‘دریافت کردن توییتر و کار خود را’: فرماندار بازدید در مغلوب ساختن پیشی جستن پس از coronavirus انتقاد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد رسانه ها و فرمانداران ایالت خود را’ coronavirus پس از تلاش های فرماندار ایلینوی گفت: منقضی دولت فدرال پاسخ را مجبور متحده به رقابت برای به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی و دیگر منابع است.

فرماندار JB پریتزکر سی ان ان گفت در روز یکشنبه وجود دارد که “باید یک تلاش هماهنگ شده توسط دولت فدرال” را به کمک بسته های پول متحده به دست آوردن تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دیگر کارکنان بهداشتی لوازم. رئیس جمهور نیز مورد انتقاد قرار گرفته است برای سستی در اورژانس دستور که شرکت را مجبور به شروع ساخت آن منابع.

رئیس جمهور گفت: فرماندار و “جعلی اخبار” نباید سرزنش دولت فدرال “برای خود کاستی”.

او گفت: “ما وجود دارد شما باید به شما موفق و همیشه خواهد بود!”

فرماندار پریتزکر اخراج به رئیس جمهور: “شما تلف گرانبها ماه زمانی که شما می توانید اقداماتی برای محافظت از آمریکایی ها [و] Illinoisans. شما باید منجر به یک پاسخ ملی به جای پرتاب بداخلاقی از صندلی عقب. کجا بودند این آزمایش زمانی که ما نیاز به آنها را? که در آن [تجهیزات حفاظت شخصی]? دریافت کردن توییتر [و] کار خود را انجام دهد.”

رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد در دیگر فرمانداران دموکرات که خواستار یک قوی تر فدرال پاسخ. به نام او میشیگان فرماندار گرچن Whitmer “عدم فرماندار میشیگان” در هفته گذشته.

ایلینوی گزارش 753 تایید coronavirus موارد از جمله حداقل شش مرگ و میر ناشی از یکشنبه.

دولت در حال حاضر یکی از شش به صدور ایالت “stay-at-home” منظور کمک شامل گسترش یافته است.

فرماندار پریتزکر سی ان ان گفت: “این باید در سراسر کشور انجام شده است … من به محافظت از 1.7 متر زندگی می کنند که در دولت من بود.”


او گفت که مگر اینکه بیشتر آمریکایی ها هستند که به “ماندن در خانه و برای جلوگیری از برقراری ارتباط در راه است که آنها ما در حال رفتن به دیدن هزاران یا ده ها هزار نفر مرگ و میر بیشتر از ما در غیر این صورت خواهد بود”.


دولت — که شامل شیکاگو شهری منطقه شامل 2.7 m مردم — و نه به تعویق انداختن آن دموکراتیک اولیه انتخابات در 17 مارس به عنوان هزاران نفر از مردم جمع در پای صندوقهای رای است.

شیکاگو شهردار لری پلیسی نیز در پاسخ به رئیس جمهور نظر گفته: “خداوند عزیز — لطفا قدم به جلو و یک رهبر. در حالی که شما شده اند yammering در مورد مضر و جعلی اخبار Covid-19 همه گیر است آمار بیش از همه امریکا است. [فرماندار پریتزکر] و دیگران را پر کرده اند این کشور را رهبری فاصله. سرب و یا خارج از راه خود را.”

روز یکشنبه لوئیزیانا و اوهایو نیز صادر stay-at-home سفارشات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>