GM نشانه $490 میلیون معامله به عرضه هواکش به دولت ایالات متحده

“ما سپاسگزار به GM تیم برای کار با دولت فدرال به گسترش ملت ما عرضه هواکش به عنوان همه گیر تکامل می یابد” گفت: بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر.

“ما همچنان به بررسی راه هایی برای کمک به در این زمان بحران” جنرال موتورز مدیر عامل مری بارا در بیانیه ای گفت شنبه.

قرارداد بین جنرال موتورز و دولت است آخرین توسعه در یک هفته-طولانی تلاش خودروسازان آمریکا به تغییر خودرو خطوط تولید به یک کارخانه است. جنرال موتورز با همکاری واشنگتن-بر اساس Ventec یک تازه وارد نسبت به این صنعت به تولید انبوه این دستگاه در یک کارخانه GM در ایندیانا است. فورد با همکاری فلوریدا مستقر Airon که باعث می شود قابل حمل دستگاه تهویه مصنوعی به طور کلی استفاده می شود برای حمل و نقل بیماران.

رئیس جمهور تهمت به دستور جنرال موتورز برای ساخت هواکش در مارس 27, استناد به دفاع تولید قانون یک قانون است که اجازه می دهد تا دولت ایالات متحده برای وادار کردن شرکت ها برای ساخت لوازم مورد نیاز در مواقع اضطراری. در توییت تهمت ناودان GM درخواست این شرکت برای “شروع به ساخت هواکش در حال حاضر!!!!!!” جنرال موتورز در حال حاضر شروع تلاش خود را, اگر چه موجب شده توسط یک سازمان غیر انتفاعی به نام توقف گسترش یافته است.

جنرال موتورز گفت که قصد دارد به ساخت هواکش در هزینه و معنی آن را نمی خواهد در سود حاصل از تولید ماشین آلات. قرارداد را پوشش می دهد هزینه های هواکش, 10 هفته ارزش غیر قابل استفاده مجدد تجهیزات از قبیل شیلنگ برای بیماران و بازسازی در آن گیاه در Kokomo, Ind.

در بیانیه سخنگوی شرکت دن فلورس گفت: جنرال موتورز و Ventec هستند “کار با سرعت و فوریت” به ارائه هواکش.

فلورس گفت: جنرال موتورز قصد دارد برای شروع حجم تولید آن هواکش هفته آینده هر چند او نمی خواهد می گویند که چگونه بسیاری از این شرکت در ابتدا برنامه ای برای ساختن یا در چه سرعت.

کریس بروکس مدیر ارشد استراتژی افسر Ventec گفت: هزینه بالاتر از آن ممکن است در غیر این صورت به دلیل آن را شامل جدید تجهیز و راه اندازی هزینه. این قیمت شامل لوازم جانبی از قبیل باکتری فیلتر و رول می ایستد, او گفت:.

GM نسخه Ventec یک دارای ویژگی های کمتری برای تسریع در تولید بروکس گفت. Ventec را پنکه به طور معمول فروش به طور متوسط $17,000 اما با نبولایزر مکش واحد و متمرکز کننده اکسیژن.

ایالات متحده بیمارستان ها به خصوص در شهر نیویورک شده اند تکاپوی پیدا کردن هواکش برای درمان موارد شدید از کروناویروس که می تواند باعث بيماران ریه ها به تورم بالا و پر از مایع و جلوگیری از آنها را از تنفس خود را.

با وجود این تلاش و این قرارداد امضا شده روز شنبه بسیاری از بیمارستان ها هنوز هم ممکن است پیدا کردن خود را کوتاه در هواکش. دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی گفت: استفاده از منابع در ایالات متحده را به اوج در آوریل 11, اوج نیاز 16,524 تهاجمی هواکش برای حمایت از درمان covid-19 بيمار. ایالت نیویورک به تنهایی مورد نیاز 5,000 هواکش چهار روز مدل پیش بینی آن موارد خواهد اوج. دولت حدود 10000 انبار تهمت گفت: در هفته گذشته.

مشاوران و تحلیلگران متمرکز در خودرو زنجیره تامین گفت: تولید کنندگان ماشین در حال حرکت در سرعت ضبط و احتمالا نمی تواند شروع به پمپاژ کردن هواکش هر چه سریعتر. تا به حال آنها می خواستند برای دیدار با تقاضا به اوج خود در اواسط ماه مارس آنها را که مورد نیاز برای شروع زمانی که رئیس جمهور تهمت و دیگر قانونگذاران هنوز کم اهمیت جلوه دادن تهدید اطمینان شهروندان است که این ویروس به سادگی عبور بدون حادثه است.

تنگنا برای تولید هواکش کمتر به مونتاژ واقعی و بیشتر به ناتوانی در دریافت قطعات به موقع. جنرال موتورز و فورد بوده است تمیز کاری شبکه خود را از تامین کنندگان صنعت خودرو برای پیدا کردن حجم های بالاتر از صدها نفر از قطعات استفاده می شود که به هواکش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im