جنرال الکتریک رئیس سابق تبدیل شرکت های بزرگ امریکا با ظالم توجه به خط پایین

جک ولش سخت-شارژ رئیس سابق جنرال الکتریک که تبدیل شرکت خود و شرکت های بزرگ امریکا با خود ظالم توجه به خط پایین, درگذشت مارس 1 در 84.

باعث شد نارسایی کلیه گفت: خانواده سخنگوی ابی واندن. او نگفت که او درگذشت.

نشانه های آقای ولش تصدی در طول 1980s و 1990s باید بخشی از راهکار برای مدیران ارشد در همه جا: متین اخراج بلند پروازانه گسترش در سراسر جهان سود سهام گزینه برای بالا انجام مدیران و بی امان درایو به پاداش سهامداران با ستارگان درآمد سه ماهه پس از سه ماهه.

روش او شدند و تفرقه. با نام مستعار “نوترون جک” به صورت او شلیک از GE کارکنان او مورد ستایش قرار داد در سال 1999 به عنوان “مدیر قرن” توسط مجله فورچون.

بر روی کاغذ نتایج غیر قابل انکار است. در 21 سال در راس جنرال الکتریک آقای ولش افزایش درآمد سالانه از 25 میلیارد دلار به 130 $میلیارد دلار; سود افزایش به 15 میلیارد دلار از 1.5 میلیارد دلار; و این شرکت در مجموع ارزش بازار سهام رشد 30 برابر به بیش از 400 میلیارد دلار — که در یک نقطه ساخته شده است آن را با ارزش ترین شرکت عمومی در ایالات متحده است.

موفقیت او را تبدیل به یک مدل برای مدیران میانی در همه جا که pored بیش از کتاب های او در مدیریت برای یادگیری روش های خود را و یا آنچه که او به نام “ولش راه است.”

او در بسیاری از راه بعید است فرد منجر به دکمههای پایین جنرال الکتریک. او متولد شد به طبقه کارگر ایرلندی آمریکایی بدون پدر و مادر دبیرستان درجه است. او لکنت و شروع کار خود را در GE به عنوان یک پلاستیک محقق با مدرک دکترا در رشته مهندسی شیمی.

“شانس بودند علیه من” آقای ولش در او نوشت: پرفروش خاطرات “جک: مستقیما از روده” که منتشر شد در سال 2001 و فروش بیش از 800,000 نسخه. “بسیاری از همسالان من در نظر گرفته من به عنوان دور میخ در سوراخ مربع بیش از حد متفاوت برای جنرال الکتریک. من به طرز وحشیانه صادقانه و صریح. من بی تاب و به بسیاری از ساینده است.”

آقای ولش زد جنرال الکتریک به عنوان اگر او بودند کلی که برای حل و فصل چیزی کمتر از سلطه بر جهان. او چرخید واحد با احساسات کمی و متهم به صنایع جدید با پررنگ ادغام. و او ترس را در بیشتر بدهی به امور مالی شرکت گسترش است.

آقای ولش تصمیمات رهبری و منعکس شده — این غم انگیز تغییرات جریان به طور گسترده تر در اقتصاد ایالات متحده آن را به عنوان تغییر دور از خط تولید به سمت خدمات بیشتر به خصوص در امور مالی. او در زمان یک شرکت است که ساخت سشوار و یکبار مصرف تیغ کارتریج نقل مکان کرد و آن را بی پروا به, بازرگانی, بانکداری, با تکنولوژی بالا دستگاه های پزشکی و تلویزیون از طریق تصاحب شبکه تلویزیونی NBC است.

رسوایی

او رکورد طولانی از موفقیت در خشنود وال استریت بود نقطه چین با تعدادی از رسوایی. در سال 1992 این شرکت موتور هواپیما تقسیم التماس کرد گناه را به defrauding پنتاگون از $42 میلیون و دادن پول به اسرائیل به طور کلی به نفع خود موتور جت سفارشات. در سال 1994 این شرکت نشان داد که سرکش پیوند معامله گر در به تازگی به دست آورد و اوراق بهادار شرکت Kidder Peabody تا به حال جعلی 350 میلیون دلار در سود.

پس از آن مشخص شد که جنرال الکتریک به سال ریخته آلاینده ها به رودخانه هادسون آقای ولش تیم حقوقی استدلال خستگی ناپذیر است که این شرکت تا به حال هیچ مسئولیت آن را پاک کردن. در سال 2002 پس از آقای ولش چپ آژانس حفاظت از محیط زیست و جنرال الکتریک به حل و فصل که در آن شرکت خواهد حذف مواد شیمیایی سمی اما محیط زیست گفت: شرکت تمیز کردن تنها کسری از ظروف سرباز یا مسافر.

