غول مدیر یک زانو طول سرود و تهمت توییتهایی ‘بازی بیش از برای من”

این تظاهرات توسط غول و یکی لس آنجلس فرشتگان مسکن Keynan میدلتون که در زمان زانو و مطرح یک مشت قبل از بازی در نمایشگاه بازی دوشنبه شب در سن دیگو شد برای اولین بار در MLB پس بروس ماکسول در زمان زانو در سپتامبر 2017, زمانی که بازیکنان NFL و دیگر ورزشکاران به دنبال مثال های تعیین شده توسط khezri با در نظر گرفتن زانو در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. تظاهرات خشم رئیس جمهور که آن را دیدم به انتقاد از پرچم و نظامی است.

در حال حاضر با رقابت های ورزشی بازگشت کمی کمتر از دو ماه پس از مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و دیگر غیر مسلح سیاه مردم موجب تظاهرات در سراسر کشور مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن همان موضع است که در تنظیم کردن یک بحث ملی.

“پاسخ من [به ناروا] است من نمی آن را به عنوان بی احترامی در همه” Kapler گفت: سهشنبه (از طریق ایالات متحده امروز). “من هیچ چیز بیشتر از آمریکا نسبت به ایستادن برای آنچه شما ايمان است. من هیچ چیز بیشتر میهنی از تظاهرات مسالمت آمیز که همه چیز خسته کننده و ناراحت کننده است.

“و در نهایت هیچ کس وجود دارد که باید ما را به توقف کار درست انجام می دهند. مهم نیست که آنچه رهبر می گوید که آنها در حال رفتن به زیر یک بازی است. آنچه مهم است این است که ما در حال تزلزل در تلاش برای انجام آنچه درست است.”

ورزشکاران تظاهرات به نظر می رسد به احتمال زیاد تکرار شده به عنوان دنده ورزشی تا دوباره و غول نیست به تنهایی. این فصل به طور منظم بازکن بین اتباع واشنگتن و نیویورک یانکیز در پنج شنبه شب انجام خواهد شد یک پیام پنهان با Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و یکی از برجسته کشور صداها در طول همه گیر پرتاب کردن تشریفاتی اول بشه.

روز یکشنبه Kapler و دیگر اعضای غول دوباره در زمان زانو قبل از نمایشگاه بازی. “آنچه راهنماهای ما تصمیم” مدیر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز “ایستاده است تا برای افرادی که نیاز ما را به ایستادگی کردن برای آنها است.”

Kapler است که در فصل اول خود را مدیریت غول اعتقاد بر این است که برای اولین بار مدیر یا سر مربی در هر یک از چهار عمده آمریکای شمالی طرفدار ورزشی لیگ به اعتراض در اين راه است. او گفت: بازیکنان و کادر فنی خود قصد دوشنبه و گفت که حمایت از هر تصمیم هر فرد ساخته شده است.

“من می خواستم آنها بدانند که من با خوشحالی با کشور ما به کار گرفته توسط پلیس,” Kapler به خبرنگاران گفت: پس از نمایشگاه بازی شنبه مقابل اوکلند, اوکلند دو و میدانی در سالن بزرگ است. “من به آنها گفتم که من می خواستم برای تقویت صدای خود را و من می خواستم برای تقویت صدا از جامعه و جوامع به حاشیه رانده شده نیز هست.

“و من به آنها گفتم من می خواستم به استفاده از پلت فرم برای نشان دادن نارضایتی من با روشی که ما به کار گرفته نژادپرستی در کشور ما است. من می خواستم برای نشان دادن نارضایتی من با روشن ما سیستمیک نژادپرستی در کشور ما است.

“من می خواستم آنها را به می دانم که آنها رو به تصمیم گیری خود را. و ما را احترام و حمایت از کسانی که تصمیم گیری. من می خواستم آنها را به احساس امنیت در صحبت کردن. ما تا به حال این بحث های چند روز گذشته و ما همچنان به آنها را داشته باشد.”

غول outfielders Jaylin Davis, Mike Yastrzemski و آستین اسلاتر در زمان زانو, آیا به عنوان اولین مربی پایه Antoan ریچاردسون. Shortstop Brandon, Crawford, ایستاده بود پشت دیویس و ریچاردسون با دست خود را بر روی شانه های خود را. ماه گذشته دیویس نوشت: از تبعیض نژادی او را تجربه کرده است و اضافه میکند: “مگر همه ما پیدا کردن یک راه به طور علنی بحث و واقعا گوش دادن به یکدیگر در مورد نژاد پرستی, ما هیچ امید ریشه کن شود.”

ماکسول است که بازی برای Acereros د مونکلووا مکزیکی لیگ برای دو فصل گذشته پس از اعتراض او در زمان یک زانو قبل از بازی روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تجمع در شکارچی بومی ایالت آلاباما به نام NFL صاحبان به “آتش” هر “پسر یک ب—-” چه کسی نمی ایستادن در سرود. ماکسول در ادامه اعتراض به آن فصل و منتقل شد توسط Giants’ تظاهرات دوشنبه شب.

“وجود دارد مقدار زیادی از شادی در قلب من صادقانه میگویم. وجود دارد بسیاری از امداد و گفت:” ایالات متحده آمریکا امروز باب Nightengale. “بود و بسیاری از احساسات است. فقط شاهد گسترش آگاهی است که مردم در حال دیدن این بی عدالتی بشریت در کشور ما و برای مردم در حال حاضر به آن ایستاده بود که پس از شادی برای من است.”

ماکسول ادامه داد: “اگر من وجود دارد, من می خواهم به Kapler یک آغوش بزرگ, لرزش دست خود را و به او بگویید من با افتخار در کنار او. این یک گام بزرگ است. برای کسی در این موقعیت برای قرار دادن عنوان خود را به کنار خود را آسیب پذیر است که در وضعیت ایستاده و برای آنچه که درست است این است که بزرگ برای بشریت است.

“این هیچ ربطی به پرچم و نه نظامی. این یک پیام ایستادگی برای حق شود.”

غول right-hander کوین Gausman گفت Nightengale که Kapler گفته بود بازیکنان آنها برای تصمیم گیری چه باید بکنید.

“بزرگترین چیزی است که هر چه به سمت شما در, آیا شما تصمیم به ایستادن یا زانو زدن به هر دلیل که او قرار بود به غرفه ما” Gausman گفت. “من فکر می کنم که مهم است در حال حاضر.”

حساب نیز به اشتراک گذاشته شده به نقل از لس آنجلس داجرز پارچ کلیتون Kershaw.

روز بعد خود را, تظاهرات میدلتون توضیح داد ژست خود را به tweeting “زانو برای من یک راه برای ادامه به “استفاده از پلت فرم برای تغییر در یک راه مسالمت آمیز.”

فرشتگان مدیر جو Maddon گفت: لس آنجلس تایمز که منچستر پیشنهاد کرده بود این ایده در طول یک ویدئو کنفرانس در زندگی مهم جنبش در ماه ژوئن.

“این چیزی است که او به شما نشان داد امشب” Maddon گفت. “من یک نوه که رفتن را از طریق همان چیزی که در حال حاضر, و من کاملا حمایت واکنش او به همه از این است.”

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de