وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin دستور سرویس درآمد داخلی برای دریافت پرداخت ها را به عنوان سریع که ممکن است برای کمک به جبران از دست دادن شغل و تعطیل کسب و کار, اما اشکالات متعدد — تاثیر filers استفاده می شود که تهیه مالیاتی پدر و مادر از فرزندان و افراد مبتلا 2019 اظهارنامه مالیاتی هنوز به پردازش می شود — به تاخیر انداختن پرداخت و باعث سردرگمی است.

چندین میلیون نفر که در زمینه مالیات خود را از طریق H&R Block, TurboTax و خدمات دیگر قادر به دریافت و پرداخت های خود را به دلیل IRS ندارد خود را پرداخت مستقیم اطلاعات در فایل به گفته وزارت خزانه داری شرکت ها و کارشناسان.

IRS راه اندازی یک “من پرداخت” ابزار شنبه برای مردم برای پیگیری وضعیت پرداخت خود را وارد کنید و پرداخت مستقیم اطلاعات, اما بسیاری از کسانی که از آن استفاده می شود گفت که آنها دریافت یک پیام گفت: “وضعیت پرداخت در دسترس نیست” یک سرخوردگی که در سمت چپ آنها را بدون پاسخ.

برخی از پدر و مادر گفت: واشنگتن پست که آنها دریافت $1,200 پرداخت برای یک سرپرست خانوار و یا $2,400 بررسی برای یک زن و شوهر ازدواج کرده اما که IRS از سمت چپ 500 دلار به ازای هر کودک زیر 17 پرداخت.

نمایندگان و مقامات وزارت خزانه داری گفت: آنها از این مسائل آگاه هستند و تلاش برای رفع آنها. یک سخنگوی وزارت خزانه داری اشاره کرد IRS خام نزدیک به 80 میلیون پرداخت در کمتر از سه هفته. که فقط بیش از نیمی از 150 میلیون پرداخت انتظار می رود تحت تاثیر اقتصادی برنامه پرداخت.

تامین اجتماعی دریافت کنندگان را به طور خودکار دریافت و پرداخت در اواخر این ماه. مقاله بررسی خواهد شد که رئیس جمهور تهمت نام در آنها و انتظار می رود برای شروع به بیرون رفتن در هفته آینده. آمریکایی های کم درآمد که به طور معمول یک فایل اظهارنامه مالیاتی از جمله بی خانمان ها نیز واجد شرایط برای دریافت $1,200 بررسی, اما تنها اگر آنها را وارد کنید اطلاعات خود را در یک جدید غیر filers ابزار در IRS.gov.

در زیر مختصر و مفید از رایج ترین مسائل مربوط به جلوگیری از مردم را از گرفتن پرداخت و چه مراحل IRS توصیه به اصلاح آنها.

میلیون ها نفر از افرادی که استفاده از خدمات تهیه مالیاتی نمی توانید پرداخت های خود را

مشتریان که با استفاده از آماده سازی مالیات خدمات مانند H&R Block, TurboTax و Jackson Hewitt شکایت در توییتر و پست است که آنها را دریافت نمی کند خود محرک پرداخت پنج شنبه.

تا 21 میلیون مالیات filers می توان گفت: حقوق مصرف کنندگان متخصص Vijay Raghavan چون IRS ندارد این افراد را پرداخت مستقیم اطلاعات بر روی فایل اگر آنها دریافت یک پیشرفت خود را بازپرداخت مالیات از این شرکت ها بود و یا در حال هزینه برای آماده سازی مالیات گرفته شده از بازپرداخت مالیاتی خود.

دلیل آن این است که آماده سازی مالیات شرکت ها با دریافت این مالیات مردم بازپرداخت اول کسر هزینه های خود را و سپس توزیع باقی مانده بازپرداخت به مشتریان. از آنجا که IRS به حال “موقت حساب بانکی” در فایل که preparer مالیاتی ایجاد شده برای 2019 فصل مالیات Raghavan گفت.

IRS است که از مشکل آگاه و مردم را به ورودی خود را از بانک اطلاعات در مورد دریافت درگاه پرداخت سخنگوی گفت.

چی چی وو ملی حقوق مصرف کنندگان گفت: مرکز IRS به او گفت که آن را در بر داشت یک راه برای کار در اطراف این مشکل و یک “درصد قابل توجهی” از این افراد در نهایت پرداخت مستقیم. تا کنون بسیاری از آنها هنوز در انتظار.

مت Sielen از چین, کالیفرنیا., که به تازگی شغل خود را از دست شوکه شده بود به کشف کنند که او نمی خواهد از دریافت پرداخت خود را در H&R Block زمرد کارت دبیت کارت که در آن او دریافت بازپرداخت مالیات. Sielen و همسرش, یک پرستار که به مراقبت برای خانه نشین مردم را دو فرزند جوان و شمارش شد در $3,400 پرداخت به پرداخت اجاره و لوایح دیگر. این زن و شوهر بود و H&R Block خود را تهیه مالیاتی هزینه کردن از خود را بازپرداخت اوایل سال جاری که به معنی مستقل ندارد اطلاعات بانکی خود.