کثیف طلاق از همسر دوم خود جین Beasley, همچنین بازیگران سایه آقای ولش شهرت. طلاق براده نشان داد او با بهره گیری استادانه بازنشستگی قدرت پردازش از شرکت از جمله استفاده از یک آپارتمان در منهتن که هزینه 80.000 دلار در هر ماه برای اجاره.

عملکرد شرکت به زودی پس از آقای ولش در سمت چپ نیز نشان داد ترک ها در افسانه. جنرال الکتریک نزدیک به حفره حفره در طول بحران مالی 2008 و به دلیل امور مالی واحد — که آقای ولش تبدیل به یک نیروی عظیم منهدم کننده که در آن حدود نیمی از سود شرکت — تا به حال گرفته شده بیش از حد در معرض خطر و نیاز به یک کمک مالی.

برخی از شروع به تعجب که آیا آقای ولش شده بود به سادگی ذینفع از زمان. وقت خود را در بالای GE همزمان تقریبا کاملا با تاریخی بازار گاو نر در ایالات متحده در طول 1980s و 1990s. او فقط قبل از بازار در زمان شیرجه رفتن در سال 2001.

“چه چیزی ساخته شده است استراتژی خود را ممکن است به طور کامل شکل آن شد که افزایش سهام بازار و ایدئولوژی جدید که در ستایش بازار آزاد حتی به عنوان آنها شکست خورده” نوشته روزنامه نگار و سیاست های اقتصادی مشاور جف Madrick آقای ولش در کتاب خود “سن از حرص و آز: پیروزی سرمایه گذاری و کاهش از امریکا است.”

ولش بود که “در عالم صغیر جدید آمریکایی اقتصاد” Madrick نوشت.


طبقه کارگر ریشه

جان فرانسیس ولش جونیور متولد شد Nov. 19, 1935 در Peabody جرم. خانواده به زودی نقل مکان به یک طبقه کارگر محله در نزدیکی سالم.

ارشد ولش مشغول به کار به عنوان یک راه آهن هادی در بوستون و مین رفت و آمد خط. آقای ولش دختر سابق گریس اندروز در خانه مانده و به منظور بالا بردن “جک” را به عنوان او شناخته شد. آقای ولش در نظر گرفته او را بهترین دوست و محرم.

در طول تابستان پدرش او را تشویق به caddie در یک باشگاه گلف را به پول. این کار ساخته شده تصور آقای ولش او را در معرض افراد موفق و تبدیل او به یک مادام العمر گلف علاقه مندان است.

او فارغ التحصیل شد و در سال 1957 از دانشگاه ماساچوست در امهرست با یک ماده شیمیایی در رشته مهندسی و در سال 1960 دریافت درجه دکتری در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign. او ازدواج شاگردی کارولین اوزبورن در سال 1959.

پس از گرفتن دکترای خود را آقای ولش پیوست جنرال الکتریک در یک شیمیایی جدید توسعه عملیات در پیتزفیلد جرم است. کار خود را آغاز کرد به هنگامی که او را متقاعد GE برای باز کردن یک کارخانه برای تولید محصولات پلاستیک به نام Noryl. فروش به سرعت بزرگ شده و در سن 32 آقای ولش ترویج شد به مدیر کل این شرکت $26 میلیون و پلاستیک و کسب و کار.

“حرکت من را به لیگ های بزرگ با تمام مواد باغچه خانهها — سالانه دعوت به شرکت مدیریت جلسه هر ژانویه در فلوریدا و اولین گزینه های سهام” آقای ولش نوشت: در خاطرات خود.

توسط 1973 او دوربرد هدف شغلی روشن شد: به روزی اجرا GE. آن سال از او بزرگ شکسته شده که این شرکت ساخته شده و او را مسئول تعدادی از کسب و کارهای مختلف از مواد شیمیایی برای سیستم های پزشکی و لوازم خانگی قطعات در مجموع 2 میلیارد دلار فروش و 46,000 کارکنان.

جنرال الکتریک و سپس رئیس اجرایی رجینالد حسين جونز شروع به اطلاع آقای ولش موفقیت و نام او را به کار دیگری در حال اجرا این شرکت محصولات و خدمات — در این زمان در دفتر مرکزی شرکت در Fairfield, Conn., جایی که او در اصل خواهد بود به رقابت در برابر تعدادی از نامزدها برای تبدیل شدن به رئیس بعدی GE.

برخی در GE فکر می کردم که آقای ولش بیش از حد جوان و عجول و بی پروا بود و رئیس اجرایی است. اما در مارس 1, 1981, جونز او را برداشت.

