یک مرد شده کشته و پس از چند دارویی و نقدی در یک هتل در مرکز شهر گلاسکو.

پلیس اسکاتلند گفت: شش قربانیان بودند که برای درمان جراحات در بیمارستان از جمله یک افسر پلیس به سمت چپ در یک وضعیت بحرانی است.

این حمله که پلیس نیست درمان به عنوان تروریسم آغاز شده در پارک مسافرخانه هتل در غرب خیابان جورج مدت کوتاهی قبل از 1 بعد از ظهر روز جمعه.

پلیس در صحنه در عرض دو دقیقه و مسلح افسران مظنون مرده است.

پاسبان دیوید وایت, 42, های جدی رنج می برد چاقو جراحات و باقی مانده در بیمارستان در بحرانی اما با ثبات وضعیت در شب جمعه است.

A 17-year-old boy شد در میان دیگر قربانیان با دیگران سنین 18, 20, 38 و 53.

رئیس پاسبان پلیس اسکاتلند ایان لیوینگستون ادای احترام به کامپیوتر وایت و دیگر افسران که در پاسخ به حمله.

“وحشتناک حوادث از جمله به عنوان ما را دیده اند و امروز خوشبختانه بسیار نادر در اسکاتلند,” او گفت:. “این رویداد طبعا شوکه مردم گلاسکو و در واقع کل کشور است.

“افکار من و بهترین آرزوها هستند با کسانی که مجروح شده اند و خانواده های آنها از جمله همکار ما پاسبان دیوید وایت که به شدت مجروح شد در این دوره از انجام وظیفه خود را. من پیشنهاد شخصی من پشتیبانی به تمام کسانی که تحت تاثیر قرار است.

“ماموران بار دیگر به اجرا خطر برای محافظت از شهروندان خود را. حرفه ای خود را به عنوان افسر پلیس فوق العاده بود. من ادای احترام به شجاعت و از خود گذشتگی و تعهد به حفاظت از مردم است.”

پیش از این نیروی تایید این حادثه شد تحت درمان به عنوان تروریسم و اعلام شده وجود دارد “هیچ خطر گسترده تر به مردم”.

اسکاتلند تحقیقات پلیس و نقد و بررسی کمیسر راه اندازی کرده است رسیدگی به این حادثه است که روال برای همه کشنده تیراندازی پلیس.

پلیس مسلح دیده می شد ورود به پارک مسافرخانه هتل در طول این حادثه در حالی که کارگران در اطراف دفاتر دستور داده شد تا به ماندن در داخل.

یک شاهد عینی که به نام او به جان گفت: دو نفر که به اعتقاد او به اعضای هیات شده بود با چاقو به داخل هتل.

پلیس بسته, حزب, گلاسکو مرکز شهر زیر دارویی و نقدی (PA)

او گفت: او را از طبقه سوم هتل به پذیرش منطقه تحت پوشش در خون است.

“یکی از منشی شده بود با چاقو به پشت میز پذیرش,” او گفت:.

“و پس از آن زمانی که من رفتم پایین به ورودی من در او فریاد زد و گفت: او را به آرامش و من را برای کمک تماس بگیرید.

“وقتی که من رفتم به در ورودی دیدم یکی دیگر از پذیرش شد و مبارزه برای زندگی خود بوده و چاقو.”

Mohammad N آصف صندلی حقوق بشر افغانستان, بنیاد در توییتر نوشت که از آن استفاده می شود برای پناهجویان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“به من گفته بودند که توسط یک پناهجو اقامت در هتل است که آنها مجاز به صحبت می کنند به هر کسی که او گفت: بسیاری از مردم شده اند چاقو توسط چاقو,” او اضافه شده است.

کمپین گروه اقدام مثبت در مسکن تایید کرد که 91-اتاق هتل مسکن پناهجویان برای میرس که آنها را نقل مکان کرد وجود دارد در طول coronavirus مستند.

کریگ Milroy که شاهد پس از این حادثه از یک ساختمان اداری در نزدیکی, گفت که او تا به حال دیده می شود چهار نفر دور گرفته شده در آمبولانس.

او گفت: PA news agency: “من تو را دیدم یک مرد دروغ گفتن بر روی زمین آفریقایی تبار بدون کفش در. او بر روی زمین بود با کسی که نگه داشتن طرف من نمی دانم اگر آن را یک گلوله زخم چاقو, زخم, و یا آنچه در آن بود.”

آقای Milroy مرد گفت: یکی از چهار دور گرفته شده توسط پزشکان و اعتقاد او به عنوان یک قربانی یک حمله.

وی افزود: “پس از آن ما شاهد اغتشاش آمبولانس بیشتر و ما دیدم پلیس مسلح همه در حال اجرا به هتل در کنار جامعه ،

گلاسکو حادثه: شاهد می گوید که اخبار آسمان او را دیدم افراد تحت پوشش در خون تحت درمان توسط اورژانس کارگران

“ما هنوز ایستاده بودند خارج و بعد که پلیس آمد, پایین, پلیس ضد شورش و تریاژ تیم گفت: ما برای رفتن به عقب در و قفل درب.”

دیوید همیلتون رئیس پلیس اسکاتلند فدراسیون گفت که حمایت از خانواده مجروح افسر.

“این واضح است که اضطراب زمان برای آنها و ما می خواهیم که آنها را به سمت چپ به تنهایی به عنوان توجه خود را بسیار بدیهی است که به سمت کارگردانی مراقبت از عزیزان خود را,” او اضافه شده است.

“افکار ما نماز و بهترین آرزوها هستند با ما همکار خود و خانواده و دوستان و همه همکاران تحت تاثیر این حادثه در این زمان است.”

Nicola Sturgeon, اسکاتلند, اولین وزیر در توییتر نوشت: “”افکار من با همه کسانی که مجروح شده در این حادثه در گلاسکو امروز.

“با تشکر صمیمانه من به ما خدمات اورژانس. آسیب از یک پلیس اسکاتلند افسر است یک یادآوری از شجاعت ما افسران پلیس نشان می دهد هر روز به کار می کنند به ما امن نگه دارید.”

بوریس جانسون گفت: “افکار من با همه قربانیان و خانواده های آنان است.”

یک شماره 10 سخنگو افزود که نخست وزیر گفته بود به Ms ماهیان خاویاری دبیر خانه و افسران ارشد پلیس مورد حمله.

“نخست وزیر تشکر رئیس پاسبان پلیس اسکاتلند ایان لیوینگستون استثنایی برای شجاعت خود را ماموران در صحنه” به آنها اضافه شده است.

یک نماینده از هتل رادیسون گروه شرکت مادر از پارک مسافرخانه هتل گفت این بود که به عنوان مسکن موقت است.

منطقه معاون ارشد تام فلاناگان Kartunnen افزود: “ما عمیقا متاثر شده این رویداد غم انگیز است که اتفاق افتاده است امروز در غرب جورج خیابان در گلاسکو.

“ما در حال کار با صاحب هتل و همه مربوط به مقامات محلی از جمله پلیس اسکاتلند برای حمایت از این بررسی است.”

دانلود رایگان مقالات