بازارهای جهانی, وال استریت کشیدن یک هفته سقوط آزاد به عنوان coronavirus بحران بدتر

تلفات خوراک به یک در حال حاضر تاول هفته در وال استریت: در روز پنج شنبه هر سه شاخص کاهش یافته است به اصلاح خاک که سیگنال 10 درصد برگشت از اوج اخیر. داو فرو نزدیک به 1200 نقطه دربندی بدترین حالت آن چهار روز پس از رکود بزرگ سال 2008.

در همین حال بازارهای جهانی فلش قرمز در سراسر هیئت مدیره. در ژاپن شاخص نیکی سقوط 3.7 درصد به عنوان مقامات اعلام وضعیت اضطراری در شمال جزیره هوکایدو و شک و تردید شد و بازیگران در مورد این تابستان توکیو بازی های المپیک است. هانگ سنگ در هنگ کنگ شیرجه 2.5 درصد و شانگهای کامپوزیت skidded 3.7 درصد است.

در اروپا که در آن بازار نیز تضعیف به اصلاح خاک پنج شنبه, بریتانیا FTSE کاهش 3.6 درصد و آلمان در داخ فرو 4.1 درصد است. پان-شاخص Stoxx پایین بود 3.1 درصد است.

بخش سفر بود به خصوص ضربه: بریتیش ایرویز صاحب IAG سقوط بیش از 9 درصد و پس از آن گفت: لغو برخی از پروازها به کروناویروس-آمار کشورهایی مانند ایتالیا و کره جنوبی.

قیمت نفت نیز در زمان شیرجه رفتن. صبح جمعه قیمت نفت خام برنت که معیار جهانی بود پایین 2.5 درصد و طلا, یک پناهگاه امن برای سرمایه گذاران در زمان آشفتگی غرق 0.9 درصد است. بازارهای نفت امیدوارند برای واضح تر کاهش عرضه توسط سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و متحدان مانند روسیه یک گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ و است که برای پاسخگویی در مارس 5-6.

اقتصاددانان نگران هستند که روش های سنتی برای دستگیری یک سرمایه گذار وحشت, مانند فدرال رزرو کاهش نرخ بهره می تواند هیچ بازی برای coronavirus’ اقتصادی خرید اینترنتی. هنوز سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد گفت: شیوع بیماری را برای مطابقت با مورد سطح عادی آنفولانزا قبل از او را به در نظر گرفتن یک نرخ ،

“بیشتر سیاست کاهش نرخ ها امکان اگر جهانی همه گیر در واقع توسعه با سلامت اثرات نزدیک شدن به مقیاس معمولی و آنفلوانزا اما این پایه مورد در این زمان” بولارد در بیانیه ای گفت.

حتی پس از وقوع است طرح میتوانست روزمره و عملیات کسب و کار در سراسر جهان. هفته آینده در ژنو موتور نمایش یک رویداد بزرگ برای جهان تلاش صنعت خودرو لغو شد به عنوان مقامات سوئیس گفت: گردهمایی بیش از 1000 نفر ممنوع شده است از طریق اواسط ماه مارس. بندر بالتیمور کاهش آن ساعت از عملیات پس از مقامات بندر گفت: coronavirus’ مطرح شده “قابل توجه و بی سابقه ای” اختلال در زنجیره تامین جهانی.

این هفته سویفت وال استریت فروش پاک شده و یک سوم از سهام’ دستاوردهای رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات. و در حالی که مقامات بهداشت عمومی تقلا برای مهار آنچه به نظر می رسد اجتناب ناپذیر گسترش در ایالات متحده دولت می یابد خود را مبارزه اقتصادی اضطراری است که می تواند تهدیدی برای کشور رکورد اقتصادی گسترش است.

روز پنج شنبه یک whistleblower ادعا شده است که دولت ایالات متحده فرستاده کارگران بدون آموزش مناسب برای کنترل عفونت و یا مناسب دنده محافظ به استقبال evacuees از ووهان چین. آن شب مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که ویروس پخش شد “بسیار به آرامی در آمریکا” و پیشنهاد خود را مخالفان سیاسی بودند سرزنش او را برای شیوع.

آدم تیلور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im