وال استریت تصادفا پنج شنبه در میان ترس است که تلاش برای محدود کردن یک ویروس کشنده در چین بیشتر می تواند اخلال در اقتصاد جهانی است.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و نزدیک به 200 امتیاز قبل از دوره نقاهت به 29,160.09 پایین 26 امتیاز برای روز پس از چین تصمیم به گسترش آن قرنطینه فراتر از ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار ظاهر شد. قیمت نفت نیز کاهش دوباره به عنوان معامله گران پیش بینی جهانی کند.

بی سابقه مستند از یک استان از 11 میلیون نفر و چندین شهر دیگر نشان داد مقامات چینی در حال دیر ramping تا تلاش های خود به پتانسیل همه گیر. تا کنون ویروس به کشته شدن 17 و بیمار بیش از 600 در چین است.

و موارد گزارش شده در سنگاپور و ویتنام نشان می دهد که این بیماری باعث می شود flulike علائم احتمالا شروع به پریدن کرد از مرزهای ملی.

[به روز رسانی های زنده در coronoavirus]

یک شبه چین CSI 300 شاخص بیش از 3 درصد در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ تسلیم بیش از 1.5 درصد و در سئول KOSPI داد تا 0.9 درصد است. تجارت صفحه نمایش پنج شنبه میدرخشد قرمز به عنوان ضرر و زیان به بازارهای اروپا و ایالات متحده است.

“این اختلال می آید در زمانی که رشد اقتصادی چین در حال حاضر به نظر می رسد شکننده و آن را متاسفانه خنثیسازی برخی از افزایش در مصرف کننده و ضریب اطمینان کسب و کار از چین و ایالات متحده تجارت ایران” گفت: اقتصاد Eswar پراساد رئیس سابق صندوق بین المللی پول به چین واحد. “گسترده تر گسترش این بیماری دارای پتانسیل برای اخلال در سفر تجاری و زنجیره تامین در سراسر آسیا و با دست کشیدن بر روی اثرات آن بر اقتصاد جهان پس از آسیا است و در حال حاضر یک راننده کلیدی رشد جهانی.”

این ووهان coronavirus به نظر می رسد در آستانه سال نو قمری چینی, یک جشنواره سالانه است که می بیند صدها میلیون نفر از مردم سفر خود را به شهر محل زندگی خانواده جشن.

این قرنطينه اعلام کرد در حال حاضر — و کسانی که ممکن است به دنبال برخی به دندانه هزینه های شرکت های هواپیمایی و راه آهن و هتل ها رستوران ها و دیگر بخش های بخش های مصرف کننده است که مقامات چینی شده اند و به دنبال توسعه است.

“این می تواند در یک زمان بدتر” گفت: Jorge نكن سابق سفیر مکزیک به چین است.

بر روی رودخانه یانگ تسه ووهان کلیدی هاب حمل و نقل کالا در حال حرکت از چین داخلی به ساحل و همچنین برای شمال-جنوب بازرگانی و تجاری.

شهرستان نشان دهنده نقش چین در مرکز پان آسیایی, زنجیره تامین الکترونیک و دارو و خودرو.

تولید کنندگان در روزهای اخیر با عجله به دریافت محموله های قبل از سال جدید را جشن. مقامات دولتی از این استفاده سالانه شکستن برای کنترل شیوع در حالی که کارخانه ها بیکار در طول تقریبا سه هفته تعطیلات.

“هر جدی حمل و نقل shutdown پتانسیل به قطع زنجیره تامین” گفت: Phil لوی اقتصاددان ارشد برای Flexport یک فورواردر حمل و نقل. “[اما] آن را یک تفاوت بزرگ را به تاثیر اقتصادی چگونه این ویروس تهدید به طول می انجامد.”

[نقشه برداری گسترش coronavirus]

این flulike بیماری می افزاید: به نگرانی بیش از اقتصاد جهانی است. در اوایل این ماه صندوق بین المللی پول کمرنگ آن سال 2020 پیش بینی رشد به 2.9 درصد از 3 درصد با استناد به ضعف کلیدی در بازارهای در حال ظهور مانند هند است.

