‘بیش از آن را دریافت’: بلومبرگ شریک می گوید زنان با NDAs در برابر او را به حرکت در

مایک بلومبرگ شریک گفته است که مردم در مورد انتخابات ریاست جمهوری امیدوار است تاریخ از آزار و اذیت جنسی ادعا می کند باید: “بیش از آن دریافت کنید.”

دیانا تیلور است که در رابطه با آقای بلومبرگ از سال 2000 دفاع میلیاردر استفاده از عدم اطلاع توافق (NDAs) در شرکت خود را در روز دوشنبه پس از “زنان برای مایک” تجمع در تگزاس است.

صحبت به رادیو فردا خانم تیلور گفت: “این 30 سال پیش. دریافت بیش از آن.”

“در هیچ یک از آنها او را متهم به انجام هر چیزی به غیر از گفتن چیزی تند و زننده به یک زن است. که نیست که او چه کسی است. زندگی تغییر کرده است,” او گفت:.

او افزود: “من در جهان است. این یک فرض فرهنگ است. ما بسیار راه طولانی و مایکل بلومبرگ همواره در خط مقدم از تغییر آن است.”

ارین McPike یک سخنگوی خانم تیلور گفت: تابناک که نظرات منعکس Ms تیلور مشاهدات شخصی.

“دیانا ارائه شخصی خود را مشاهده و از او چهل سال کار در امور مالی و نه از نظر کمپین” Ms McPike گفت.

خانم تیلور سابق ایالت نیویورک سرپرست بانک ها شد و عملا بانوی اول شهر نیویورک که آقای بلومبرگ شد شهردار از سال 2002 تا 2013.

آقای بلومبرگ تلاش در اولین حضور خود را در دموکراتیک اولیه بحث هفته گذشته است. سناتور الیزابت وارن مواجه او نه فقط در مورد NDAs بلکه دیدگاه او گفته شده در مورد کارکنان زن از جمله با اشاره به آنها به عنوان “چربی broads” و “اسب رو lesbians”.

پس از بحث آقای بلومبرگ اعلام کرده است که او را آزاد زنان از سه NDAs اجازه دادن به آنها این فرصت را به صحبت در مورد هر گونه تبعیض آنها رنج می برد زمانی که کار برای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de