بورس های جهانی سقوط به عنوان coronavirus موارد سنبله در خارج از چین

“این تمام گیری از یک فاجعه بزرگ که در آن سهام سرمایه گذاران شلیک اولین و فکر می کنم بعد از” Chris Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک نوشت. “به نظر می رسد وحشت برای فروش در حال حاضر مگر اینکه بانک مرکزی کلانترها سوار شدن به شهر است. آن استفاده می شود اگر امریکا عطسه بقیه جهان گرفتار سرد است. شده است که تغییر به معنای واقعی کلمه یک شبه از روز جمعه که در آن در حال حاضر آن را اگر چین عطسه اقتصاد جهانی باید نیروبخش برای یک سقوط بزرگ.”

طلا یک پناهگاه امن برای سرمایه گذاران در زمان آشفتگی شد و تا حدود 2.5 درصد است. اما قیمت نفت خام برنت جهانی معیار تضعیف 4.9 درصد به عنوان سرمایه گذاران نگران ضربه به تقاضا است. چین بزرگترین مصرف کننده انرژی و تولید کنندگان عمده نفت هنوز برای رسیدن به یک معامله در اقدامات اضطراری به مقیاس خروجی. افت قیمت نفت را تا سطح شیب دار فشار بر اوپک و روسیه به مرحله طول می کشد برای کاهش عرضه نفت در یک جلسه آینده در ماه مارس است.

بازارهای سهام ایالات متحده به پایان رسید و در هفته گذشته به پایین با فن آوری های سنگین شاخص Nasdaq composite با بسته شدن 1.79 درصد در روز جمعه. سهام فن آوری مانند اپل و آمازون و الفبای شرکت مادر از گوگل بودند به ضربه بسیار سخت است. همچنین در روز جمعه عملکرد 30 ساله وزارت خزانه داری کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود نشان می دهد سرمایه گذاران اعتماد به نفس در اقتصاد بود در زمین لرزان.

Michael Farr, رئيس جمهور از فار Miller & واشنگتن گفت که فدرال رزرو برای مقابله با بحران اقتصادی “بسیار محدود است.” کاهش در ایالات متحده نرخ نخواهد آدرس یک منبع مشکل بیرون آمدن از آسیا فار گفت و نه آن را بازگشایی توقیف مدارس و کارخانه ها.

“خطر نیست خیلی و مرگ و مير اما از آن است که خطر کاهش رشد کسب و کار و شاید حتی رکود فار گفت.

روز دوشنبه رهبران چینی به تعویق افتاد کنگره خلق ملی — برجسته ترین رویداد در تقویم سیاسی — که برنامه ریزی شده بود برای 5 مارس. چین همچنین معکوس البته پس از گفتن آن خواهد استراحت محدودیت های مسافرتی در شیوع را سر چشمه ووهان.

در همین حال مقامات ارقام دوشنبه منتشر شد مستند 409 موارد جدیدی از کروناویروس و دیگری 150 مرگ و میر در چین تا پایان یکشنبه. کسانی که برگه آورده تعداد موارد تایید شده به 77,150 با تجمعی مرگ و میر 2,592.

بیش از آخر هفته از کشورها از جمله کره جنوبی و ایتالیا و ایران با آن مواجه شدید را افزایش می دهد در موارد تایید شده. ایتالیا در حال حاضر بزرگترین و شناخته شده شیوع خارج از آسیا با بیش از 200 مورد تأیید و چهار مرگ و میر ناشی از دوشنبه. مقامات وجود ندارد حتی مطمئن نیستید که چگونه این ویروس وارد شده در کشور است. کره جنوبی مورد بار صعود به 833 روز دوشنبه. و یک سخنگوی ایران وزارت بهداشت گفت: مرگ و میر از این کروناویروس جدید افزایش یافته است به 12.

“هر چه خوشبینی در بازارهای اخیرا در مورد کوروناویروس حل و فصل به سرعت تبخیر شده و با گسترش به کره جنوبی و دیگر کشورها گفت:” جان Kilduff از دوباره سرمایه است. “تقاضا برای کالاها از همه راه راه دارای حفره حفره در چین و حمل و نقل هوایی ترافیک و همچنین کاهش

در اوایل بیماری تحلیلگران امیدوار است که هر اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus خواهد بود که در چین بر اساس آنچه که اتفاق افتاده است در پی 2002-2003 شیوع سارس. اما تقریبا 20 سال بعد اقتصاد چین بسیار به هم پیوسته تر با بقیه جهان با زنجیره تامین در تقریبا هر قاره متکی بر تولید و نیروی کار.

در حال حاضر اقتصاددانان و زنجیره تامین کارشناسان نگران هستند که جهان اقتصاد را احساس coronavirus’ نیش برای ماه حتی اگر گسترش تحت کنترل در آورده است. خودکار گیاهان در حال اجرا هستند کم در بخش است. گردشگران چینی نیست سفر به جهان و شرکت های آمریکایی در حال حاضر کبود از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک به دو سال جنگ تجاری با پکن صورت اضافی و عدم قطعیت است. خطوط هوایی بین المللی را به حالت تعلیق پروازها در داخل و خارج از چین و در بسیاری از کارخانه ها هنوز برای بازگشایی پس از آنها تعطیل عملیات منجر به قمری تعطیلات سال جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im