مقامات چینی در ضمن باید نبرد غیر منتظره بحران بهداشتی و اجرای ضوابط جدید ایالات متحده-چین قرارداد های تجاری. این توافق نیاز چین به افزایش هزینه های ایالات متحده کالا و خدمات توسط $200 میلیارد دلار در طول دو سال آینده و شروع به باز کردن آن خدمات مالی بازار آوریل 1.

“است که می تواند یک انحراف بزرگ گفت:” اسکات کندی, چین متخصص در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “جلسه اهداف در تجارت معامله خواهد محو در مقایسه با مدیریت سیاست داخلی و اقتصاد از این بحران است.”

قبلی حوادث بهداشت ارائه دلایل برای نگرانی سرمایه گذاران حداقل در کوتاه مدت ، در سال 2014 یک ویروس ابولا در غرب آفریقا زدم بازارهای ایالات متحده البته به عنوان سرمایه گذاران نگران اثر سرما بر هزینه های مصرف کننده. داو کاهش یافت و نزدیک به 7 درصد بین اواسط سپتامبر تا اواسط اکتبر آن سال.

به همین ترتیب در سال 2003 به عنوان مقامات چینی تلاش برای جلوگیری از کشنده سندرم حاد تنفسی (سارس) ویروس MSCI چین شاخص سقوط بیش از 10 درصد است. سارس در نهایت مسئول مرگ 774 نفر در سراسر جهان با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

اقتصادی ضربه از سارس بود ماندگار تر, با توجه به مطالعه انجام شده توسط اقتصاددانان جونگ-بهداشت لی از کره جنوبی و دانشگاه وارویک McKibbin از دانشگاه ملی استرالیا. در سال 2004 مقاله آنها دریافتند که حرکت سریع ویروس حک شده بیش از 1 درصد از اقتصادی چین خروجی و 2.6 درصد است که از هنگ کنگ.

خرید اینترنتی از بیماری ادامه خواهد داد برای تعدیل فعالیت و حاشیه کاهش سرمایه گذاری در چین و هنگ کنگ برای دهه آینده مطالعه پیش بینی کرد.

اما بهبود بازارهای سهام به سرعت به عنوان سارس بود تحت کنترل در آورد نشان می دهد که در اکثر موارد هیچ گونه خسارت مالی کوتاه مدت است و الیور جونز ارشد اقتصاد بازار با اقتصاد سرمایه در لندن نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان چهارشنبه.

هنوز چین امروز در حال حاضر بر دوش با افزایش بدهی دولت به معنای مقامات هستند و کمتر قادر به جبران هر گونه خسارت اقتصادی با کاهش مالیات یا افزایش هزینه.

چین نیز حساب برای دو بار به عنوان بزرگ به اشتراک گذاری از اقتصاد جهانی به عنوان آن را در سال 2003 “به معنی وجود دارد بیشتر است دامنه را برای حوادث وجود دارد به مجموعه ای از تن در بازارهای جهانی” جونز اضافه شده است.

رسمی اقدامات بلانت به این بیماری نیز به احتمال زیاد به دست سنگین و مخرب با توجه به Ryan بود که در مکزیک سفیر چین در طول سال 2009 شیوع آنفولانزای خوکی.

در آن صورت مقامات چینی به این نتیجه رسیدند که این ویروس تا به حال سرچشمه در مکزیک و پاسخ با یک شدیدی سرکوب همه شهروندان مکزیکی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها تا به حال به تازگی بازدید میهن خود Ryan گفت. افراد از جمله مکزیک کنسولی رسمی بازدید از کامبوج بودند خودسرانه قرنطینه به مدت یک هفته.

“افتضاح بود. هیچ یک از آن انجام شد علمی” Ryan گفت.

سرمایه گذاران را به خود جلب کرد آرامش از جلسه کمیته اضطراری سازمان بهداشت جهانی (WHO) که تصمیم گرفتیم در حال حاضر به اعلام ووهان قسمت بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی.

در توییتر پاتریک Chovanec یک چین متخصص و استراتژیست ارشد در Silvercrest مدیریت دارایی ارائه شده یادآور سرد بدترین مورد خطرات.

“پشت همه چیز که می کند این است که شبح 1918 جهانی بیماری همه گیر آنفلوآنزا که منجر به کشته شدن حدود 50-100 میلیون نفر,” او نوشت. “این کابوس آنها همیشه در حال فکر کردن در مورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im