“من خوشحال هستم با H&R Block. من احتمالا نمی خواهد به انجام کسب و کار با آنها هرگز دوباره” Sielen گفت.

پس از او قادر به دریافت از طریق به هر کسی H&R بلوک خط تلفن Sielen رفت IRS سایت شد و گفت: برای ورود به بانک اطلاعات. او که اما خواسته های H&R Block شده بود واضح تر در مورد چه باید بکنید. وب سایت این شرکت می گوید: “ما هنوز در انتظار پاسخ از نمایندگان در مورد اکثر زمرد دارندگان کارت.”

پست صحبت با شش نفر دیگر در یک وضعیت مشابه دریافت کرده اند که نمی IRS پرداخت. یکی گفته شد او preparer مالیاتی است که او را مجبور به صبر کردن برای یک بررسی در پست الکترونیکی.

یک TurboTax سخنگو گفت IRS می کند باید همه اطلاعات لازم برای کاربران خود اما مشتریان هنوز گزارش مسائل در توییتر و پست.

“IRS مناسب اطلاعات بانکی برای همه TurboTax filers که می توان با استفاده از آنها برای توزیع محرک پرداخت و گفت:” ریک Heineman یک TurboTax سخنگوی.

‘وضعیت پرداخت در دسترس نیست’

نا امید مالیات دهندگان نیز به توییتر گرفت به دریچه در مورد ناتوانی خود را برای پیگیری زمانی که و چگونه آنها می توان به گرفتن پول خود را. برخی از ارسال یک تصویر از پیام آنها را دریافت و پس از ورود اطلاعات خود را: “وضعیت پرداخت در دسترس نیست.”

وجود دارد تعدادی از دلایل این ابزار نمی تواند بررسی وضعیت یک محرک پرداخت IRS گفت.

  • شما واجد شرایط برای پرداخت.
  • پرداخت خود را بر اساس وضعیت خود را به عنوان امنیت اجتماعی ناتواني امور سربازان بازنشسته و یا راه آهن بازنشستگی ذینفع. در این مورد IRS استفاده خواهد کرد خود را SSA یا RRB فرم 1099 اطلاعات پرداخت. اطلاعات پرداخت شما در دسترس نیست بر روی “دریافت و پرداخت” ابزار.
  • شما باید ثبت 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی فدرال.
  • شما واصل خود را 2019 بازگشت اما از آن شده است به طور کامل پردازش شده است.
  • شما با استفاده از غیر filers ابزار اما اطلاعات شما وارد شده است هنوز در حال پردازش است.
  • یک مشکل وجود دارد تایید هویت شما در هنگام پاسخ دادن به سوالات امنیتی.

دیگران می گویند که آنها در حال گرفتن این پیام حتی اگر آنها نمی افتد به هر یک از این دسته بندی ها. اطلاعات در سایت به روز شده است تنها یک بار در روز پس از چک کردن بیش از یک بار در یک دوره 24 ساعته نمی عملکرد یک نتیجه متفاوت. IRS می گوید: افرادی که واجد شرایط برای پرداخت و دریافت آن از طریق پست اگر آنها آن را دریافت نمی از پرداخت مستقیم.

دریافت اشتباه مقدار پرداخت و یا بدون پول برای فرزندان وابسته

تعداد زیادی از مردم نشان داد آنها دریافت نادرست مقدار پرداخت. پنج نفر تماس پست گفت: آنها نمی دریافت هر گونه پول برای فرزندان خود و یا دریافت آنها تنها یک فرزند پرداخت زمانی که آنها سه بچه. دیگران گفت: این مبلغ برای آنها شخصا اشتباه بود.

افرادی که درآمد ناخالص تنظیم آنها را واجد شرایط برای دریافت یک محرک بررسی هستند و قرار است به دریافت اضافی $500 برای هر فرزند زیر 17. اما یک خواننده از کنتاکی با سه فرزند زیر سن 15 گفت: او تنها 1200 $در روز چهارشنبه. او دو بررسی او 2019 اظهارنامه مالیاتی و تایید کرد که همه سه فرزند شده بودند به عنوان وابسته.

افرادی که دریافت بازنشستگی تامین اجتماعی بازماندگان و یا ناتوانی (از کار افتادگی تامین اجتماعی بیمه) مزایا و یا راه آهن مزایای بازنشستگی را به طور خودکار دریافت $1,200 محرک پرداخت اگر آنها واجد شرایط هستند. IRS اعلام کرد آن را اضافه کرده است به این گروه درآمد تامینی تکمیلی) دریافت کنندگان. این پرداخت ها به صورت خودکار برای SSI گیرندگان خواهد شد بعد از اوایل ماه مه با توجه به آژانس بیانیه.

