‘عصبانی شدن نیست تشکیل خشونت خانگی’: زن به قتل توسط شوهر هفته پس از قضاوت برکنار محافظ منظور

یک اوهایو قاضی در دفاع از یک حکم پس از یک زن خشونت خانگی مورد اخراج شد و فقط یک هفته قبل از شوهر جدا به قتل او.

Gaberien “گیب” Clevenger, 22, از منسفیلد اوهایو شد چاقو به مرگ توسط شوهرش, Alec بلر 21. او بعد از اعتراف به جرم و جنایت.

قتل او آمد کمتر از یک هفته پس از او با حضور در یک جلسه در مورد تمایل محافظ حکم دادگاه علیه شوهر خود باشد. آن رد شد چرا که او “موفق به اداي شهادت به هر گونه اعمال خشونت” با وجود از دست دادن شواهدی وجود دارد که او را شریک سابق تا به حال بارها و بارها تهدید کردند.

قاضی هدر Cockley از Richland County روابط داخلی در دادگاه در دفاع از دادرس که تصمیم اضافه کرد “The magistrate که شنیده در این مورد گریه اشک برای قربانی و خانواده او. او نیز بوده است unmercifully و ناعادلانه مورد حمله و سرزنش در رسانه های اجتماعی” به منسفیلد اخبار مجله گزارش شده است.

Ms Clevenger بدن داشت در 11 فوریه ریخته در یک منطقه پوشیده شده از درخت پس از شوهرش به رهبری اجرای قانون به محل.

در همان روز آقای بلر دستگیر شد و به اتهام قتل در ارتباط با همسر خود را از مرگ. او همچنان در زندان شهرستان ریچلند در $1m اوراق قرضه.

Ms Clevenger اول برای ثبت یک سفارش محافظ در برابر شوهرش در 22 ژانویه و با حضور در این جلسه توسط خودش. یک جلسه بود و پس از آن برنامه ریزی شده در فوریه 5 با هر دو طرف در حال حاضر برای زن در حال حاضر پرونده او در مقابل قاضی شارون ممکن است.

مدارک ارائه شده توسط Ms Clevenger شامل موارد شوهرش به اتهام اذیت و آزار او را بیش از این تلفن به خانه اش و شکستن همه چیز خود را و ارسال او Facebook messages گفته او “امیدوار است او می میرد”.

با توجه به صوتی از 22 ژانویه شنیدن این زن به نام اجرای قانون یک شب پس از شوهرش به خانه او آمد و شروع به شکستن اقلام است.

“درخواست شهادت دادند که پاسخ دهنده بوده و نشان پرخاشگری به عنوان اگر او در واقع می خواهد به او ضربه. بازپرس پرسید: برای روشن شدن” Ms Cockley گفت. “درخواست شهادت دادند که به عنوان مثال در همان مناسبت که مخاطب شکستن بود او همه چیز و به عنوان او را به پلیس گزارش او در حمام تلاش برای خارج شدن. مخاطب نمی خواهد اجازه دهید او را. او سنجاق او را در حمام, جیغ, در صورت تماس با او و نامها و نمی خواهد اجازه دهید او حرکت می کند. درخواست به نام اجرای قانون است. مخاطب رو دیوانه, ‘freaked,’ ملعون در او ناودان درب و چپ.”

در این جلسه کامل آقای بلر اعتراف به داشتن مشکلات کنترل خشم خود و اعتراف به ارسال تهاجمی Facebook messages.

“حقایق مندرج در آن جلسه کامل نشان می دهد که مخاطب [آقای بلر] عصبانی می شود. مخاطب را عصبانی شدن تلقی نمی شود خشونت خانگی. مخاطب را فوق العاده خود میز و لامپ با هیچ مدرکی وجود ندارد که او را تهدید درخواست در آن زمان در بهترین مالی و سوء رفتار در بدترین جنایی آسیب رساندن به اموال” Ms Cockley گفت.

“اذیت و آزار Facebook messages تشکیل نه خشونت. در حالی که من بحث Facebook messages بیشتر درخواست خودش مشخص می شود آنها را به عنوان اذیت و آزار تماس نام او و گویند مضر چیز است. او در هیچ نقطه ای مشخص آنها را به عنوان تهدید می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>