“من دعوت شده برای بازی افتتاحیه و پلی آف” عرصه گفت: گلوله برای همیشه لطفا برای آخرین سال است. “هر سال جان وال از من میپرسد: ‘Yo آمده به بازکن!’ و من به توافق برسند و پس از آن من فقط همین نیست.”

در مصاحبه اخیر خود با دیرین سابق جادوگران پخش تلویزیون, Steve Buckhantz و فیل Chenier در “در جاده با باک و فیل” پادکست عرصه شد و پرسید که آیا او ممکن است یک روز آشتی با حق رای دادن است که با او یک ستاره تبدیل شد و در سمت چپ یک مخدوش میراث پس از سال 2009 اتاق قفل تفنگ حادثه متقاعد صاحب تد Leonsis به منفجر کردن این تیم است.

“به نظر می رسید مثل من میراث فوت کرد زمانی که آبه [Pollin] درگذشت” عرصه گفت: از جادوگران اواخر مالک که امضا عرصه به شش سال $111 میلیون قرارداد در تابستان سال 2008 و گذشت در نوامبر 2009. “من یک Hall of Famer در چشم او. من نیوجرسی بود که در تیر در چشم او.”

Pollin حمایت عرصه را “نمرات برای مدارس برنامه” اهدای 100 دلار برای هر نقطه عرصه به ثمر رساند در طول 2007-08 2006-07 و فصل به دی سی, مدارس, اما او همچنین یک منتقد صریح از خشونت اسلحه که تغییر حق رای دادن نام خود را از گلوله به جادوگران در سال 1997. یک ماه پس از Pollin مرگ عرصه آورده اسلحه به جادوگران’ اتاق قفل به عنوان بخشی از اختلاف با هم تیمی Javaris Crittenton و پس از آن به شوخی در مورد این حادثه درآمد تعلیق باقی مانده از این فصل است.

“ما ممکن است به تجارت همه” و سپس مدیر کل Ernie Grunfeld گفت جادوگران به جلو Caron Butler در پی این حادثه. “بازسازی از ابتدا به دنبال به جلو به آینده است.”

در فوریه 2010, جادوگران داد و ستد ساقی و هم تیمی Antawn Jamison در طول یک هفته. دو ماه بعد Pollin خانواده نهایی یک معامله به فروش Leonsis سهم خود را از جادوگران. عرصه قرارداد او را دشوار است به حرکت می کند اما او در نهایت معامله به سحر و جادو برای Rashard لوئیس در ماه دسامبر. در آن نقطه به دیوار که واشنگتن انتخاب شده با شماره 1 انتخاب کنید پس از برنده شدن در قرعه کشی درفت NBA شد و در حال حاضر در حال ایجاد خود را به عنوان چهره جدید از حق رای دادن.

“چه اتفاقی افتاد با من و این سازمان در پایان آن صدمه دیده است اما از نظر کسب و کار, آن را حس برای Ted” عرصه گفت. “شما باید بیش از شروع شما باید برای شروع تازه است. من به یاد داشته باشید زمانی که جان دیوار آمد و من به او گفت: “من نه که رفتن به نشستن در اینجا و گوشت گاو با شما بیش از این نقطه است. آن را نقطه خود را. این تیم خود را. من در outs. من قصد دارم به دنبال خود منجر شود.’ من و جان شده اند, برادر بزرگ, برادر کوچک از آن. شده است وجود دارد هرگز هیچ مشکلی با او.”

عرصه گفت که او نمی باید هر گونه مشکلات با Crittenton یا و او مدعی است که تفنگ حادثه یک شوخی بود کج رفته است. Crittenton بود به حالت تعلیق باقی مانده از این فصل بیش از حد و هرگز در دیگر بازی NBA. در سال 2015 Crittenton محکوم شد به 23 سال زندان پس از شفاعت از گناه به صورت داوطلبانه قتل نفس برای نقش خود در سال 2011 تیراندازی مرگ یک آتلانتا ،

“با Javaris چیزی که شما باید به یاد داشته باشید این نبود گوشت گاو” عرصه گفت. “از همه بازیکنان در این تیم احتمالا Javaris ترین سازگار آمدن به اتاق من وقتی ما فرود آمد. فقط به بحث در بسکتبال, تماشای فیلم فقط بحث در مورد زندگی چه چیزی می تواند او را به بهبود است.”

سوخت و خشم و عرصه گفت که او در نظر گرفته به نوشتن یک کتاب شش سال پیش در مورد چگونگی تصدی خود با جادوگران به پایان رسید اما او در نهایت تصمیم گرفت در برابر آن است. او گفت Buckhantz و Chenier که LeBron James, شرکت تولید است که علاقه مند به انجام یک داستان در مورد زندگی خود است که تمرکز بر روی شادتر لحظات زندگی حرفه ای خود را.

عرصه هنوز به ارتباط با جادوگران مدیر کل تامی شپرد, اما او نمی درگیر با جادوگران انجمن فارغ التحصیلان. وجود دارد هیچ برنامه ای به طور رسمی بازنشسته شماره اش و عرصه به نظر می رسد محتوای آن است.

“چگونه من می خواهم برای به هم زدن یک سازمان است که آیا به من؟” عرصه گفت. “من نمی توانم دیوانه در مورد یک حادثه … چرا که در پایان روز از آن من است. آنها فقط مجبور به واکنش نشان می دهند. واکنش در بهترین [علاقه] سازمان است. من لازم نیست که هر گونه احساسات سخت است. … آیا من سزاوار من نیوجرسی در تیر? احتمالا نه. اما آنها در خانه و این چیزی است که مهم ترین به من. اگر من می تواند به پایین در تاریخ, من می توانم بگویم که بیشتر کشباف در خانه های مردم.”

برای مطالعه بیشتر در این جادوگران:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات