومیت و گرایش جنسی یا هویت جنسیتی Shribman گفت. او گفت: تعهد خواهد شد گسترش به شرکت های که در آن بانک های سهام خصوصی بخش کنترل و یا اکثریت سهام.

گلدمن ساکس 11-عضو هیئت مدیره شامل چهار زن. آن منجر مدیر Adebayo O. Ogunlesi است ، لاکشمی میتال هند متولد اجرایی ArcelorMittal نیز در هیئت مدیره.

جزایر اشاره نمی کند هر خواسته برای افزایش تنوع یک شرکت اجرایی تیم است. در گلدمن ساکس سه نفر از نه نفر از ماموران اجرایی ذکر شده در وب سایت خود زنان هستند.

گلدمن را به حرکت در می آید در میان سرمایه گذاران را افزایش موشکافی از عضویت در هیئت مدیره با یک تمرکز خاص بر جنسيت از سهامداران فعالان و سرمایه گذاران نهادی با اضافه کردن قوانین به رای خود را در دستورالعمل. BlackRock گفته است که انتظار دارد برای دیدن حداقل دو زن مدیران در شرکت ها در نمونه کارها خود را در حالی که در خیابان دولت است گفت: این طرح به رای در برابر نامزدی اعضای کمیته در تمام نر تخته.

همانطور که از ماه جولای هیچ همه نر تخته شد و حاکم بر شرکت ها در شاخص S&P 500. در آن زمان درصد از زنان برگزار می شود کرسی هیئت مدیره را در S&P 500 حدود 27 درصد با توجه به داده ها از ISS تجزیه و تحلیل داده ها بازوی پروکسی مشاور سهامداران نهادی خدمات. یک 2018 گزارش از شرکت Deloitte و اتحاد برای هیئت مدیره تنوع یافت که اقلیت مدیران مرد و زن را تا 16 درصد از ثروت 500 کرسی هیئت مدیره.

اما این رقم بسیار پایین تر است در میان شرکت های نزدیک شدن به عرضه اولیه. بدون اشاره به منبع جزایر CNBC گفت که حدود 60 متحده و شرکت های اروپایی رفت و در دو سال گذشته بدون هیچ گونه ماده اعضای هیئت مدیره.

جورج Fleck یک همکاران اجرایی که آهنگ تغییرات هیئت مدیره گفت که از ماه آوریل فقط 18 درصد از کرسی ها در IPO تخته برگزار شد ، گلدمن را حرکت Fleck گفت: “به اذعان است که ما نیاز به اضافه کردن بیشتر زنان واجد شرایط به شرکت تخته.”

گلدمن ساکس در گذشته تحت مشخصات بالا عرضه اولیه اوراق بهادار از قبیل Facebook و WeWork که بعدها تحت آتش برای عدم خود را از مدیران. در سال 2012 Facebook عمومی رفت با زنان در هیئت مدیره قبل از اضافه کردن افسر ارشد عامل شریل سندبرگ. در سال گذشته WeWork پدر و مادر ما شرکت جلب واکنش خود را برای عدم زنان در هیئت مدیره که در آن ثبت آن IPO کاغذ بازی. آن را بعد از آن اضافه شده فرانسیس فرعی یک استاد در دانشکده کسب و کار هاروارد.

در مصاحبه با CNBC سلیمان گفت: WeWork که bailed توسط کنگلومرا سافت پس از یک شکست خورده IPO بود: “یکی از بسیاری از نقاط داده اند که منجر به تعداد بیش از یک ماه به بحث در مورد این اما … آن را در روند تفکر که ما مورد بحث آن است.”

سلیمان همچنین گفت گلدمن ساکس کمک خواهد کرد که پیدا کردن شرکت های متنوع نامزدها قرار داده و در یک فرایند رسمی برای شناسایی آنها. یک “محدودیت” در اضافه کردن زنان, گفت, شده است یک “تعصب” نسبت به قرار دادن موجود مدیران ارشد و یا مدیر مالی افسران بر روی تخته. “اگر شما قرار داده است که مانع وجود دارد و سپس شما در حال از بین بردن تعداد زیادی از زنان با دهه تجربه.”

دفعات بازدید:همچنین:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de