آلمان عکسبرداری: مشکوک مرده را پس از نه کشته در حملات اسلحه در هاناو میله

هشت نفر کشته شده اند و پنج زخمی در حملات اسلحه در آلمان پلیس گفته اند.

صدای شلیک گلوله از کار اخراج شدند در دو عملیات جداگانه شیشه میله در شهر هاناو چهارشنبه شب با یک مهاجم اعتقاد به استفاده از یک ماشین به رانندگی بین دو محل حدود 2.5 متر از هم جدا.

شاهدان شنیده هشت یا نه عکس در نیمه شب shisha bar, در مرکز شهر, رسانه های محلی گزارش. پلیس گفت: یک خودرو تاریک دیده می شد ترک محل در حدود 10ساعت محلی کنونی و دومین تیراندازی و سپس به دنبال آن در عرصه نوار کافه در Kesselstadt منطقه.

در یک صدای جیر جیر در اوایل صبح روز پنجشنبه هاناو پلیس گفت: یک مرد مظنون به انجام حملات مرده پیدا شد در خانه خود را. آن گفت: یکی دیگر بدن نیز یافت می شود در آدرس بدون ارائه جزئیات بیشتر.

و پلیس به هیچ جزئیات مشکوک مسلح اما گفت: “در حال حاضر وجود دارد هیچ نشانه ای از بیشتر عاملان”.

انگیزه این حملات شناخته نشده است. هیچ اطلاعات داده شده در مورد قربانیان.

سه نفر بر این باور هستند که کشته شده اند در اولین حمله که در آن تصاویر نشان داد یک خودرو تحت پوشش حرارتی فویل با شیشه شکسته در کنار آن.

پنج گزارش از دست داده و زندگی خود را در تیراندازی در عرصه بار و کافه بیلد گزارش داد یک مجرم و نیز افتتاح شد آتش سوزی در منطقه سیگار کشیدن.

نیروهای ویژه آب گرفتگی دو صحنه های جرم و جنایت در حالی که هلیکوپتر جستجو از بالا و مسلح به افسران گارد محاصره کردن خیابان ها.

پلیس دستبند یک مرد در نزدیکی صحنه یک تیراندازی در هاناو (بوریس Roessler/DPA از طریق AP)

تصاویری از یک مرد که دست به دستبند نیز پدید آمده اگر چه معلوم نیست چه پیوند او ممکن است در صورت وجود به حملات در این مرحله است.

هاناو در Hesse دولت در جنوب غربی آلمان 20 کیلومتر (12.4 کیلومتر) در شرق فرانکفورت. آن تا حدود 100 ، 000 نفر است. Dpa گزارش داد که پلیس از همسایه بایرن اعزام شدند به کمک در چهارشنبه شب عملیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im