Glastonbury تجربه 2020 نقد و بررسی: BBC پوشش پر از خاطره

این آخر هفته بود به 50th anniversary edition از گلستنبوری. بی بی سی هرگز خجالتی در مورد اجازه ما می دانیم این جشنواره است که در سر در گم بود اگر آن خواهد بود برگزار می شود یک چیز کوچک مثل این که لغو بین المللی مرگ طاعون. شده است وجود دارد بسیار پوشش این آخر هفته که شما تا به حال به نگاه بسیار سخت به کار کردن است که آن را در واقع اتفاق می افتد. این است که توسعه هیجان انگیز برای پخش که در حال حاضر باید بدانم که رویدادهای دیگر آنها می تواند پوشش بدون نیاز به مزاحم واقعیت است.

روز جمعه و شنبه و یکشنبه سیاه دو aired classic تیتر مجموعه: بیانسه, Adele, کلدپلی, بویی, Sheeran. این کنسرت بودند قبل زندگی می کنند از نقاط خالی شایسته مزرعه است که در آن لورن Laverne و کلارا Amfo نشسته در یک میدان پر از گاو reminisced بین برجسته. تسکین دهنده ، آن را بیش از همه رادیو و تلویزیون: بی بی سی چهار نشان آکوستیک مجموعه برای افرادی که ترجیح می دهند خود را به موسیقی آرام و iPlayer شده است تبدیل به یک نوع از Glasto کپی رایت کتابخانه با صدها نفر از اجرای برنامه از 30 سال گذشته. آن را نمی خواهد گذشت توسط خدایان از طنز است که بهترین راه برای لذت بردن از این جشنواره روستایی است با پهنای باند مناسب و معقول.

بین gangly کریس مارتین در bumfluff به یک جمعیت که نمی دانید واژه به “زرد” و با ابتلا به لیام گالاگر را pub-پیانو دندانپزشکی, من و غافلگیر نزد Jimmy Cliff خود را در کت و شلوار زرد در سال 2003 دانستن من در بین تماشاگران بود جایی. من تا به حال در مورد آن فکر از آنجا که عمدتا به دلیل من نمی تواند به یاد داشته باشید آن را به عنوان یک خانواده عکس, بی بی سی پوشش در حال حاضر خواهد شد تاری با واقعی حافظه و گرامی.

این Beeb شده است نشان, پیر مسابقات فوتبال در این تابستان بیش از حد و تضاد بین موسیقی و ورزش قابل توجه است. اگر چه انگلستان از دست دادن به آلمان همیشه یک حس خاصی از deja vu وجود ندارد بسیار به دست آورده به معنای واقعی کلمه تماشای دوباره 1996 در نیمه نهایی به بی بی سی یک ما را دعوت به انجام در بعد از ظهر شنبه. Glastonbury متفاوت است. شایسته مزرعه اجرا می شود در غربت در بهترین زمان و تکرار های جدید از جشنواره به طور عمده در خدمت به تولید جدید مبهم چشم خاطرات.

برای 100000 نفر یا بیشتر از افرادی که حضور یک بخش کوچکی از این تعداد که به تماشای آن در تلویزیون به یاد ماندنی عمل معمولا احساسی, پیر-تایمر اسپرینگستین یا Macca و یا برخی از نیمه فراموش رقص یا رگی عمل برای شما عزیزان در دانشگاه. شما فقط نیاز به یک بار رفته به مته سوراخ کردن در مورد آن را برای بقیه روز خود را. با این حال شواهد قانع کننده به خلاف ارائه شده توسط Stormzy یا Billie Eilish یا دیو اکثر مردم نمی توانید این حس که همه چیز بهتر بود زمانی که آنها جوان بودند. از یکپارچهسازی با سیستمعامل گلستنبوری تصاویر به اشتراک گذاشته شده در Instagram روشن است که نوستالژی برای بار رفت و واقعا نوستالژی برای شخص شما زمانی که شما رفت.

در میان موج از خاطره برخی به دنبال بازگشت یک یادآوری است که در حالی که موسیقی ممکن است به عنوان خوب به عنوان آن استفاده می شود, تلویزیون, مسلم بهتر است. خمیر بازی “مردم عادی” در سال 1995 تعریف شده لحظه ای فرهنگی و همچنین خود را حرفه ای اما ضبط وحشتناک, ویولن را به عنوان بالا در مخلوط به عنوان جمعیت است. این روزها حتی جزئی اعمال در دور مرحله دستگیر شده در ultra-high definition با مخاطبان عکس که انتخاب کردن هر fleck از گل.

عمل می کند می توانید سعی کنید به انتخاب کردن از ضبط به حفظ برخی از سحر و جادو زنده اما آنها را دستگیر و توسط هزاران نفر از تلفن های. بین Covid و قیمت و کمیابی – بلیط حتی اگر گلستنبوری بازده آن خواهد بود و سال قبل از آن به حالت عادی بازگشت. در یک جهان که در آن فن آوری بهبود نگه می دارد به عنوان دنیای واقعی می شود ترسناکتر بود هشدار دهنده چشم انداز گلستنبوری آینده: شما تا به حال نمی توان وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات