آلمان: ماشین به جمعیت در طول Volkmarsen کارناوال رژه

حداقل 30 نفر مجروح شده اند پس از یک ماشین سوار به یک رژه کارناوال در آلمان در آنچه شرح داده شده است به عنوان یک تصادف عمدی با توجه به محلی گزارش.

راننده خودرو بازداشت شده است و کودکان در میان زخمی مردم در صحنه در Volkmarsen مورد 280km جنوب غربی برلین, پلیس گفت:.

روزنامه آلمانی بیلد گزارش داده است که حدود یک سوم از کسانی که زخمی شده اند به طور جدی صدمه دیده است اگر چه تعداد دقیق آسیب های جدی شده است تایید شده توسط مقامات.

دنبال آخرین به روز رسانی: آلمان کارناوال سقوط – زنده: ماشین ‘عمدا’ محور به جمعیت در Volkmarsen با کودکان در میان چندین مجروح

Henning Hinn یک سخنگوی پلیس گفته است مقامات در حال کار “بر فرض که این یک اقدام عمدی”.

“وجود دارد و چندین زخمی در میان آنها برخی به طور جدی و متاسفانه همچنین کودکان” آقای Hinn گفت:, و اضافه کرد که برخی از این آسیب ها شد و تهدید کننده زندگی است.

این حادثه رخ داده است “Rosenmontagszug” یک کارناوال رژه که طول می کشد محل در شهرستانها در سراسر کشور در روز شنبه قبل از چهارشنبه.

می آید کمتر از یک هفته پس از یک فرد مسلح به ضرب گلوله 11 نفر از جمله خودش را در یکی از بدترین حملات نژادپرستانه در آلمان پس از جنگ جهانی دوم است.

پیشتر در روز دوشنبه, تفسیر بر نژادپرستی برجسته برجسته در میان کارناوال شناور در غرب شهرهای آلمان پس از راست حمله در هاناو در نزدیکی فرانکفورت در هفته گذشته.

در کلن یک شناور به تصویر کشیده گریه کارناوال دلقک برگزاری یک قلب با شعار “ما ضربان قلب برای هاناو”.

در یک بیانیه مشترک از دفتر دادستانی عمومی در فرانکفورت و پلیس در ایالت هسن در انتخابات گفت: انگیزه این تصادف بود که مورد بررسی قرار گرفت.

“این تحقیقات به ویژه در زمینه جرم و جنایت در حال انجام است” در بیانیه ای گفت:.

“هیچ اطلاعاتی در حال حاضر می توان با توجه به در انگیزه خاص آن مصمم است در تمام جهات است.”

مشکوک یک دختر 29 ساله شهروند آلمانی دریافت کرده است که پزشکی treatement به دلیل آسیب رنج می برد در ارتباط به این حادثه.

منطقه ای Frankfurter Rundschau روزنامه گزارش داد بلافاصله پس از تصادف که به گفته راننده سوار در اطراف یک مانع مسدود کردن ترافیک از رژه.

رسانه های آلمان نیز اشاره کرد که شاهد گفت: آنها تا به حال این تصور که راننده بود و هدف قرار دادن کودکان – با این حال تایید شده است توسط مقامات.

تصویری از صحنه نشان داد یک نقره مرسدس بنز استیشن واگن با محلی پلاک و چراغ خطر چشمک زن در پیاده رو در حالی که خدمه اورژانس راه می رفت.

شهر Volkmarsen که دارای جمعیت 7,000 است که در نزدیکی شهر کاسل در مرکز آلمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im