این شرکت تشکیل پرونده ورشکستگی می آید روز پس از آن پرداخت می شود نزدیک به 4 میلیون دلار پاداش نقدی برای مدیران ارشد از جمله مدیر عامل شرکت کنت مارتیندیل که دریافت $2.2 میلیون. چهار مدیران دیگر از جمله شرکت رئیس امور مالی و مدیر منابع انسانی افسر دریافت یک ترکیب 1.7 میلیارد دلاری در پاداش با توجه به اسناد و مدارک شرکت در زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در روز چهارشنبه.

پاداش پرداخت شد و در ژوئن 18, پنج روز قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی. مدیران را مجبور به پرداخت 25 درصد از پاداش خود را اگر شرکت نمی کند ظهور از ورشکستگی ظرف یک سال با توجه به پر کردن.

زنجیره ای تاسیس در سال 1935 در پیتسبورگ ششم عمده ایالات متحده خرده فروش به فایل برای ورشکستگی حفاظت در طول همه گیر است که در حال حاضر منجر به هزاران دائمی فروشگاه تعطیلی و میلیاردها دلار در فروش از دست رفته در سراسر صنعت است.

در آن تشکیل پرونده ورشکستگی شنبه, GNC گفت: آن را به حال هر دو دارایی ها و بدهی های بین $1 میلیارد دلار و 10 میلیارد دلار. درآمد سالانه کاهش 12 درصد در سال گذشته به $2.07 میلیارد دلار است. GNC است 5,200 فروشگاه های ایالات متحده و همچنین 1,600 pop-ups در مراسم کمک داروخانه ها.

سهام از سهام این شرکت سقوط بیش از 25 درصد در روز چهارشنبه به حدود 60 سنت در هر سهم پایین از قله از 60 دلار در سال 2013. سهام را نزدیک به 80 درصد تا کنون این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات