جلعاد را داروی آزمایشی remdesivir نشان می دهد `امیدوار’ علائم در گروه کوچک از coronavirus بیماران

هنوز بهبود ارائه اخبار مثبت در مورد مواد مخدر دیده می شود توسط بهداشت جهانی مقامات به عنوان ارائه بهترین شات در حال تبدیل شدن به یک درمان برای این بیماری است.

سی و شش نفر از 53 — و یا دو-سوم — نشان داد که بهبود در اکسیژن پشتیبانی محاکمه نویسندگان گفت. هفده از 30 بيمار در هواکش قادر به در نظر گرفته شود زندگی-پشتیبانی ماشین آلات.

“ما نمی توانیم نتیجه گیری قطعی از این داده اما مشاهدات از این گروه از بیماران بستری در بیمارستان که دریافت remdesivir امیدوار هستند” گفت: Jonathan D. Grein, MD, مدیر بیمارستان اپیدمیولوژی Cedars-Sinai Medical Center لس آنجلس و سرب نویسنده مقاله از مجله. “ما مشتاقانه منتظر به نتایج حاصل از مطالعات بالینی کنترل شده به طور بالقوه اعتبار این یافته ها.”

در حالی که 68 درصد از بیماران نشان داد که بهبود در سطح اکسیژن حمایت آنها مورد نیاز 13 درصد درگذشت این NEJM مطالعه گفت. که 13 درصد در مقایسه مطلوب به میزان مرگ و میر از 17 به 78 درصد در چین در میان به شدت بیمار, بیماران, نویسندگان نوشت.

جلعاد سهام شده است این هفته با انتظارات بیش از remdesivir.

Remdesivir کشف شد جلعاد در شکار برای داروهای ضد ویروسی در حدود یک دهه پیش و موسسه ملی بهداشت با همکاری این شرکت برای کشف مزایای آن است. نشان داده شد به کار در برابر مجموعه ای از ویروس ها در تست های آزمایشگاهی.

آن را نشان داد اثربخشی در پستانداران مبتلا به ابولا اما شکست خورده در یک محاکمه در جمهوری دموکراتیک کنگو در انسان با این بیماری کشنده است. آن را نشان داده اثر به عنوان یک درمان پیشگیرانه در پستانداران برای MERS که coronavirus پسر عموی Covid-19 ویروس.

وجود دارد هیچ درمان تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان coronavirus اما FDA اعطا کرده اضطراری با استفاده از مجوز برای استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين دو دهه پیر داروهای ضد مالاریا. شواهد اندکی که درمان کار می کند اما رئیس جمهور تهمت بارها افزایش وعده از مواد مخدر.

حتی در حالی که چندین کامل آزمایش های بالینی از remdesivir ادامه جلعاد شده است غرق درخواست برای “رحمان” استفاده از مواد مخدر است. تحت دلسوز استفاده از قوانین و پزشکان می تواند به دست آوردن تجربی داروهای خود را به طور جدی بیمار بیماران زمانی که وجود دارد هیچ چیز دیگری را امتحان کنید.

جلعاد گفت: هفته گذشته که آن را به حال به اندازه کافی از داروی آزمایشی در دست برای درمان به 140,000 مردم تحت دلسوز استفاده از برنامه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de