فرمول موفقیت

رئیس جدید اجرایی به سرعت راه اندازی یک فرمول برای جنرال الکتریک موفقیت: این شرکت تنها می تواند در بازارهای بود که در آن شماره 1 یا شماره 2. و او می خواست به پاره از هم جدا شرکت لایه بوروکراسی.

در اوایل 1980s با این کشور رنج می برند از رکود و ترس است که ژاپنی ها خواهد پیشی شرکت های ایالات متحده آقای ولش نگه داشته و ساخت جنرال الکتریک آنهم با این استدلال که آن را بیشتر “انسانی” به قطع مردم هر چه زودتر از آنجا که آنها قادر خواهد بود برای پیدا کردن شغل سریع تر از آنها می خواهم اگر این شرکت منتظر همه چیز بدتر است.

“هر سازمانی که فکر می کند می تواند تضمین امنیت شغلی پایین رفتن بست” آقای ولش نوشت: در خاطرات خود. “تنها رضایت مشتریان می تواند به مردم امنیت شغلی است. نه شرکت. این واقعیت است که پایان دادن به ضمنی قرارداد که شرکت تا به حال یک بار با کارکنان خود را.”

تا پایان سال 1985 شرکت سر تعداد پایین بود به 299,000 در مقایسه با 411,000 در پایان سال 1980.

آقای ولش سخت بود کسانی که باقی مانده است در حال توسعه یک قاتل ارزیابی سیستم است که در آن هر یک از جنرال الکتریک را کسب کرده بود به رتبه کارکنان خود را در سه گروه: بالای 20 درصد حیاتی متوسط 70 درصد و پایین 10 درصد است. اعضای این گروه معمولا مجبور به اخراج می شود.

در سال 1987 آقای ولش طلاق کارولین مسبب شکست ازدواج خود را در بخشی خود را معتاد به کارش گرایش. او به زودی خود را ملاقات کرد و با همسر دوم جین Beasley یک وکیل. او را متقاعد به ترک شغل خود و سفر با او تمام وقت. او بعد nursed او را از طریق دو حملات قلبی است.

اما در سال 2002 او در خدمت او با طلاق مقالات (همراه آوردن یک دولت مارشال به انجام این کار). او در عشق با کاهش یافته سوزی Wetlaufer که ولش زمانی که او سردبیر بررسی کسب و کار هاروارد و مصاحبه با او را برای یک مقاله. آنها بعد از ازدواج.

طلاق از Beasley بود و تند و زننده که هر طرف مبارزه بر آقای ولش 800 میلیون دلار ثروت است. روز قبل از این پرونده به دادگاه رفت ، Welches با صدور بیانیه ای گفت: آنها تا به حال به حل و فصل. شرایط آن بودند هرگز علنا افشا می شود.

در سال 2001 آقای ولش تحویل کنترل شرکت به Jeffrey R. Immelt که مانند آقای ولش در حال صرف سال در حال اجرا جنرال الکتریک پلاستیک را بدست آورد. پس از جنرال الکتریک آقای ولش co-نوشت: با همسر خود بهترین-فروش کتاب “برنده” است که فروش بیش از نیم میلیون نسخه.

اطلاعات کاملی از بازماندگان بود فورا در دسترس است.

یک ماه قبل از سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری آقای ولش پیشنهاد در توییتر که رئیس جمهور باراک اوباما در حال دستکاری ماهانه مشاغل ارقام به منظور بهبود شانس خود را از انتخاب مجدد. سابق کاخ سفید اقتصاددان Austan Goolsbee بود در میان کسانی که از کار اخراج شده را از طریق توییتر: “از دست داده اید و ذهن شما را.”

یک خبرنگار در ثروت نوشت: یک مقاله انتقادی از آقای ولش نظرات و آقای ولش فسخ قرارداد خود را با ثروت و رادیو فردا که خود را ستون, شرکت نوشته شده با همسرش ظاهر شده بود.

عجول و بی پروا, unapologetic روش کار شده بود سازگار تم در آقای ولش حرفه ای و زندگی شخصی.

“این است که هیچ کسب و کار کامل داستان” او یک بار نوشت: از زمان خود را در GE. “من باور دارم که کسب و کار بسیار شبیه کلاس جهانی رستوران. هنگامی که شما زیرچشمی نگاه کردن در پشت آشپزخانه, درب, مواد غذایی هرگز به نظر می رسد به خوبی به عنوان زمانی که آن را به جدول خود را در چین خوب کاملا هانه. کسب و کار کثیف و پر هرج و مرج.”

ادامه مطلب واشنگتن پست اعلامیه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de