خدا قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید می گوید: سفیر آمریکا در اسرائیل

سفیر آمریکا در اسرائیل معتقد است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده شده توسط خدا به اشغال کاخ سفید پس از پیشنهاد رئیس جمهور برای سیمان حکومت اسرائیل بر اورشلیم و پایان دادن به یک دهه مناقشه با فلسطینی ها است.

خواسته مسیحی پخش از شبکه که آیا رئیس جمهور شد “heaven-ارسال برای شما بچه ها” دیوید فریدمن گفت: او معتقد بود که “خدا جهان را اداره می کند و این اعمال را به رئیس جمهور”.

وی افزود: “رئیس جمهور پشتیبانی از اسرائیل به دلیل من فکر می کنم آن را متناسب با خود را ضروری درک که چه کسی حق است و چه کسی اشتباه که زنده ماندن در برابر شانس که ایجاد دموکراسی در دریایی از چالش ها در اطراف آن است.”

آقای برودی پرسید که آیا آقای فریدمن که یهودی معتقد بودند که “خدا قرار می دهد مردم در مکان های خاص در زمان های خاص برای چنین زمان به عنوان این”.

او پاسخ داد: “من فکر می کنم خدا قرار می دهد افراد در مکان ها برای زمان های خاص در همه زمان ها است.”

“و مغلوب ساختن پیشی جستن است نمایشگاه یک از این؟” آقای برودی پرسید.

آقای فریدمن گفت: “او مطمئن است.”

این دیپلمات گفت که آقای ترامپ بود “در محاصره” را با حامیان تل آویو را در دستور کار توصیف جمهور در قانون Jared کوشنر یکی از معماران اسرائیل طرح و همچنین مایک پنس و مایک Pompeo به عنوان “اسرائیل را با بهترین دوستان است.” آقای کوشنر یهودی است در حالی که آقای پنس و آقای Pompeo هر دو سخت-خط مسیحیان انجیلی.

“اما مهمتر از همه آنها را” آقای فریدمن گفت: “رئیس جمهور واقعا اسرائیل بهترین دوست.”

181-صفحه برنامه به طور موثر caters به خواسته های اسرائیل ساخته شده تحت بنیامین نتانیاهو شده است و صریحا رد شده توسط رهبران فلسطینی. این طرح حک کردن شکسته فلسطین در غزه و کرانه و اجازه می دهد اسرائیل به فرعی دره اردن و تمام سرزمین های اشغالی از جمله مناطق شامل شهرک است که غیر قانونی تحت قوانین بین المللی.

در خط با کاخ سفید سیاست معرفی شده در سال 2017, بیت المقدس خواهد بود به رسمیت شناخته شده به عنوان اسرائیل سرمایه خواهد بود و اسرائیل تحت کنترل با یک فلسطینی سرمایه ایجاد شده در حومه شرقی این شهر مقدس.

این طرح نیز انکار می کند پناهندگان فلسطینی حق بازگشت به سرزمین آنها فرار کرده بودند و یا مجبور شدند از چندین دهه پیش است که در حال حاضر در داخل اسرائیل است.

پرسید: چگونه ما مسیحی انجیلی جامعه تحت تاثیر طرح پیش نویس آقای فریدمن گفت که او یک “مقدار زیادی مشترک” با جامعه است که رئیس خود را خواستگارى کرده است پشتکار. “آنها در حال مؤمنان است. آنها بر این باورند در الوهیت سرزمین اسرائیل است.”

پس از او 2016 انتخاباتی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به کشت حمایت از جناح راست آمریکا انجیلی گروه و شبان مباهات خود دولت ضد سقط جنین موضع و محافظه کار قضایی قرار ملاقات. رئیس جمهور همچنین با راه اندازی یک “پروتستان های انجیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن” مبارزات انتخاباتی در این سال به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد.

آقای فریدمن گفت: اسرائیل کنترل بیش فلسطینی به زمین باز خواهد عظیم در صنعت گردشگری برای مسیحی پروتستان های انجیلی.

بنیامین نتانیاهو می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ‘بزرگترین دوست اسرائیل تا به حال در کاخ سفید’

سفیر ادعا کرد که یهودی و مسیحی مقدس است که در حال حاضر در فلسطین – از جمله Shiloh الخلیل و رام الله – بودند “به طور کامل نادیده گرفته شده است و این به ما کمک خواهد کرد که دفاع از اسرائیل و کنترل بر آنها است. این مناطق نیز حاوی مسلمان مقدس.

اسرائیل “است به دست آمده حاکمیت بر این سرزمین” او گفت:. “ما برنامه ریزی می اندیشد که اسرائیل خواهد شد.”

“شما در حال صحبت کردن در مورد باز کردن کتاب مقدس و آوردن آن را به عقب به زندگی گفت:” آقای فریدمن که به نام مغلوب ساختن پیشی جستن طرح “یک فرصت برای گردشگری مقدس است که رشد و شکوفایی در راه عمیق”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>