اما نمایندگان می گوید اگر شما سقوط به یکی از این دسته ها و کودکان زیر 17 سال, شما مجبور به استفاده از غیر filers ابزار در IRS.gov به ادعای 500 دلار پرداخت برای هر کودک است. شما نیاز به یک مدرک معتبر شماره امنیت اجتماعی و یا تصویب شماره شناسایی مالیات دهندگان برای هر یک از وابستگان خود را.

جیمی جونز, ویرجینیا بیوه و مادر سه دریافت و امنیت اجتماعی بازمانده مزایای گفت: او خود را دریافت $1,200 پرداخت اما او سپرده بود را شامل نمی شود اضافی 1500 $برای کودکان خود. زیرا او ثبت اظهارنامه مالیاتی برای سال 2019 او نمی توانست با استفاده از غیر filers ابزار, او گفت:. او ذکر شده کودکان سنین 8 و 10 و 12 در اظهارنامه مالیاتی بنابراین نمایندگان باید اضافی پرداخت.

“من هرگز به دنبال جزوه و کار سخت و سعی کنید به نگه داشتن خانواده شناور” جونز گفت. “قدیمی ترین دختر من در حال حاضر بزرگتر شدن او کفش های تنیس و حتی فروشگاه ها تعطیل شد, من تا به حال برنامه ریزی برای تخصیص برخی از این پول برای خرید آنلاین خود را دریافت کنید یک جفت جدید از کفش.”

یک سخنگوی IRS مطمئن نیستم چرا جونز پرداخت را شامل نمی شود و پول برای کودکان.

افرادی که دریافت آنچه آنها باور دارند که یک مقدار نادرست را باید یک فرصت به اطلاع نمایندگان می دانند. آژانس لازم است نامه ای به پست الکترونیکی خود را به آخرین آدرس شناخته شده 15 روز پس از ارسال پرداخت کنید. این نامه قرار است به توضیح دهید که چگونه پرداخت ساخته شده و ارائه دستورالعمل در مورد چگونه برای گزارش هر گونه مسائل.

IRS سایت قفل شما را اگر شما سعی می کنید بیش از حد بسیاری از بار

برای خنثی کردن کلاهبرداران IRS ابزار قفل کردن افرادی که سعی کنید چند بار در روز. این تبدیل به یک مشکل برای مردم در تلاش برای به IRS مستقیم سپرده گذاری اطلاعات.

Andrea Tasan و همسرش شد و در نهایت قفل شده و از من پرداخت سایت پس از تلاش برای بررسی وضعیت پرداخت خود را.

مریلند و شوهر, ثبت اظهارنامه مالیاتی در سال 2018 و 2019 هر بار درخواست خود را بازپرداخت اعمال می شود به پرداخت سال بعد مالیات است. از آنجا که این IRS مستقیم بدون سپرده گذاری اطلاعات برای آنها. به من ابزار پرداخت تایید آنها واجد شرایط برای یک محرک پرداخت خود را بر اساس 2019 بازگشت اما آنها نمی تواند هر گونه اطلاعات بیشتر.

“سیستم بازگشت و با این پاسخ که اطلاعات ما مطابقت ندارد سوابق خود” Tasan گفت.

آنها تلاش دوباره خود را با استفاده از درآمد ناخالص تنظیم و بازپرداخت مبالغ خود را برای سال 2018 بازگشت. دوباره به آنها گفته شد اطلاعات مطابقت ندارد IRS سوابق. سیستم پس از آن قفل شده است و آنها را از آنجا که آنها ساخته شده است “بیش از حد بسیاری از تلاش” برای دسترسی به این ابزار است.

آنها در حال حاضر به صبر کنید بعد دوباره سعی کنید. IRS نیز جلوگیری مردم از تغییر اطلاعات حساب بانکی در حال حاضر در فایل به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از تقلب.

افرادی که بدهکار $0 مالیات نمی توانید خود را چک کنید وضعیت پرداخت

دیگران در مورد شکایت قطعی در این ابزار است که نمی خواهد اجازه می دهد آنها را به جلو حرکت کند چرا که آنها نه بدهکار هر گونه پول به IRS و نه دریافت بازپرداخت برای سال 2018 یا 2019. تایپ در صفر کار نمی کند.

“من نمی تواند پاسخ مثبت به هر یک از این سوالات از من بدهکار هیچ مالیاتی و دریافت نمی استرداد” یکی از خوانندگان نوشت. “ارسال فرم بازگشت خطا بنابراین من سعی کردم دوباره و جواب داد:” بله ” با توجه به مالیات و ‘صفر’ به مقدار. خطا دوباره.”

“ما آگاه هستند از این مشکل و در حال چک کردن به آن” IRS سخنگوی اریک اسمیت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات