“آیا شما جدی است ؟ نگاه, نگاه, نگاه, نگاه کنید! من حتی انجام هر کاری” او می گوید: به عنوان یک افسر پاسخ که او در تخلف از شهر نیویورک را منع رفت و آمد سفارش. “این به من می گوید در این برنامه که … من می تواند به شما نشان می دهد بچه ها شما نمی توانید دستگیری من. آیا شما جدی است ؟ آیا شما جدی است ؟ برای واقعی؟”

این بیماری همه گیر در سراسر کشور و تظاهرات بیش از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس را برجسته کرده اند تهدید به تحویل رانندگان دستگیر شده توسط مقامات و یا به اتهام تخطی از قانون جرائم برای انجام سفارشات دقیقا به شرکت ها توصیه می کنند. برنامه های مانند خاویار بارگذاری و Instacart که بازی رانندگان و پیک با سفارشات برای مواد غذایی و یا دیگر تحویل تا حد زیادی نگه داشته و عامل طول حکومت. و رانندگان گاهی اوقات غافل از خطرات ناشی از پذیرش سفارشات از برنامه های.

کسانی که جدیدتر خطرات ساخت در حال حاضر نهان استخر مسئولیت در مواجهه با بسیاری از این پیمانکاران مستقل که حق ندارد به مزایای در دسترس سنتی کارکنان در این شرکت ها می گویند که یک ارز برای انعطاف پذیری است. آنها مسئول سلامت خود مراقبت و تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه — با کمی حفاظت از نظر قانونی اگر آنها متعهد شرکت-تحریم فعالیت های بعد از آن یافت می شود غیر قانونی است.

این خطر می تواند در راه های مختلف: بلیط ترافیک بالاتر از نرخ بیمه بزه استناد و حتی بازداشت.

“وجود دارد همیشه یک سطح معینی از ریسک گفت:” الکس Rosenblat یک پژوهشگر فناوری نوشت که “Uberland: چگونه الگوریتم های در حال بازنویسی قوانین کار می کنند.” “در حالی که کارمند است برخی از پوشش قوانین وجود دارد در جایی که می گویند شما باید به ارائه یک محیط کار ایمن” او گفت:. اما “پیمانکار مستقل است موافقت خود را در تمام خطرات خود را دارند.”

شرکت های مانند Uber, Lyft, DoorDash خاویار و Instacart می گویند که ایمنی از کسانی که کار برای آنها این است که اولویت خود را و است که آنها ارائه پشتیبانی برای برخی از, گرفتار در اخیر حقوقی و قانونی فرای توسط سیاست های خود را در حالی که تلاش برای به حداقل رساندن خطر.

DoorDash برای مثال می گوید: آن زمان مراحل برای محافظت از کارگران در همه گیر شروع: سازماندهی تماس تحویل به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض بین پیک و مشتریان توزیع ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و دستکش و ایجاد یک مالی-برنامه کمک برای پیک که تست مثبت برای covid-19 هستند تحت قرنطینه سفارشات و یا واجد شرایط زیر دیگر همه گیر مربوط به معیار.

این شرکت ها می گویند آنها صرفا سیستم عامل های فن آوری است که برای اتصال مصرف کنندگان سفارش غذا و یا نقطه سواری با افراد مایل به انجام وظایف. کسانی که در انجام وظایف نیست کارکنان در این شرکت مشاهده اما پیمانکاران و شرکت ها در حال مبارزه کالیفرنیا قانون با هدف به عنوان تعیین آنها به عنوان کارکنان.

اما این شرکت ها به شدت متکی به خود راننده و پیک برای پاسخگویی به تقاضای محدود کردن زمان انتظار و نگه داشتن هزینه های پایین است.

بسیاری از کارگران سهم زیادی از آنها مستند نشده مهاجران و افراد می گویند که قانونی و کمک های مالی ارائه شده توسط این شرکت در برخی از موقعیت ها کافی نیست. کسانی که کارگران ممکن است به توضیح یک رکورد بازداشت یا جرم تخطی از قانون حتی ساده استناد ترافیک است که می تواند خود را تحت تاثیر قرار وضعیت مهاجرت یا شغل آینده چشم انداز و در غیر این صورت پیچیده زندگی خود را در راه های پیش بینی نشده.

Uber و Lyft کمک مجموعه ای از تن برای بسیاری از فرفره اقتصاد با اصلی خود را گسترش خشونت آمیز مدل دهه گذشته است. کسانی که غالبا با تشویق شکستن مقررات محلی به سواری حتی زمانی که ارائه خدمات نیست و در عین حال قانونی تخلیه خطر به رانندگان در حالی که گاهی اوقات ارائه به پوشش و در نتیجه جریمه.

تحویل شرکت خاص در حال دیدن یک سیل جدید کارگران که ممکن است غافل از خطرات. این شرکت اضافه شده اند صدها نفر از هزاران نفر از جدید فرفره کار موقعیت پس از همه گیر آغاز شد در حالی که تعداد کل افراد تقاضا برای مزایای بیکاری در دوره گذشته افزایش یافت 40 میلیون.

کسانی که شغل می تواند نیاز به زیپ را از طریق ترافیک شهرستان که در معرض عناصر بر روی دوچرخه و اسکوتر و در معرض کارگران به خطر بلیط پارکینگ و استناد برای تحویل الکل به افراد زیر سن قانونی.

DoorDash پیک Sherri تاکر از Decatur, Ga., مجبور به پرداخت بیش از $100 در هزینه های پس از آن بود که بوت میان جورج فلوید تظاهرات در آتلانتا در حالی که او برگرفته از یک رستوران سفارش دهید. 38-سال, شروع کار برای DoorDash مدت کوتاهی قبل از همه گیر است و در بر داشت که آن را مستلزم خطر بیشتری از پاداش.

بلیط به مبلغ تقریبا “دو روز ارزش کار برای DoorDash,” او گفت:.

قوانین جدید برای محدود کردن تماس بین مشتریان و رانندگان نیز بدان معنی است که او ممکن است نیاز به پارک به طور غیر قانونی و با عجله غذا به کسی درب در حالی که دستکاری سفارشات. “شما رو به دو پارک و امیدوارم که شما نمی توانید بوت,” او گفت:.

DoorDash کار کرده است برای حل مشکلات پارکینگ به صورت پیک در گذشته امید بستن به یک آزمایش در واشنگتن دی سی به رانندگان اجازه می دهد برای ذخیره محدود کردن فضا برای رها کردن آف جلوتر از زمان به عنوان مثال یک شناخت از مسائل از ساخت تحویل در تراکم مراکز شهری.

هر دو این بیماری همه گیر و اعتراضات باعث شد این شرکت برای انتقال مسئولیت به کارگران به درک قوانین و خطرات مرتبط با شغل خود گفت: برایانت سبز, یک وکیل و موسس در حقوقی Rideshare یک شخصی آسیب شرکت حقوقی به نمایندگی از سوار-به اشتراک گذاری رانندگان و مسافران است.

“آن روی سگ بزرگ این شرکت برای کسانی که مراحل فعال به جای آن فشار مسئولیت و خطرات آن بر روی مرد کوچک” او گفت:.

سبز گفت: شرکت خود را به میدان فرستاد ده ها تن از تماس های تلفنی میان حکومت به دنبال روشن شدن از رانندگان در قوانین. او گفت: شرکت ها باید بهتر اطلاع از کارگران خود را از خطر بازداشت.

در میان حکومت, برنامه, جمله, حال بارگذاری, DoorDash و خاویار تحت فشار قرار دادند اعلامیه به رانندگان و پیک در مورد حکومت و محدودیت های دیگر با هدف جلوگیری از فعل و انفعالات مانند یک شامل NYPD.

خاویار و Doordash دستورالعمل به نیویورک پیک در 4 ژوئن گفت: “اگر یک مامور اجرای قانون و یا سایر مکان های رسمی تلاش برای متوقف کردن شما را از ارائه خدمات تحویل لطفا آنها را نشان می دهد این مشاوره مربوط به زیر” آن گفت و آن را شامل یک ارسال با زبان توضیح معافیت.

کاترین مک کورمک سخنگوی DoorDash گفت: این شرکت ارائه دستگیر پیک در شهر نیویورک قانونی, مالی, پزشکی و روانی پس از حادثه و همکاری با مسئولان شهرستان به مرتب کردن بر اساس وضعیت.

این خاویار پیک گرفته شده بود به پلیس بازداشت و منتشر شد گفت: Sgt. جسیکا jeff schuster یک NYPD سخنگوی. پیک نمی تواند نظر رسیده است.

Uber سخنگوی Kayla ايران گفت: شرکت خواسته NYPD و دفتر شهردار به یاد مأموران اجرای قانون از پیک’ وضعیت به عنوان کارگران ضروری, پس از شرکت های آموخته شده از مواد غذایی پیک در شهر که به اشتباه دستگیر شده است. او گفت: این شرکت همچنین ارائه کمک های حقوقی به هر گونه اشتباه دستگیر پیک که تا به حال ارائه شده است در برنامه است.

خطر است بخصوص برای افرادی که از رنگ را که تا بخش های زیادی از این فرفره نیروی کار در شهرها مانند شهر نیویورک و سان فرانسیسکو, کارگران می گویند. یک 2018 مطالعه آماده برای شهر نیویورک تاکسی و کرایه تاکسی کمیسیون نشان داد که 90 درصد از شهر نیویورک برنامه مبتنی بر رانندگان بودند و از مهاجران به عنوان مثال.

هنگامی که بارگذاری شد تلاش برای راه اندازی سرویس در پرتلند سنگ., در سال 2014 پورتلند اداره حمل و نقل و رانندگان هشدار داد که آنها بیش از حد می تواند به صورت مدنی و مجازات کیفری است. Uber حال راه اندازی برنامه خود را قبل از مقامات تاسیس مقررات اجازه می دهد آن را به سواری معنی رانندگان نیز عامل به طور غیر قانونی. در کالیفرنیا در سال 2015 این شرکت گفت: رانندگان به نادیده گرفتن مقررات و وانت در منطقه خلیج فرودگاه قبل از آنها به طور رسمی مجاز به کار در مکان های توافق — همراه با رقیب Lyft — برای پوشش این جریمه با توجه به گزارش های رسانه ای از زمان.

اخیرا پست گزارش بارگذاری می خورد نرم افزار اجازه پیک به ارائه نوشیدنی های الکلی بدون دیدن خیر IDs — به طور بالقوه در معرض آن پیک به مجازات های کیفری برای انجام سفارشات دقیقا به عنوان اختصاص داده است.

Farnaz Feizi از واکاویل کالیفرنیا کاهش یافته است یک ظرف سوپ را به یک مشتری در نزدیکی همپتون مسافرخانه در اواخر ماه گذشته پس از آن او بود احاطه شده توسط افسران پلیس که به او گفت که او در حال شارژ برای فروش الکل به جزئی.

28 ساله شد در کالیفرنیا گروه نوشیدنی الکلی کنترل نیش برای جلوگیری از غیر قانونی تحویل الکل به افراد زیر سن قانونی. اما Feizi که ارائه شد برای DoorDash می گوید: او هرگز مطلع که حاوی الکل است.

“من نمی تواند طعم و مزه آن است. من نمی توانم آن را باز کنید. وجود دارد هیچ چیز نوشته شده در یک ظرف سوپ که می گوید مارگاریتا” Feizi گفت.

جان Carr سخنگوی وزارت کالیفرنیا از نوشیدنی الکلی کنترل گفت که گروه نیست هدف به هدف فرفره کارگران و که آژانس نمی صلاحیت بیش از برنامه چرا که آنها مجاز به فروش الکل. رستوران فروش نوشیدنی دارای مجوز به فروش الکل و ممکن است تحت تاثیر قرار.

“ABC نمی خواهند به عنوان جرم جنایی به استناد تحویل رانندگان از آنجا که ما انجام همدردی با همه کسانی که در حال کار در طول این همه گیر و ارائه خدمات به مردم,” او گفت: “در همان زمان ABC نمی تواند ایستاده و اجازه الکل تحویل داده می شود به افراد زیر سن قانونی بدون کنترل.”

مک کورمک در DoorDash سخنگوی گفت: این شرکت تماس Feizi به ارائه حمایت قانونی پس از این پست و به دنبال دهید. او گفت: ظرف سوپ شده است برچسب نادرست در برنامه و باید با برچسب یک نوشیدنی الکلی.

Feizi استخدام یک وکیل و برنامه ای برای مبارزه با شارژ. او نگران آن است که بزه و جرم می تواند پیامدهای برای اشتغال سال پایین خط.

ریسک بالاتر در میان همه گیر و حکومت. اما اضطراب در اطراف پیش بینی نشده تعاملات با اجرای قانون مشترک احساسات درون فرفره کار که در آن یک تک استناد می توانید پاک کردن یک روز درآمد.

جرثقیل بیکر سان فرانسیسکو گفت: او کشیده شد و بیش با مسافران در اتومبیل خود بعد از سفر طول خلیج پل به شهر یک روز در سال گذشته دریافت استنادی برای بیش از 160 دلار برای پوشیدن کمربند ایمنی. او اذعان اشتباه اما می گوید این کار بی رحم در چنین شرایطی است.

“هر گونه تخلفات چیزهایی که شما باید به نگاه و می گویند, ‘در اینجا می رود یک روز پرداخت و یا یک روز و نیم را پرداخت,'” گفت: 54 ساله بارگذاری راننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات