دریافت های مالی خود را به کامپیوتر. کسانی که ممکن است به آنها نیاز دارید بعد سپاسگزار خواهد بود.

ژاپنی سازماندهی گورو ماری کوندو الهام بخش بسیاری از مردم به بی رحم مورد خلاص شدن از مسائل است.

اگر شما تبدیل به decluttering فلسفه, شما می دانید Kondo می گوید که آنچه باقی می ماند نیاز به “جرقه شادی است.”

اما نگه داشتن مورد علاقه خود را جفت شلوار جین فقط همان نیست که تصمیم گیری چه اسناد و مدارک مالی را می توان به پاره پاره کننده.

پس نگاهی به اهداف مالی خود فایل یک راه متفاوت است. فکر می کنم در مورد گرفتن سازمان یافته و نه برای خودتان بلکه برای کسی است که برای کمک به پیدا کردن مدارک خود را باید به شما تبدیل به ناتوان و یا می میرند.

من می دانم. هیچ شادی که در آخرین بیانیه.

اما من بخشی از (و یا شاهد) تلاش های بسیاری برای کمک به حل و فصل املاک و اغلب آن را طاقت فرسا روند. مردم عزادار و در عین حال آنها رو به شکار از طریق کوه از انباشته مقالات به قطعه با هم یک فرد زندگی مالی. این ظروف سرباز یا مسافر شما می خواهید به ترک پشت ؟

شاید شما خواهد شد. اما شما در نگهداری ساده پر کردن سیستم است که اجازه می دهد مردمی برای پیدا کردن آنچه آنها نیاز به اجرای خواسته های خود را?

آنها می دانند که در آن شما در بانک ؟ می تواند آنها را به راحتی با قرار دادن دست خود را بر روی خود را بیمه اسناد و مدارک به یاد بگیرند که آیا به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه های خود را از مراسم تشییع جنازه و دفن ؟

که در آن است خود گواهی تولد? آیا شما در ارتش خدمت می کنند? که در آن است خود را تخلیه کاغذ?

توسط decluttering و ایجاد یک سیستم پر کردن شما حتی ممکن است پیدا کردن برخی از پول است. من. من در روند اهداف دفتر من — دوباره — و من تا به کشف حدود 50 دلار به صورت نقدی و کارت هدیه از قبلی تولد.

پس از به تازگی کمک به کسی که مرتب کردن بر اساس از طریق مادرش فایل فقط پس از درگذشت او, من تجدید تعهد من به پاکسازی غیر ضروری کاغذ بازی. من یک خانه دوست داشتنی در اتاق کار, اما پله بیش از انبوهی از کاغذ است که تاکید من.

همانطور که من در سازماندهی و بوکس تا بسیاری از امور مالی شخصی کتاب من دریافت من در سراسر یک نسخه جدید از “Homefile: برنامه ریزی مالی سازمان” توسط گواهی J. Michael مارتین و همسرش Mary E. Martin که گذشت در سال 2007. من برای اولین بار مورد بررسی خود سیستم پر کردن 15 سال پیش.

Martins’ فرزندان (شان و کوین) کار کرده اند و بر حفظ “Homefile” برگزار رفتن مادر خود را افتخار. من توصیه آخرین نسخه برای رنگ پول باشگاه کتاب برای این ماه است. آن را در دسترس است تنها در homefile.net.

البته شما می توانید نسخه دیجیتال از سوابق خود را, اما شما هنوز هم اغلب نیاز به اصل اسناد و مدارک خاصی. هنگامی که مادر من گذشت ما نیاز به چندین نسخه اصلی گواهی مرگ او.

موجود در Martins’ سیستم ساده است که 48 صفحه کتاب با دستورالعمل سازماندهی فایل های خود را. شما همچنین سخت-انبار کارت های جدا شده به 22 دسته بندی که شما قطره به حلق آویز پوشه (شامل نمی شود).

در اینجا چیزی است که من در مورد این سیستم خاص. این کارت به شما بگویم دقیقا همان چیزی را به هر پوشه به طوری که شما لازم نیست که به حدس زدن آنچه که می رود که. نیز وجود دارد یک بخش بر روی هر کارت است که اشاره می کند که در آن اسناد مشابه باید زمینه.

برای مثال کارت مالیاتی شما دستور خود را شامل فدرال و ایالتی اظهارنامه مالیاتی و اسناد. اما خود را W-2 فرم قرار داده شده در اشتغال پوشه. هر یک از کارت همچنین دارای یک بخش با دستورالعمل از زمانی که به حذف آنچه شما واصل شده است.

چه مدت شما باید نگه دارید اظهارنامه مالیاتی خود را?

وجود دارد توجه داشته باشید که. حرفه ای مالیاتی به طور کلی توصیه می شود که شما در حفظ سوابق برای حداقل هفت سال.

این کارت همچنین شامل یادآوری مفید مانند به نگه داشتن اصلی خود را در یک جعبه امن است که می تواند غیر قابل دسترس پس از مرگ خود را. اگر اصلی قفل شده است تا وارثان خود را ممکن است نیاز به رفتن به دادگاه — هزینه — برای به دست آوردن دسترسی به آن است. شما باید به جای فایل آن را با صلاحیت محلی را ثبت بخواهد و یا آن را به وکیل خود یا شخص شما تعیین شده به نماینده شخصی برای خود و مستغلات.

“Homefile” کمک می کند تا به شما در تنظیم یک سیستم بایگانی. بله برخی از اسناد و مدارک نیاز به نگهداری می شود به طور نامحدود. اما روشن کردن چربی پوشه با بیمه اتومبیل شما حتی نمی کنه.

اگر شما نیاز به یک فشار به سازماندهی در اینجا یک فصل مالیات. از آن زمان به مقابله با این کار چون شما رو تمام مدارک خود را در حال حاضر.

من آنلاین میزبانی بحث در مورد “Homefile” سیستم در ظهر به وقت شرق آمریکا در فوریه. 27 در washingtonpost.com/discussions. مارتین شان یک طراح گرافیک ملحق خواهد شد من به عنوان یک مهمان. اجازه دهید بحث در مورد چگونه سازماندهی مدارک خود را می توانید تمام خانواده خود را صلح از ذهن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>