شما در خانه در حال حاضر — تمام وقت — یا گیر در داخل خانه با بچه ها. همه خسته از تماشای تلویزیون و Infinite ویدئوها در تمام طول روز.

بنابراین شما فکر می کنم در حال حاضر زمان برای به دست آوردن یک سگ یا گربه. شاید حتی نجات یک حیوان خانگی از یک پناهگاه. شاید یک دوست چهار پا می تواند از بین بردن استرس از برخورد با کروناویروس.

توقف. فکر می کنم با دقت در مورد این تصمیم و چگونه آن را تحت تاثیر قرار خواهد بودجه خود را هنگامی که زندگی به حالت عادی برمی گرداند و آن را به یک روز. اجازه ندهید که این احساسی خرید — یک ضربه تصویب. انجام محاسبات ریاضی اول. از خودتان بپرسید: آیا من می توانم استطاعت یک حیوان خانگی ؟

به تازگی گوگل روند توییتی “ما هرگز علاقه مند به حیوانات خانگی: جست و علاقه در هر دو سگ و گربه برتر تمام زمان بالا در سراسر جهان (و سگ برنده).” گوگل همچنین اشاره کرد که جستجوی عبارت “پرورش سگ در نزدیکی من” به تمام زمان بالا در ایالات متحده است. “چرا نظافت ضروری برای حیوانات خانگی” نیز مشخصی در ترافیک جستجو.

بسیاری از خانواده ها ممکن است با توجه به گرفتن یک سگ یا گربه برای کمک به, با, خستگی, و یا به عنوان انگیزه ای برای خارج شدن از خانه برای پیاده روی روزانه.

اما آنها ممکن است از جمله مسئولیت مالی: مواد غذایی, نظافت, هزینه های دامپزشکی حیوان خانگی بیمه شبانه روزی در طول تعطیلات (هر زمان که ما به آنها را دوباره) و تمام اسباب بازی های حیوان خانگی شما می خواهید برای خرید.

به عنوان یک کشور ما صرف شکستن رکورد $95.7 میلیارد دلار در سال 2019 در حیوان خانگی خدمات و محصولات با توجه به آمریکایی حیوان خانگی محصولات انجمن. مراقبت دامپزشک و محصولات اضافه شده به $29.3 میلیارد دلار است. مواد غذایی حیوان خانگی و رفتار هزینه $36.9 میلیارد دلار است.

من به خوبی آگاه از خطرات گرفتن یک حیوان خانگی تحت فشار. پس از مرگ پدر در قانون بود که با ما زندگی می کنند, من داد و به من کودکان درخواست برای یک سگ. من تا به حال بوده است holdout چون من نگران من خواهد بود سمت چپ با بلند کردن اجسام سنگین از مدفوع وانت و تمام مسئولیت های دیگر آمده است که با داشتن یک سگ.

[به تنهایی بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به سگ و گربه و جوجه به مقابله با خود جداسازی]

من مطمئن بود که من می خواستم برای اضافه کردن که هزینه به بودجه ما است. اما من غم و اندوه غلبه من سوء ظن.

مطمئن شوید به اندازه کافی هزینه های شروع به تجمع می یابد. در یک نقطه سیمبا ما 11-پوند تریر مخلوط شد و تنبل نمی خوردن. شوهرم به شوخی گفت: “او فقط نیاز به خوردن برخی از چمن است.” معلوم سیمبا به حال انسداد روده که هزینه بیش از $400 به درمان و نه از جمله دارو. او تا به حال عفونت گوش. وجود دارد به طور منظم نظافت هزینه. یک تابستان ما هجوم کک حتی اگر من دقیق در مورد شستن سیمبا ملافه. ما تا به حال به تماس در شرکت کنترل آفات.

مالکیت حیوان خانگی می تواند یک تجربه فوق العاده به خصوص اگر شما در حال نجات یک حیوان است. اما من از آنها بدم میاید برای مردم را به خرید و یا اتخاذ یک حیوان خانگی تنها برای پیدا کردن که بعدا آنها نمی توانیم به آن را نگه دارید.

و یا اگر شما متوجه یک بار جمعی ما coronavirus مکث است که شما لازم نیست که زمان کافی برای گذراندن با سگ خود را ؟ شما در خانه در تمام طول روز در حال حاضر بنابراین شما می توانید بازی واکشی برای ساعت. اما هنگامی که شما از سر همه گیر برنامه شما تا به حال قبل از covid-19 همه گیر خواهد فلفل یا فرسوده تا پایان پاره کردن خانه خود را برای عدم فعالیت ؟

آن را ضروری به حساب چقدر از بودجه خود را نسبت به مراقبت برای حیوان خانگی خود را. دست کم نگیرید هزینه های سالانه. در اینجا سه سوال از من بپرسید بالقوه صاحبان حیوان خانگی.

[چگونه به صحبت کردن با سگ خود را در مورد اجتماعی فاصله]

آیا شما یک صندوق اضطراری? اگر شما نمی توانید هزینه به صورت نقدی کوسن برای خودتان — حداقل یک ماه یا دو — چرا شما اضافه کردن یکی دیگر از مسئولیت مالی به بودجه خود را ؟ چه کار می کنید اگر حیوان خانگی خود را به طور جدی بیمار شد و شما رو یک دامپزشک لایحه ؟ شما نیاز به یک شخصی rainy-day صندوق و یکی دیگر برای حیوان خانگی خود را و یا حداقل حیوان خانگی بیمه.

اگر شما کودکان شما صرفه جویی در خود را برای کالج آموزش و پرورش ؟ مطمئن شوید که سالانه هزینه برای یک سگ یا گربه در حال بطور قابل توجهی کمتر از شهریه های کالج. اما هر دلار صرفه جویی شما برای کالج, یکی, کمتر, دلار شما و یا فرزند شما را مجبور به قرض گرفتن. سگ خود را نمی پرداخت صورتحساب خود را در سن شما. بدهی های خود را-رایگان کودک ممکن است.

آیا شما صرفه جویی به اندازه کافی برای بازنشستگی است ؟ شما باید به این یک اولویت است. شما ممکن است استدلال می کنند که شما نمی توانید قرار دادن قیمت در شادی مالکیت حیوان خانگی. من ضد استدلال می کنند که لوکس و امتیاز از مالکیت حیوان خانگی باید پس از شما ساخته شده مطمئن شوید که منابع مالی خود را در نظم هستند.

شما قطعا می توانید دور با هزینه های کمتر در حیوان خانگی خود را, اما مراقبت مناسب و تغذیه اضافه کردن. اجازه ندهید استرس در بسته در حال حاضر منجر به تصمیم گیری های مالی است که شما نمی توانید استطاعت بعد.

یک سوال در مورد بازنشستگی و یا امور مالی شخصی? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در ظهر. خوانندگان ممکن است نوشتن به میشل Singletary در واشنگتن پست 1301 K خیابان شمال غربی واشنگتن 20071 یا michelle.singletary@washpost.com. به عنوان خوانده شده قبلی رنگ پول ستون رفتن به wapo.st/میشل-singletary
.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات