جهانی سهام گزاف گویی در حرکت به سمت راه اندازی مجدد اقتصاد

استاندارد & ضعیف است 500 شاخص Nasdaq Composite همچنین نشان داد سود 2 و 2.9 درصد بود که تحت الشعاع این اولین گزارش بعد از آنچه که انتظار می رود به گردابی اول-درآمد سه ماهه و همچنین یک گزارش منتشر شده از سوی صندوق بین المللی پول است که پیش بینی سال 2020 رکود اقتصادی خواهد شد که بدترین از سال 1930.

“وجود دارد برخی از اطلاعات مثبت-امتیاز به جویدن یک شبه” به گفته دیوید روزنبرگ از روزنبرگ پژوهش است. “تجارت چین داده جای کسی را گرفتن انتظارات. در بالا از آن رئیس جمهور تهمت و گفت: در سه روز آینده او را به پرده طرح به اقتصاد ایالات متحده بازگشت به کار دوباره. نیز وجود دارد بیشتر نشانه های دلگرم کننده است که ما باید ضربه زدن به apex و یا مورد به مورد covid-19 فایل. اسپانیا فقط ثبت آن کمترین تعداد از موارد از مارس 20th. آلمان گزارش داد کاهش در موارد جدید برای پنجمین روز در یک ردیف.”

شاخص های جهانی سهام در روز شنبه پس از چندین تحولات که سیگنال بالقوه امداد از هفته-ملی مستند.

نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) در دوشنبه پیوست شده از طریق تلفن توسط فرمانداران از, New Jersey, کانکتیکات, پنسیلوانیا دلاور و رود آیلند به عنوان آنها با تشکیل یک پیمان به منظور هماهنگی در نهایی پایان دادن به کشورهای خود را’ محدودیت. بعد کومو اعلام کرد که در ماساچوست به رهبری رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر (R) بود و پیوستن به این گروه است.

“هر کس بسیار مضطرب است به خارج شدن از خانه به کار و اقتصاد در حال حرکت است. هر کس موافق با آن است, اما این نوع هنر در اینجا این است که رفتن به انجام این کار است که هوشمندانه انجام می دهند که مولد و انجام است که در یک هماهنگی راه” کومو گفت.

“این است که باید آگاهانه توسط کارشناسان و اطلاعات” کومو اضافه شده است. “شما را یک گام به جلو شما ببینید که چگونه کار می کند, و سپس شما را اندازه گیری مرحله بعدی است.”

West Coast فرمانداران از کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن همچنین اعلام کرد یک پیمان با هم کار کنند برای کنترل شیوع و با دقت راه اندازی مجدد اقتصاد در کشورهای خود را.

سهام نیز فشار سهشنبه پس از سلامت شرکت Johnson & Johnson ضرب و شتم برآورد و اعلام کرد 6.3 درصد افزایش در سود خود و در حالی که همچنین کاهش full-سال راهنمایی با توجه به کوروناویروس. سهام این شرکت شد تا بیش از 3 درصد در خارج از ساعت معاملاتی.

از نزدیک دنبال جی پی مورگان چیس سهام افزایش بیش از 1.3 درصد در premarket معاملات پس از این بانک گفت: درآمد آن برگزار شد تا در سه ماهه اول حتی اگر سود خود را در زمان یک ضربه بزرگ است.

سام Stovall از CFRA تحقیقات گفت: انتظارات بسیار پایین برای درآمد که چیزی شبیه یک خبر خوب می تواند کمک به سهام.

“اولین-درآمد سه ماهه بار است که مجموعه ای بسیار پایین است که سرمایه گذاران که در حال خرید سهام بر این باورند که آنها نمی زخمی خود را در حال سقوط از زیرزمین پنجره” Stovall گفت. “و مردم را تشویق کرد که این کشور ممکن است از برگشت به کار هر چه زودتر به جای بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات