بازارهای جهانی دچار اپل هشدار عمیق تر coronavirus خرید اینترنتی

این ویروس تا به حال به کشته شدن بیش از 1800 نفر در سراسر جهان که از روز شنبه و با آن خرید اینترنتی است موج در سراسر جهان از طریق زنجیره تامین اختلالات, cratering گردشگری و سفر و گسترده فروشگاه تعطیلی که به چالش های جهانی شرکت و به تاخیر انداختن رشد در زمانی که انتظار می رفت به دوباره بجای اول برگشتن به لطف آمریکا و چین تجارت بس. کارشناسان پیش بینی اقتصاد جهانی کوچک خواهد شد این سه ماهه برای اولین بار از سال 2009 به عنوان یک نتیجه از وقوع.

“بازار شده اند به مراتب بیش از حد از خود راضی در مورد چگونه چین را ترک خواهد تاثیر مستقیم در زنجیره تامین برای تعداد زیادی از شرکت ها در سراسر جهان” Russ قالب مدیر سرمایه گذاری در AJ بل گفت: در تفسیر شنبه. “اگر کارخانه ها بسته شده و در حال اجرا در بخشی از ظرفیت و یا در حال تلاش برای به دست آوردن مواد خام به کالا و سپس آن را هیچ جای تعجب است که منابع مختل خواهد شد.”

اواخر صبح, میانگین صنعتی داو جونز افتاده بود نزدیک به 250 امتیاز یک استارک تغییر شاخص های ایالات متحده آمریکا پس از یک سری از شکستن رکورد بسته آخرین هفته است. استاندارد & ضعیف است 500 index حال تضعیف 0.6 درصد در حالی که فناوری های سنگین نزدک بود پایین 0.4 درصد است. اروپا را معیار Stoxx 600 شاخص پایین تر از 0.5 درصد در ظهر تجاری و هانگ سنگ در هنگ کنگ بسته کردن بیش از 1.5 درصد است.

چین پیشرو در جهان مصرف کننده نفت و قفل کردن ارسال امواج شوک از طریق نفت خام در بازارهای. قیمت نفت خام برنت معامله شد کاهش بیش از 2 درصد در $56.50 در هر بشکه رسید. BP هشدار داده است که این ویروس می تواند به کاهش تقاضای جهانی نفت به میزان 40 درصد در این سال است.

طلا یک پناهگاه امن صعود بیش از 0.5 درصد به $1,595 در هر اونس است.

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران در روز سه شنبه قطع آن سال 2020 پیش بینی برای چین رشد از 5.8 درصد به 5.2 percentto منعکس شیوع را “شدید اما کوتاه مدت” تاثیر که احتمال نشت به همسایه اقتصادهای آسیایی.

“ما ابتدا فرض بر این است که اثرات اقتصادی از شیوع کروناویروس ادامه خواهد داد برای چند هفته قبل از باطله کردن و اجازه می دهد نرمال فعالیت های اقتصادی به سر” Christian de Guzman یک مودی معاون ارشد رئیس جمهور گفت: در این گزارش.

اپل که شمارش در چین نزدیک به یک پنجم از درآمد خود هشدار داد سرمایه گذاران جمعه که آن را در حال تجربه یک آیفون کمبود عرضه به کارخانه های چینی آهسته بوده است به بازگشت به زندگی است. غول فن آوری که موفقیت در طول دهه گذشته شده است افسار به توانایی خود را برای مهار چین عظیم نیروی کار و وسیع شبکه جزء تولید کنندگان نیز گفت: تقاضا برای محصولات خود را در چین تا به حال شده است به طور قابل توجهی صدمه دیده توسط فروشگاه تعطیلی. چند فروشگاه که باقی مانده اند باز عامل در کاهش ساعت “با بسیار کم مشتری ترافیک.” اپل سهام به پایین 2 درصد در premarket تجارت.

“این خبر غیر منتظره تایید بدترین ترس از خیابان که شیوع ویروس به طور چشمگیری تحت تاثیر عرضه آیفون از چین/Foxconn با تقاضا موج ضربه در سراسر جهان” دن ایوس مدیر عامل تحقیقات حقوق صاحبان سهام برای Wedbush اوراق بهادار نوشت: در یک یادداشت تحقیقاتی دوشنبه. “در حالی که ما باید مورد بحث منفی آیفون تاثیر از coronavirus بیش از چند هفته گذشته میزان این تاثیر به دست آن درآمد راهنمایی میدوی از طریق فوریه است که به وضوح بدتر از ترس.”

دیگر شرکت های بزرگ هستند و هشدار داد که این ویروس می تواند یک نیش از درآمد خود را. تسلا ذکر “بهداشت شیوع” به عنوان یک خطر در هفته گذشته و چینی تجارت الکترونیکی غول پیکر به نام Alibaba وقوع یک “قوی سیاه” رویداد. نایک که بسته شده است نیمی از آن فروشگاه در چین گفت: شیوع بیماری را یک “تاثیر مواد” در عملیات خود در این کشور است. دیزنی گفته است که می تواند 175 میلیون دلار رسید در عامل درآمد اگر آن پارک در چین توقیف برای دو ماه آینده و ساخت غول های جنرال موتورز و تویوتا و ایرباس تمام هشدار داد آهسته بازگشت به تولید.

چین گسترده بازار حمل و نقل هوایی — که آماده است برای تحت الشعاع قرار دادن ایالات متحده در این دهه برای تبدیل شدن به بزرگترین جهان شاهد آن ظرفیت کوچک نزدیک به 80 درصد بین 20 ژانویه و فوریه 17 با توجه به OAG حمل و نقل هوایی در سراسر جهان است. بیش از 40 شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان را کاهش و یا متوقف سرویس به چین به دلیل شیوع.

“هیچ صورتی که ما به یاد داشته باشید تا به حال چنین اثر مخربی بر ظرفیت coronavirus” جان گرانت تحلیلگر ارشد در OAG نوشت: در گزارش اخیر. “در بسیاری از راه های آن را نشان از اهمیت بازار چین به حمل و نقل هوایی و سریع جهانی شدن از خدمات هوایی به عنوان بازارهای جدید و مسافران پدیدار شود.”

خارج شده و انباشته شده بر روی دیوار خیابان گلایه با سه ماهه چهارم درآمد از دست سهشنبه با خرده فروش گزارش کاهش تجارت الکترونیکی رشد و تضعیف تقاضا برای اسباب بازی و پوشاک در طول فصل خرید تعطیلات. آن را نیز ارائه مالی 2021 چشم انداز درآمد که در زیر تحلیلگر انتظارات و هشدار داد که این وضعیت در چین می تواند نفوذ به آن دست به گريبان است.

“در حال حاضر ما پیش بینی برخی از تاثیر مالی به چین کسب و کار در Q1 و به طور بالقوه Q2” رئیس امور مالی برت Biggs به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

خارج شده و سهام بودند تا 0.6 درصد در premarket تجارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>